Перейти к содержанию

Журнал «Бджолярський круг»


Рекомендуемые сообщения

33 минуты назад, didvasil сказал:

 

Колонка Головного редактора в БК4-16

ЗА РЕНТАБЕЛЬНУ ПАСІКУ

 

    Девіз журналу «Бджолярський Круг» вже десятий рік вперто і послідовно перетворюється нами в життя.

...

                                                                                                    В.Соломка

 

Коли планується відвантаження на пошту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Типографія бере 10 днів (сьогодні - РАЗ)...

Незважаючи на  ось такі екзальтовані «пасажі» в темі «Періодичні видання» в адресу «БК»:

 

«…другим 12 изданиям которые выходят в Украине надо еще пахать до вашего уровня. Популярный БК на фоне ПЖ выглядит "изданием для пенсионеров…".

 

«…издание  (ПЖ) дышит молодостью у пенсионеров есть свои издания а вот по настоящему молодежного пчеловодческого издания еще не было…» (aleksanderche)

 

Оргкомітетом Кругу було прийняте рішення презентувати ПЖ на пленарному засіданні Кругу, що дуже здивувало Головного редактора і власника ПЖ. Нічого дивного тут немає – такі непорушні правила Бджолярського Кругу. А нам потрібні нові часописи і тут доречно процитувати В. Маяковського: «-Нам нужно поэтов (читай «журналів») много хороших и разных»

 

В презентації (і не тільки) Д.Гриньков підкреслив, що «ПЖ» - «інший». І з цим неможливо не погодитись.  І ми «БК» вже зробили «іншим» від ВСІХ українських часописів… І «ПЖ» не виключення, навіть зовні…

 

Для порівняння надаю четверту стор. Обкл. «ПЖ» (зліва) і «БК» (справа)…

 

img181.jpg

 

Я погоджуюсь з Aleksanderche, що потрібні видання і для молоді, і для дітей…. Як колись були «Техника молодежи», «Мурзилка»… Але ж вони були ХОРОШІ!

А от щодо «для пенсионеров…» хочу уточнити: пенсіонери найбільш серйозна, шанована і професійна категорія передплатників і не лише «БК». Проведені мною маркетингові дослідження показали - передплатники «БК» не залежно від віку (див. фото) НАЙПРОФЕСІЙНІШІ.

 

Тому редакція «БК» з усіх сил намагається «СООТВЕТСТВОВАТЬ,,,» (див. колонку Гол. Редактора до БК4-16)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, а чиї фото зображено в кінці журналу?  А то я за два роки передплати так і не зрозумів :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, chernega сказал:

До речі, а чиї фото зображено в кінці журналу?  А то я за два роки передплати так і не зрозумів :dntknw:

Так там же написано!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Ю.М. сказал:

Так там же написано!:umora:

Все одно не дійшло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, chernega сказал:

Все одно не дійшло

Ну не все ж відразу! За 2 роки передплати всього не зрозуміти! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У журналі "Бджолярський круг" багато пишуть про другорядне для пасічників , а дійсно цікаві питання і  їх вирішення  відносяться

на так звані  майстеркласи - все логічно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найбільше мені сподобались "БК" і "Бджоляр". Вони різні, але найкращі.:IMHO: Їх та "ПЖ" передплата на 2017 рік. Не знаю хто я, пенсіонер чи ... ? :hmm:

В цьому році відновив підписку ще на деякі бджолярські газети:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, chernega сказал:

До речі, а чиї фото зображено в кінці журналу?  

Зверху сторінки написанно.... "НАШІ" ;):wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Паланочка сказал:

Зверху сторінки написанно.... "НАШІ" ;):wave:

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, chernega сказал:

:dntknw:

Пасічники з різних куточків України....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виписую кожного року декілька журналів по бджільництву, 
і кожного року думаю цей може випишу а від цього може відмовлюсь, 
відчувається в одному наприклад багато передруку з інтернету, інші повторюють те що вже булу давно напечатано
є журнали де думаєш що якщо автор такий егоцентричний то потім там навіть і рекламку не зможеш розмістити…  

але бджолярський круг завжди виписую без питань, є впевненість що буде цікавий журнал, якого чекаєш почитати.

