Jump to content
Виталий Овчарук

Опалітки, шпатель, календар, наклейки - made in Ukraine

Recommended Posts

Всіх вітаю! Пропоную Вашій увазі продукцію з нашої майстерні.

Працюємо за таким алгоритмом, якщо все є в наявності комплектуємо і відправляємо замовлення, у разі якщо якась позиція закінчиться ми приймаємо замовлення та відправимо його по готовності.  

В такому режимі працюємо до початку сезону, на період активного пасічного сезону роботу в майстерні буде призупинено, але ми підготуємо запас кожного товару. 

Опалітки 2021

Опалітки номерні 

номер комплекту / які опалітки входять до комплекту / ціна за комплект

• №1  1-100................................................................................................70 грн   
  • №2  100-199; 200-299; 300-399......................................................210 грн 
  • №3  400-499;  500-599; 600-699 ...................................................210 грн   
  • №4  700-799;  800-899; 900-999 ...................................................210 грн 
  • №5* 1-100  на 5років. білий та жовтий фон (див. фото) .............350 грн

* виробництво опаліток комплекту №5 заплановано на кінець зими 2021, зараз приймаю на них замовлення 

Опалітки без номеру 

• №6  100шт білого кольору, фасовка в контейнер.........................50 грн      

Шпатель для мічення маток опалітками................................................40 грн.

Календар матковода. 

• calendar mini - 110грн.

розмір 150х168мм  (ширина х висота)  
календар для розрахунку та планування виводу маток, облік і планування виводу маток ми ведемо на папері, тому нам зручно користуватися саме такими календарями, хоча є аналоги для ведення в електронному вигляді на комп'ютері та телефоні. 

• calendar maxi - 140грн.

розмір 200х225мм  (ширина х висота)  
календар для розрахунку та планування  виводу маток і трутня для інструментального осіменіння та облітників, особисто мені в цьому сезоні для планування інструментального осіменіння маток такого календаря не вистачало, тому і було прийняте рішення по його розробці та виготовленню. 

Наклейки

• Наклейка з повнокольоровим друком -  1 шт - 15 грн.

Підходить для зовнішнього та інтер'єрного використання, може наноситися на будь-яку гладку поверхню, будь то скло, метал, пластик.
Стійкість до впливу  вологи, снігу, високих і низьких температур, вітру.
Гарно прикрасить: ноутбук, вхідні двері, автомобіль, обладнання. 

• Світловідбиваюча наклейка  - 1шт - 35 грн.

Підходить для зовнішнього використання або в інтер'єрі з гарним освідленням, може наноситися на будь-яку гладку поверхню, будь то скло, метал, пластик.
Стійкість до впливу  вологи, снігу, високих і низьких температур, вітру.
В першу чергу гарно прикрасить автомобіль, особливо яскрава коли на наклейку потрапляють прямі промені від фар автомобіля, сонця та іншого освітлення. Якщо бажаєте прикрасити інтер'єр і екстер'єр, вибирайте місця з гарним освітленням та попаданням прямих променів освітлення.  

наклейки обох типів мають розмір 120х133 (ширина х висота) форма шестикутна.

• №1 Бджілка
  • №2 Бджілка Майя  
  • №3 Ведмідь йог
  • №4 Пасічник
  • №5 Ведмідь з стільником
  • №6 Сапетка на гілці
  • №7 Вулик 

Замовлення ми відправляємо за допомогою транспортних компаній Нова пошта та Укрпоша.
Доставка за рахунок замовника згідно тарифів перевізника.  
Оплата  на картку Приват банку або післяплатою (наложка) у відділенні Нової Пошти

Для замовлення надайте будь ласка таку інформацію:
назву продукту, номер комплекту та кількість. тип оплати який Вам підходить. 

інформація для відправки
Нова пошта :

• Прізвище Ім'я
  • номер телефону
  • населений пункт, область, номер відділення

Укрпошта:

• Прізвище Ім'я
  • номер телефону
  • населений пункт, область, індекс!*

знайти або перевірити свій індекс можна тут offices.ukrposhta.ua, були випадки коли індекс не співпадав з назвою населеного пункту, прохання звернути на це увагу. 

З повагою, Віталій
096 448 66 20
Відкритий до конструктивних пропозицій, цікавих ідей і критиці.

