Перейти к содержанию

Будівельна сторінка.


Рекомендуемые сообщения

Пасіка росте. Заморочився у кастрюлі витоплювати.

Маркіян, а як на мене, то ліпше три сонячних,- і на опалення не тратишся та і в чистоті і не працюєш, а працює сонце.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 years later...

Рівне сонячно, +13 в тіні.

підскажіть можливо є якась тема "будівельна" бо ніколи не цікавило, тому і не знаю. суть питання: поставив в гаражі буржуйку в підвалі, труба виходить через гараж, і знаходиться на відстані 5-7 см. від навісної шафки. чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СЄРЖ сказал:

Рівне сонячно, +13 в тіні.

підскажіть можливо є якась тема "будівельна" бо ніколи не цікавило, тому і не знаю. суть питання: поставив в гаражі буржуйку в підвалі, труба виходить через гараж, і знаходиться на відстані 5-7 см. від навісної шафки. чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

 Зробити потрiйний экран з алюмiнiюз зазором 10мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Stol сказав:

 Зробити потрiйний экран з алюмiнiюз зазором 10мм

дякую, зазор від димоходу, чи шафи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СЄРЖ сказал:

дякую, зазор від димоходу, чи шафи?

I вiд шафи i вiд труби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, СЄРЖ сказав:

Рівне сонячно, +13 в тіні.

підскажіть можливо є якась тема "будівельна" бо ніколи не цікавило, тому і не знаю. суть питання: поставив в гаражі буржуйку в підвалі, труба виходить через гараж, і знаходиться на відстані 5-7 см. від навісної шафки. чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

Краще купити стандартну неіржавіючу з утепленням трубу, ніж ризикувати майном в гаражі через копійчану економію на димоході

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, язичник сказав:

чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

Обложити обматати листовим асбестом. Я працював в ливарні. Витримує сумашедші температури.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, язичник сказав:

Краще купити стандартну неіржавіючу з утепленням трубу, ніж ризикувати майном в гаражі через копійчану економію на димоході

дякую, але все вже зробдено, це не на постійній основі, а на зимовий період раза два на тиждень попрацювати, щоб не холодно було. бо потім весною наганяй виходить. при необхідності то і шафку можна перевісити.

15 годин тому, ПчОла сказав:

Обложити обматати листовим асбестом. Я працював в ливарні. Витримує сумашедші температури.

дякую, розглядався цей варіант в першу чергу, але кажуть навіщо тобі тим азбестом дихати, от я і відкинув такий варіант.

всім дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, СЄРЖ сказав:

азбестом дихати

Він не виділяє шкідливих речовин. Однак його пилюка шкідлива. Треба поверх асбесту чимось обматити типу склотканини і не один раз і буде гуд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.11.2022 в 11:30, СЄРЖ сказал:

Рівне сонячно, +13 в тіні.

підскажіть можливо є якась тема "будівельна" бо ніколи не цікавило, тому і не знаю. суть питання: поставив в гаражі буржуйку в підвалі, труба виходить через гараж, і знаходиться на відстані 5-7 см. від навісної шафки. чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

Заповнити шлаковатою і замазати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Пахомич сказав:

Заповнити шлаковатою і замазати. 

шафку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ромео сказал:

Чи то туман, чи дим... :dntknw:

Якийсь запах горілого навкруги...

Одна з можливих причин...

Коментарі це окремий вид мистетства, почитайте, не пожалкуєте, давно так не сміявся.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Алексей Кременчуг сказал:

Одна з можливих причин...

Коментарі це окремий вид мистетства, почитайте, не пожалкуєте, давно так не сміявся.

 

Нічого смішного.

Такий "сервіс" і до нас вже дійшов. Половина будинків в селі весною так чистили димохід...

Впєчатляюще зрєліще я вам скажу...:crazy:

Особливо тішаться сусіди, в чию сторону дме вітер...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
01.11.2022 в 10:30, СЄРЖ сказав:

Рівне сонячно, +13 в тіні.

підскажіть можливо є якась тема "будівельна" бо ніколи не цікавило, тому і не знаю. суть питання: поставив в гаражі буржуйку в підвалі, труба виходить через гараж, і знаходиться на відстані 5-7 см. від навісної шафки. чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

@СЄРЖ, Войлок із звичайною  глиною і гіпсом у мене на трубі на дачі вже років з тридцять тримається над дахом. Ніби не горів та й дощ не пропускає.

 

:IMHO::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якраз знайшов канал Адвоката Єгорова.

Тут надзвичайно цікаві рекомендації про будівництво житла прямо у лісі і з місцевого матеріалу.:please:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову знайшов деякі цікаві будівельні розробки цієї цікавої  людини - Адвоката Єгорова

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це відео Адвоката Єгорова, якраз просто прямо  стосується пасічників.:ay::vinny:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.11.2022 в 11:30, СЄРЖ сказал:

підскажіть можливо є якась тема "будівельна" бо ніколи не цікавило, тому і не знаю. суть питання: поставив в гаражі буржуйку в підвалі, труба виходить через гараж, і знаходиться на відстані 5-7 см. від навісної шафки. чим можна захистити цю шафу від нагрівання та в свою чергу від загорання? 

По протипожежних нормах, що діють в Україні, відстань від труби димохода до дерев'яних конструкцій повинна бути не меншою 25 см

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.11.2022 в 21:18, Петр Павлович сказав:

По протипожежних нормах, що діють в Україні, відстань від труби димохода до дерев'яних конструкцій повинна бути не меншою 25 см

А я войлок обліпив глиною з гіпсом і цим перекрив щілини на шиферному даху біля труби.

Стоїть надійно і вже неодин десяток років. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, ці відео з адвокатом Єгоровим, , як наркотик !

Настільки цікаво, що забуваєш інколи й про всі негаразди.:ay:

А повчитися у нього є чого. Особливо це може знадобитися на кочівці. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Ну, ці відео з адвокатом Єгоровим, , як наркотик !

Настільки цікаво, що забуваєш інколи й про всі негаразди.:ay:

А повчитися у нього є чого. Особливо це може знадобитися на кочівці. :IMHO:

Здався Вам той кацап.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Женя Ц. сказав:

Здався Вам той кацап.

Цікаво, чи будуть голандські баки в жжбані жжити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Женя Ц. сказав:

Здався Вам той кацап.

Та видно, що його коріння далеко не кацапське. Бо вони окрім бражки та баньки ні на що не годні.

Двічі бував у студбудзагоні в Мордовії - Горківська область (Неченозем'я) то на власні очі бачив.

У магазині нічого не було окрім концервованих зелених помідорів. І раз у зарплату - горілка, яку купували ящиками ! :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Oleksandr K. сказав:

Цікаво, чи будуть голандські баки в жжбані жжити

Я б мав би цього року спробувати. Усе було підготовлено. Але ж...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.11.2022 в 20:37, Oleksandr K. сказав:

Цікаво, чи будуть голандські баки в жжбані жжити

:umora: Аристократи,  може не захочуть...:umora::UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...