Перейти к содержанию

Журнал «Бджолярський круг»


Рекомендуемые сообщения

Василь Олексійович, а Ви підписку в електронному варіанті приймаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вчера получил первый номер. Много интересных статей. Отличный журнал. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ 2(32)-2015 *за рентабельну пасіку* (Всеукраїнсьщій науково-практичний журнал) У НОМЕРІ В.І. Нагорнюк. Знайте наших! 2 XI Всеукраїнський відкритий конкурс «Питні меди - 2015» 6 B.І.Ференчук. Так що ж сталося з бджолами в сезоні 2014-2015 7 Сім’я-вихователька для отримання маточного молочка C. М.Милое. О ловле роев 13 A.Додатко. Технологія використання допоміжиіх маток 17. А.Майстерчук. Фенотип і генотип . 21 B.Малихін. Слеты и роение пчел в природе - что было первичным? 22 C.Милов. Массовая и быстрая смена маток па большой пасеке 25 Ерлагеиський нуклеусиий вулик для використання на ізольованих батьківських пасіках 27 С. Милов. О статье Прокоповича «О гнильце» .29 B.Ф.Семенюк. Рамка із однієї планки 30 Планки рамок, які вужчі, ніж 25 мм —31 C.Криворука. «Правильний» професійний вулик. Оптимальна рамка 33 М.О. Заремба. Малий вуликовий жук .35 Вулик з витікаючим медом 37 Т.М. Єфіменко. Варроатоз бджіл та зниження його шкодочинності біологічними методами 38 Крем-мед 39 Заходи з профілактики та лікування хвороб бджіл, що є обов’язковими на пасіці 40 Закривачки для льотків і одночасно прильотні дошки .41 Трутновисько в Польщі 43 Новини з вживання в їжу трутневого розплоду 46 В.Ф. Семенюку — 70 років 47 Зберігання маточного молочка при низьких температурах 48 А.П. Савин. Перекрестное опыление энтомофильных растений медоносными пчелами .49 Оренда бджолиних сімей для запилення ентомофільних рослин 51 "Лікнеп" для Діда Василя 54 Про медові напої в усьому світі .56 Полегшена верхня планка рамки 57 Альтернатива роздільникам Гофмана 58 Як продають бджіл-осмій 59 Пасічникування чи бджільництво? 60 ПЕРЕДПЛАТІТЬ САМІ- І ПОРАДЬТЕ КОЛЕГАМ Всеукраїнський журнал БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ/ЗА РЕНТАБЕЛЬНУ ПАСІКУ Наш передплатний індекс 98914

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ 2(32)-2015 *за рентабельну пасіку* (Всеукраїнсьщій науково-практичний журнал)

Ждем с нетерпением, много интересных тем. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дід Василь, так все таки. Хотів би на електронну версію підписку зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Кто-то уже получил журнал?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спасибо форумчанам за оперативные ответы. Я уже получил. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спасибо форумчанам за оперативные ответы. Я уже получил.

Повезло Вам, а мы еще ждем. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

СьогоднІ отримав третій номер журналу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СьогоднІ отримав третій номер журналу.

Значит и ко мне на неделе придет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Значит и ко мне на неделе придет...

приїхав з кругу , а журнал вже чекає :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как по мне худший номер в этом году, видно сказывается разгар сезона. обещали в первом номере восстановить рубрику мониторинга цен на мед и нету

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 обещали в первом номере восстановить рубрику мониторинга цен на мед и нету

Ну какой мониторинг если журнал только четыре раза в году выходит.Это вам  не "Утром в газете,а вечером в куплете".:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну какой мониторинг если журнал только четыре раза в году выходит.Это вам  не "Утром в газете,а вечером в куплете".:IMHO1:

ну так были статьи в первые годы , да и не нужно было анонсировать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для себе хочу вияснити - в статті Є.Руденко "Почему мы теряем пчел ?" препарат для стимуляції бджіл обізвали "апітотус" - мабуть має бути "апітонус"?

А також в цьому журналі, як і в попередніх, багато русизмів в статтях на українській мові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мониторинг вел Горнич,он ушел из журнала,материал не дает.Да и нужен ли был обзор цен и сезона на страницах журнала?Лучше разместить другой более полезный материал.Информацию можно получить с форума,но,к сожалению,"писателей" сотня-другая,остальные две тысячи-читатели.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для себе хочу вияснити - в статті Є.Руденко "Почему мы теряем пчел ?" препарат для стимуляції бджіл обізвали "апітотус" - мабуть має бути "апітонус"?

А також в цьому журналі, як і в попередніх, багато русизмів в статтях на українській мові.

Нет это украинский аналог апитонуса, который производит Харьков. Вот видео где он рассказывает о нем: 

https://www.youtube.com/watch?v=GsZ2hSJtw0Y

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прогуглив "апітотус" - вибиває "атітонус" , тому  й подумав про граматичну помилку,

Дуже дякую за відео.

Де можна купити апітотус?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прогуглив "апітотус" - вибиває "атітону" , тому  й подумав про граматичну помилку,

Дуже дякую за відео.

Де можна купити апітотус?

Непосредственно у Руденко 0987001526.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для себе хочу вияснити - в статті Є.Руденко "Почему мы теряем пчел ?" препарат для стимуляції бджіл обізвали "апітотус" - мабуть має бути "апітонус"?

А також в цьому журналі, як і в попередніх, багато русизмів в статтях на українській мові.

Правильно Апітотус. Так на флаконі написано. В цьому році довелося його використовувати, то враження позитивні.

Прогуглив "апітотус" - вибиває "атітону" , тому  й подумав про граматичну помилку,

Дуже дякую за відео.

