Перейти к содержанию

Вплив погодніх умов на бджіл


Рекомендуемые сообщения

19 часов назад, RAN сказал:

Две украинских степных тестирую на пасеке .... получается они лучшие....если остальные в жару прекращают сбор меда то украинки прут как заведенные....злобливы в меру як україночки 

Перечисліть медоноси в Україні , які при 30* медують :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Пахомич сказав:

Перечисліть медоноси в Україні , які при 30* медують :ae:

Соняшник в мене виділяє при 36-39градусів. Цього буде досить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Mihail-ves сказал:

Соняшник в мене виділяє при 36-39градусів. Цього буде досить?

Можливо помилились ? Соняшникову оливу зпутили з нектаром?:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пахомич сказал:

Перечисліть медоноси в Україні , які при 30* медують :ae:

Дядьки могилу копали, то болото на глубину 1м 80 см .... вологи у землі повно.....спека тут не така, як у пустелі.... 32 а парить будь здоров...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, механик сказав:

Так ,с УС разобрались,

Цікаво аж самому стало тому зняв зараз маленьке відео про температуру на вулиці і літ бджілок. Прошу запам'ятати, у вулику в мене бджіл немає, і це підтверджує повна відсутність їх на передній стінці, тому то ...

 

А тепер трішки статистики архіву погоди та ваги контрольних вуликів (там відводки)

08e1a6fbb523ad637c4bd6cabdea7762.jpg


a730e636b05743a7c81bfb25ddb454c4.jpg


a844ab8b61538fae1518d6e8744902ae.jpg


1c588e67a5524d5d201952957d9ffc2c.jpg


a1a5f279c08cc392878bab13e724448f.jpg


fec756b3d72ed5c796d451bf633bb15e.jpg


af1ce53bee632882a941c36903c6709b.jpg


7ca379a374f386b4c6b720c9aa710220.jpg


e3403447e4a4022e6bfe9973f9b6821c.jpg


beeef6c653bf2076e81af44ea46ea3ec.jpg

Фантазувати що соняшник виділяє до 10 та після 19 години думаю не будете.

Вуйку @Пахомич давайте Ваші аргументи що після 30 нічого ніхто не виділяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Пахомич сказал:

Можливо помилились ? Соняшникову оливу зпутили з нектаром?:umora: 

Ну тут извините но вы не правы выделяет подсолнечник и после 30 градусов сам видел своими глазами и не раз....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Учебник пчеловода. Выделение нектара растениями

2 минуты назад, Александр К. сказал:

Ну тут извините но вы не правы выделяет подсолнечник и после 30 градусов сам видел своими глазами и не раз....

А при 39*.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Пахомич сказал:

При 39 не знаю не засекал но сегодня был на кочевом точке на градуснике в тени было 33 и пчела ходила на подсолнух аж бегом... :hi:

 А за учебник спасибо. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Пахомич сказав:

Якого року книжка? І які тоді були форми соняшнику?

Я Вам показав температуру в Штукарі і вагу приносу на кожний день. Гляньте коли була сама більша температура і які були показники приносу, а потім день назад і вперед. Думаю Ви будете трішки озадачені.

ТРЕБА все самому перевіряти, а не сліпо вірити радянським книжкам. Книжку читай, але і свою голову май.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оптимальний температурний режим для виділення нектару соняшником-інтервал в 25-30 °С. Несприятливо, коли вологість повітря менше 30 %.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Mihail-ves сказал:

Книжку читай, але і свою голову май.

це вірно, адже досліди велись та писались книжки десятки років назад за той час багато чого змінилося, починаючи кліматом, сортами соняху, змінилися бджоли, люди і тд..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр К. сказал:

При 39 не знаю не засекал но сегодня был на кочевом точке на градуснике в тени было 33 и пчела ходила на подсолнух аж бегом... :hi:

 А за учебник спасибо. :)

Ніде в  Харківській обл. температури на 14** 33* не було. було максимум 29*

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Пахомич сказав:

Оптимальний температурний режим для виділення нектару соняшником-інтервал в 25-30 °С. Несприятливо, коли вологість повітря менше 30 %.

Я і не знав що мої бджоли нектар з соняху вночі беруть. Пахомич, висять вони на передній стінці вночі якщо зажатий вулик, і годині о 7 літ починається і тягають незважаючи на температуру пока є куди складати і вітер не висушить нектар. А от коли суші вдосталь то несуть до вечора. І на градусника краще не дивитись бо там може бути і вище 39.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, arki сказал:

це вірно, адже досліди велись та писались книжки десятки років назад за той час багато чого змінилося, починаючи кліматом, сортами соняху, змінилися бджоли, люди і тд..

Градусники були ртутні а зараз елетроні . Я не врахував, шо бджоли з острівної закритої популяції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Пахомич сказав:

Оптимальний температурний режим для виділення нектару соняшником-інтервал в 25-30 °С. Несприятливо, коли вологість повітря менше 30 %.

Гарно вуйку з'їжджаєте з власного питання, перекочуєтесь на оптимальний, але спочатку впевнено стверджували що більше +30 градусів ніхто не виділяє нектар.

Я показав все: температуру, атмосферний тиск, вологість напрямок та силу вітру. Окремо добовий приніс (не плутати з денним). Можете написати нову книгу по отриманій інформації. Правда відсутня сортова назва соняшників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Пахомич сказав:

Градусники були ртутні а зараз елетроні . Я не врахував, шо бджоли з острівної закритої популяції.

Пахомич хватит йорнічати, я розумію що тяжко признати поразку, але проти фактів ви не вертіть хвостом, як вуж на сковорідці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Ніде в  Харківській обл. температури на 14** 33* не було. було максимум 29*

 Мы с вами говорим похоже о разном ... Повторю еще раз может я что-то не так написал и вы меня не поняли... 

 Сегодня я был на своем кочевом точке который находится в селе Малая Рогозянка Харьковской обл.. Там я своими глазами видел градусник (около 14.00) который висел втени и показывал +33 градуса при этом пчелы летали на поле подсолнуха...

 Наверно более детально мне вам будет сложно описать... :hi:

 Если в тени +33 то могу предположить что на солнце больше... Поля у нас зонтами от солнца не оборудованны....:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так соняшник найкраще видiляе при 30-33 по Цельсию:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Mihail-ves сказал:

 

 

6 минут назад, Mihail-ves сказал:

Вуйку кажуть  Про старшого віком чоловіка (звичайно при шанобливому звертанні). Гугл допомагає.

Тому якщо інших порушень не виявлено прошу повернути повідомлення туди куди я його писав.

@Сергей Тюркин @Брониславович та інші члени Ради форму @Sanich Підніміть питання на раді форуму

Шо в  ніка на лобі написано ,що це він чи вона , старий чи малолітній.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як погодні умови впливають на наших бджіл ? як працюють дівчатка в спеку чи холод? 

 

Ділимося своїм досвідом, фото та відео про те як ведуть себе бджілки в різні погодні умови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, ved сказав:

Так соняшник найкраще видiляе при 30-33 по Цельсию:IMHO1:

а є такий який взагалі не виділяє нічього :umora:, тому скільки на грудуснику цьому все одно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Mihail-ves сказал:

Гарно вуйку з'їжджаєте з власного питання, перекочуєтесь на оптимальний, але спочатку впевнено стверджували що більше +30 градусів ніхто не виділяє нектар.

Брихло! де я таке писав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

1522480617_2021-7-31_21-32-14_776.jpg.b2ccf7b376d049d6853430cbcd1393f6.jpg

не у випадку з Пахомичем, тут тільки піднімаєте градус в парогенераторі в якому дуже мало води залишається:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...