Перейти к содержанию

Опалітки, шпатель, календар, наклейки - made in Ukraine


Рекомендуемые сообщения

10 годин тому, ЮМос сказав:

А так, приходиться вмокати якийсь стержень типу сірника в клей, наносити на матку.

Із підручних матеріалів найкращий шпатель для наклейки опаліток - зубочистка. Один кінець ствромив у клей та капнув матці каплю на спинку, а другий кінець послюнив та підчепив заготовлену мітку і прижав її до грудки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Sanich сказал:

Із підручних матеріалів найкращий шпатель для наклейки опаліток - зубочистка. Один кінець ствромив у клей та капнув матці каплю на спинку, а другий кінець послюнив та підчепив заготовлену мітку і прижав її до грудки. 

В продаже есть маникюрные  причандалля ,для нанесения рисунка на женский  коготь 

Подходит для меток идеально и стОит не дорого 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добро дня ! Щойно отримав Ваше замовлення. Дякую за БОНУС! До сезону 2021 - ГОТОВ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А моя посилка застрягла на Укрпошті,вже тиждень неможе виїхати з Пилиповичів :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ігор 81 сказав:

А моя посилка застрягла на Укрпошті,вже тиждень неможе виїхати з Пилиповичів :(

Я дивлюсь таке не тільки з Вашою, сьогодні зайду у відділення спитаю як таке може бути? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

Я дивлюсь таке не тільки з Вашою, сьогодні зайду у відділення спитаю як таке може бути? 

Не хвилюйтесь, там продукція не потребує швидкого використання. Мені чубуки винограду з Одеської обл йшли більше двох тижнів. Так працює Укрпошта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Укрпошта  більше 13 700 відділень

  • є самою поширеною в Україні
  • недорогою 19-27грн.  (найчастіше 25грн) 

це зручно і вигідно, сам користуюсь коли покупка незначна і можу почекати.  

  • але бачу що неоперативна 

зараз відправки роблю з смт Бородянка, відділення працює 6 днів на тиждень, і нормально приймають посилки створені онлайн. 

 

Нова пошта  більше 6000 відділень

  • це швидкість доставки
  • досить поширена, є якщо не відділення то пункти приймання-видачі

але за все треба платити

  • вартість доставки 36-44грн. (найчастіше 41грн)  

 

Укрпошту розглядаю в подальшому як альтернативу Новій по доставці бджоломаток, це станеться якщо Нова Пошта більш жорстко контролюватиме такі відправки.  

 

5 годин тому, Ігор 81 сказав:

А моя посилка застрягла на Укрпошті,вже тиждень неможе виїхати з Пилиповичів :(

тільки що  з відділення, там запевнили що посилки вже в дорозі, можливо на сортувальних центрах їх не відмітили. 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

 

тільки що  з відділення, там запевнили що посилки вже в дорозі, можливо на сортувальних центрах їх не відмітили. 
 

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

Дякую.

Повідомте будь ласка коли отримаєте посилку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Виталий Овчарук сказав:

Повідомте будь ласка коли отримаєте посилку. 

Добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

 

 

тільки що  з відділення, там запевнили що посилки вже в дорозі, можливо на сортувальних центрах їх не відмітили. 
 

Після вашого відвідання відділення посилка вже в Бородянці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Укрпошта досить не погано маток пересилає. Якщо стоїть відмітка що це бджоли посилка йде як приорітетна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

Після вашого відвідання відділення посилка вже в Бородянці

тоді виходить що цілий тиждень лежали в відділені, сьогодні тільки почали свій рух, надіюсь далі буде без сюрпризів, посилки застраховані на повну сумму, всі чеки зберігаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Stepan kernickj сказав:

Укрпошта досить не погано маток пересилає. Якщо стоїть відмітка що це бджоли посилка йде як приорітетна.

це добре, але я надіюсь що Нова Пошта не буде приймати якісь жорсткі міри по бджолам. 
мені не подобається сам факт коли я і клієнт не розуміє де зараз посилка.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Виталий Овчарук сказал:

тоді виходить що цілий тиждень лежали в відділені, сьогодні тільки почали свій рух, надіюсь далі буде без сюрпризів, посилки застраховані на повну сумму, всі чеки зберігаю. 

Мои тоже застряли в Пилиповичях . Огорчяет другое ,что завтро планирую уехать на празники в Неколаевскую обл. ,а метки останутся лежать на почте если прейдут . Вернусь к 14 января .:unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, koste сказав:

Мои тоже застряли в Пилиповичях . Огорчяет другое ,что завтро планирую уехать на празники в Неколаевскую обл. ,а метки останутся лежать на почте если прейдут . Вернусь к 14 января .:unsure:

если верить инструкции срок хранения посылки 1 месяц.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Виталий Овчарук сказав:

тоді виходить що цілий тиждень лежали в відділені, сьогодні тільки почали свій рух, надіюсь далі буде без сюрпризів, посилки застраховані на повну сумму, всі чеки зберігаю. 

Моя в суботу відправлена, сьогодні вже у Львові, ще день-два і буде у мене

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, davolodya сказав:

Моя в суботу відправлена, сьогодні вже у Львові, ще день-два і буде у мене

 

Вашу, відправляв з Бородянки, тут проблема з тими що відправляв у себе з села, я так розумію просто пролежали тиждень у відділенні, можливо людський фактор. Асфальт в селі є, транспорт ходить справно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

если верить инструкции срок хранения посылки 1 месяц.

Так это понятно . Дело в другом что прешлют когда получится . Но сразу забрать не получится . После и за хранение возьмут деньги . Так что дишевле посылка всеравно не получится .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, koste сказав:

Дело в другом что прешлют когда получится . 

к сожалению Укрпочта так иногда работает, даже по телефону который на сайте дозвонится невозможно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталій, моє відправлення також пише, що прийняте в Пилиповичах ще 22.12, а далі ніякого руху немає:(. Що то вже за Пилиповичі?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Яцков Андрій сказав:

Віталій, моє відправлення також пише, що прийняте в Пилиповичах ще 22.12, а далі ніякого руху немає:(. Що то вже за Пилиповичі?:blink:

з власного досвіду були випадки коли не завжди нормально відстежується посилка Укрпошти
якось вплинути на перевізника я не можу, у відділені стверджують що всі посилки відправлені, телефон на сайті не відповідає. 
тут треба запастись терпінням і почекати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Виталий Овчарук сказал:

к сожалению Укрпочта так иногда работает, даже по телефону который на сайте дозвонится невозможно. 

Я понимаю, всё будет хорошо. ;) Плохо что нельзя купить в отдельности метки с красными цыфрами . Для того что бы отделить дочек одной линии от другой .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, koste сказав:

Плохо что нельзя купить в отдельности метки с красными цыфрами . Для того что бы отделить дочек одной линии от другой .

Да они идут в комплекте рассчитанном на на 5лет.  Номерные белый фон черные цифры тоже подойдут для решения такой задачи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Також отримав своє замовлення.  Все подобається. Також дякую за БОНУС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...