Де можна купити апітотус?

інтернет магазин Пчеловод, у Руденка Є. В. (той що на відео вище, але назнаю яке мінімальне заморвлення)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"как по мне худший номер в этом году, видно сказывается разгар сезона. обещали в первом номере восстановить рубрику мониторинга цен на мед и нету"

Уважаемый колега "Чернега" прошу конкретней по содержанию (см. ниже). Нам это важно. Будем признательны...

 

Бджолярський круг

*за рентабельну пасіку № 3(33) 2015

(Всеукраїнський науково-практичний журнал)х

У НОМЕРІ

В. Малихін. Україна в авангарді світового бджільництва   2

 Малихін. Патриотизм без границ.................... З

К. Лецин. Два тижні на французькій пасіці.......... 5

Н. Сердюк. До 240-річчя Петра Прокоповича.......... 7

Бджоляр-вчений Г. Д. Білаш та його внесок у розвиток бджільництва (1925-1998) ... .8

Н. Назін. Вплив поліандрії матки на генеалогію

робочих особин медоносної бджоли............... 9

Водяна воскотопка ...........................  11

Чому ж забули про водяні воскотопки? ......... 15

Нуклеусні вулики Федора Костенко ............. 16

Майстер-класи і ярмарок на горі Пивисі 2 і 3 травня 2015 р   17

Е.В. Руденко. Почему мы теряем пчел? ............... 20

М. Романченко. Продукція, гідна поваги! ........... 22

В. Хуторный. Димові гармати Хуторного.............. 23

Графік роботи при отриманні маточного молочка. 25

Повторне використання маточних мисочок

при виробництві маточного молочка............. 28

Довідка про ціни на маточне молочко в цьому році    29

М. Горніч. Забарвлення тергітів бджіл на моїй пасіці ЗО

Випадок з племінною маткою української степової породи ЗО

Маленькі фрагменти пасічницької агрономії .... 31

Валерію Петровичу Домбровському - 60!.......... 31

Криворука. «Правильний» професійний вулик. Еволюція «Альпійця»   33

Т.М. Єфіменко. Варроатоз та зниження його шкодочинності хімічними методами 36

Д. Поднебесный. На пасіці І.Я. Дашкевича............ 38

З виступу A.B. Сороки на майстер-класі у Градизьку 40

Як французи відбирають бджіл у великих кількостях   41

Як французи відбирають бджіл для продажу у сітчатих ящиках   43

Заселення нуклеусів бджолами та їх експлуатація у Франції    45

Д. Солдатов. Маточное молочко маточному молочку рознь 48

Хлопці, до рою!!! ............................ 49

Інформаційне повідомлення .................... 50

А. Якубова. Там, де народився Григорій Білаш....... 51

Розміщення запалювальної пасіки.............   53

В. П'ясківський та ін. Україна на шляху до органічного бджільництва     54

Ще раз про ніж Дем’янцева .................... 57

Найдовша бджолина комірка .................... 58

Гумор наших французьких колег................. 59

Нуклеусні вулики Анатолія Троня............... 59

Лійка для заповнення ПЕТФ-пляшок медом........ 60

Рисунок на першій стор. обкладинки: жовтий буркун та синя фацелія до Дня жовто-блакитного прапора України (до стор. 31).

ПЕРЕДПЛАТІТЬ САМІ Й ПОРАДЬТЕ КОЛЕГАМ

Всеукраїнський журнал

БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ/ЗА РЕНТАБЕЛЬНУ ПАСІКУ

Наш передплатний індекс 98914

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Василь Олексійович!

Журнал, як на мене, дуже цікавий. Передплачую його з першого номера.

Але редактори трохи хитрують. Зпочатку пишуться статті в журналі. Потім по цих статтях видаються книжки.

Наприклад: В багатьох номерах БК є окремі статті Кмісара О.Д. про отримання маточного молочка. Але технологія описана недостатньо. На мою думку це зроблено для того щоб пасічники купляли книжку згаданого автора "Современные технологии промышленного производства маточного молочка и вывывода пчелиных маток". І вже через три роки як випустили книжку, і можливо через рік як її розкупили відновлюють друк статей про маточне молочко. Але фактично вже йде передрук згаданої книжки. Технологія збору маточного молочка, фактично слово в слово, написана і в книжці і в журналі.

Майже те саме можна сказати і про Ваші книжки, Діду Василю.

А з chernega я незгідний - журнал цікавий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как по мне худший номер в этом году, видно сказывается разгар сезона.

Поддерживаю, но причины другие.

Сказывается возраст, отсутствие "путешествуюших" по пасеках журналистов, ну и недостаток времени...

Творческий багаж авторов-редакторов  практически исчерпан, вот и приходится одно и то же в разных интерпретациях.

Вот  и  продолжается тенденция на увеличение  околопасечницких статей (больше  десяти!). Пора убирать девиз -"За рентабельную пасеку", а ставить "Реклама  своего продукта и Поздравления"

Короче говоря пик информативности журнала пройден, кривая пошла вниз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как по мне худший номер в этом году

Значит редколлегия чего-то недоучла.В пору подписной кампании обычно с портфелей вытаскивают самые забойные материалы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Уважаемый колега "Чернега" прошу конкретней по содержанию (см. ниже). Нам это важно. Будем признательны...

 

 

По моему мнению в этом номере было много теории, тогда как мне более интерестно читать о том что можно применить на практике у себя на пасеке.

Но журнал один из лучших в Украине и на следующий год опять подпишусь

 

И еще вопрос: в журнале говорится о создании сайта "Бджолярський круг", уже есть или нет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...