Jump to content

kebadima

Пользователи
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About kebadima

 • Birthday 03/19/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Kiev
 • Interests
  История,политика,геополитика,книги,экономика,техника,пчеловодство

General Information

 • Пасека в
  черниговская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  Укр.степова,карпатка

Recent Profile Visitors

553 profile views
 1. Сможете предоставить фото этой установки? Проблема очистки воздуха в столярке стала очень остро при произвозводстве более-менее солидных партий изделий. Спасибо!
 2. вопрос по технологии производства(если не коммерческая тайна): каждую боковушку прогоняли на фуганке после нарезки или как?
 3. PDD, а не надасте фото/креслення/посилання цих розділювачів по фр. методі? Проблема з запрополісованими розділювачами є, а після НР планую зайнятися рамками, можливо оперативно зміню креслення і технології.Дякую
 4. Панове, а я дойшов до аналогічної конструкції по 2 причинам : 1)Було обмаль дошки 35мм на бокові стінки і замінив її 25кою 2)Хотів відповідати тим же стандартам.(щоб мої корпуси були взаємозамінні з уже наявними). Щоб на пасіці була повна уніфікація і стандартизація). Отримав розмір всередині 395 мм (375+10+10 на кожній боковій стінці). Я задоволений зручністю роботи в цих корпусах, немає потреби переставляти крайні рамки у ящик при огляді.
 5. На заході був вперше. Дуже цікаво, багато спілкування, багато нового дізнався. Велика подяка організаторам! Л.Добро, Паланочка та Приз - дякую за цікаві посиденьки увечері п'ятниці.
 6. бус Форд Транзит(12-18шт 10ти рамочних Дадана)+прицеп(8 шт.) Отако живем....точніше їздимо. Але дуже незручне завантаження вручну...
 7. Андрей Сумчанин даже математически целесообразность доказал!
 8. На прошлой неделе был в отпуске на родине (Черниговщина)- помог отцу на лето - наделал рамок 200 штук дадановских с верхним бруском толщиной 11мм (материал- верба). Отец к этому немного скептично отнесся. Теперь вот думаю-не придется ли менять верхние бруски летом. Благо собирать разбирать можно - эл. дрелью вертеть саморезы. Хотя у нас система - гнездовой корпус 300+ корпуса на 145 медовые. Еще такой вопрос : используете ли клей при сборке рамок? Если да то какие клеи? Ваши отзывы,мнения? Из собственного опыта: Я прошлой зимой пользовался столярным "Drakon" + 2 гвоздя 1,4*32 мм. Склеивал ст
 9. Вирішив у цьому році спробувати гніздо на 300 та магазини на 145.Коли сімї зайняли увесь нижній корпус (26.05,розплоду 6-7 рамок ,був взяток з рапсу ) поставив магазини на 145 (4-5 вощини та 4-5 суш) зверху.До цього часу магазини не освоїли. Взяток на даний період підтримуючий(липа).Тягнуть язики на гніздових рамках вниз, а вверх в полукорпуси не піднімаються хоча молодих бджіл достатньо,рамки в гнізді відбудовують без проблем. В чому моя помилка? Можливо у когось виникали подібні ситуації?
 10. На жаль не зміг викласти фото(недавно на форумі), порівняно з фрезою це дешевша альтернатива (ціна фрези на 25 мм близько 220 грн.)
 11. пропоную приспособу типу "п"яної пилки", використовували для виборки *вилочки* зверху на бокових планках 3шт. однакового Ф диски,2 з них(з країв)парелельні між собою і перпендикулярні до вала,середній диск розміщений похило між ними завдяки зрізаним під кутом втулкам(кут зрізу підбирався на око)
 12. Пасіка в Чернігівська область,Бахмацький р-н село Курінь
 13. На минулих вихідних спробував робити рамки "Примітив" з брусків 17*17.Сподобалось через свою простоту але виникли питання 1) Плечики (за відсутністю іншого) робив з гвіздка 2*40 мм-чи не дуже тонкі,не вигнуться від ваги в подальшій експлуатації? 2) Чи використовує хтось повністю тільки такі рамки (і як гніздові) у МК вулику на 145мм рамку?
×
×
 • Create New...