цікаві публікації, орієнтований на підвищення доходу пасічників.
до речі кожного року находжу в БК щось нове яке реально підвищує дохід пасіки.
Кожного разу нові автори з новими ідеями.

Стосовно семінарів

вони проводяться мабуть на грані рентабельності, у всякому разі доступні для пасічників і являють собою 
як би мовити курси підвищення кваліфікації, які в інших професіях для спеціалістів своєї галузі майже обов'язкові…


та і взимку вони сприймаються за благо, запишіться поїдьте і спробуйте той семінар ;-) поспілкуйтесь з колегами
і подякуйте діду Василю.  ( можете не переживати у нього его під контролем і з усіма пасічниками від нормально спілкується.)

З моєї точки зору БК мабуть найкращий журнал по бджільництву та пасічникуванню в Україні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Отримав четвертий номер. Цікава стаття про бакфаст. І традиційно багато про віск. Також в багатьох статтях присутні форумчани, або згадується форум, що не може не радувати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І я отримав четвертий номер журналу. Є про що почитати:ay:. Журналом цілком задоволений, але чого мені не вистачає так це кольорових фото. З кольоровими фото журнал би виглядав набагато яскравіше і презентабильніше :IMHO: Підписався ще на рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Fabro сказал:

І я отримав четвертий номер журналу. Є про що почитати:ay:. Журналом цілком задоволений, але чого мені не вистачає так це кольорових фото. З кольоровими фото журнал би виглядав набагато яскравіше і презентабильніше :IMHO: Підписався ще на рік.

по поводу фото підтримую, це мабуть питання до редакторів, чи сильно б здорожчав журнал при додаванні кольорових фото?
маю на увазі в середині журналу, текст публікації і поряд кольорове фотo

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

9.03 підписав "ДО ДРУКУ" і відправили в типографію. (12 днів там + 3 дні Укрпошта... - десь 25 буде в руках)

 

img221.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 12.03.2017 в 20:34, didvasil сказал:

9.03 підписав "ДО ДРУКУ" і відправили в типографію. (12 днів там + 3 дні Укрпошта... - десь 25 буде в руках)

 

img221.jpg

 

В 12.03.2017 в 20:34, didvasil сказал:

9.03 підписав "ДО ДРУКУ" і відправили в типографію. (12 днів там + 3 дні Укрпошта... - десь 25 буде в руках)

 

img221.jpg

Вже квітень надворі , а журналу все нема й нема, а на пошті кажуть, що не приходив. То де ж він?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Женька Терещенко сказав:

 

Вже квітень надворі , а журналу все нема й нема, а на пошті кажуть, що не приходив. То де ж він?

Я получил на прошлой недел

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Женька Терещенко сказал:

Вже квітень надворі , а журналу все нема й нема, а на пошті кажуть, що не приходив. То де ж він?

 

13 минуты назад, chernega сказал:

Я получил на прошлой недел

И я получил журнал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Женька Терещенко сказав:

 

Вже квітень надворі , а журналу все нема й нема, а на пошті кажуть, що не приходив. То де ж він?

28 березня отримав, квартальна витримка випуску журналу чітка у редакторів, ні ні раніше))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

отримав також, 
дзвоніть на пошту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Добрый день! А второй номер 2(40)2017г. когда будет? Может кто-то уже получил? Был на почте, сказали еще нет. Так когда ждать? Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20.о6 підписав "ДО ДРУКУ" і відправили в типографію.

img258.thumb.jpg.c228fb8fed6d3716707f0c71c031bcf3.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, didvasil сказав:

20.о6 підписав "ДО ДРУКУ" і відправили в типографію.

img258.thumb.jpg.c228fb8fed6d3716707f0c71c031bcf3.jpg

 

На Точку пишеться з великої літери. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я теж так думаю...

Будемо так і писати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...