870786261_opalitkiall.thumb.jpg.b81778a85abc4cd8c65c5a80bab0fc16.jpg

2102377350_opalitki1.thumb.jpg.f72864f39d2a0efac969d2bd58af20d9.jpg

802309069_opalitki2.thumb.jpg.8c5c1de656d7e7a0fb4399b1678929e8.jpg

1771603893_opalitki3.thumb.jpg.56d4343cb6eda764991539f43be331cd.jpg

2132327961_opalitki4.thumb.jpg.69c531d38f059574b7a4e312d4fe4598.jpg

1304372925_opalitki5.thumb.jpg.8c837ca93b8f1181f0ad9b9b018d549e.jpg

1703364679_opalitki6.thumb.jpg.cbe0d62d89c44558be7bdcd94dfddba1.jpg

shpatel.thumb.jpg.a85dbd113f3dcb7c2fc5af351b6be4a2.jpg

507005105_calendarmini.thumb.jpg.5bf816c42a519e7ebc455f26437bff28.jpg

124501947_calendarmini_r.thumb.jpg.d17642a7f47a8b453e82f43eff727845.jpg

336691567_calendarmaxi.thumb.jpg.020094fc0f66e35df1db15bfde4d105f.jpg

1340763291_calendarmaxi_r.thumb.jpg.2379ff71c8965eb673e41badfe9c9308.jpg

sticker.thumb.jpg.fa54f25b4127ca8e76c55e1b83e39809.jpg

1629284587_stickerReflectiveday.thumb.jpg.6f0b213605661abec24b73f07a8a1c80.jpg

1649017917_stickerReflectivenight.thumb.jpg.bb58f71aaac739dba766b8268c482946.jpg

shpatel.jpg.8abb298f883ce1169caba0ebb301fedb.jpg

• Like 16

З практики використання опаліток.... Як вони до стирання Віталій? Стійкі чи буває ?

23 хвилини тому, konoval_am сказав:

З практики використання опаліток.... Як вони до стирання Віталій? Стійкі чи буває ?

Хоч питання не до мене, але скажу - опалітками Віталія користуюся 2 роки, тобто зеленими і синіми. Про сині ще трохи рано говорити, а зелені -  навіть через 2 сезони виглядають як нові.

• Like 8
6 годин тому, konoval_am сказав:

Дуже часто чую це питання, я теж купував опалітки  і їх бджоли вичищали, в темі за 2018р я про це писав, тоді прийняв рішення що всіх маток буду мітити опалітками та візьмусь за їх виробництво. Підібрав технологію де номерки стиратися не будуть ніколи

Сьогодні робив відео обзори своєї продукції, думав викладу на ютуб, скачав на ноут, а тут якийсь глюк на відео точки по всьому зображенню, особливо видно на жовтому кольорі. Завтра прийму рішення вигружу як є чи буду розбиратись чому так знімає телефон і перезніму все заново. 

2.thumb.jpg.0edf08d6558df4914c9def24082e93bc.jpg

Невеликий спойлер, опалітки перевіряв наждачкою,  пока дирку непротер цифра читалась.

1.thumb.jpg.a62e06b970c4f38291ae9e3e18dcc685.jpg

• Like 13

Опалітки комплект 1 

Шпатель для мічення

Календар максі

Керницький Степан . Нова пошта Бережани Тернопільської тбл 1. Тел. 0968175288

12 годин тому, Stepan kernickj сказав:

Опалітки комплект 1 

Шпатель для мічення

Календар максі

Керницький Степан . Нова пошта Бережани Тернопільської тбл 1. Тел. 0968175288

дякую, замовлення прийняв.

Не погано щоби в наборі був клей для приклеювання опаліток. Опалітки минулого року :ay:

• Like 4
18 хвилин тому, ЮМос сказав:

Не погано щоби в наборі був клей для приклеювання опаліток. Опалітки минулого року :ay:

Дякую за відгук,  користуюсь клей медичний БФ - 6, продається в аптеці, купую коли вже починаю виводити маток. Просто зовсім не бачу сенсу його перепродувати.

• Like 3

Розкажіть будь ласка хто як працює з Укрпоштою?

Зареєструвався на сайті, створив накладні, роздрукував наклеїв на посилки.
У відділенні комп'ютер є, сканер є, але штрих коди що на наклейці кажуть не сканує, і вручну знову оператор створював всі накладні, переписував дані з моїх наклейок, я спочатку не зрозумів що тут відбувається, думав що тільки я бачу штрих коди які просто треба відсканувати і прийняти посилки. 
Робив відправлення Укрпошта Стандарт.

Можливо якось це все оптимізувати?

• Like 1
21 хвилину тому, Виталий Овчарук сказав:

Дякую за відгук,  користуюсь клей медичний БФ - 6, продається в аптеці, купую коли вже починаю виводити маток. Просто зовсім не бачу сенсу його перепродувати.

Для Вас сенсу можливо і ніякого, але для покупця дуже зручно, коли необхідний набір в одній посилці. А ще ж і не завжди в аптеці є в наявності той клей. Маю досвід.

• Like 2
2 хвилини тому, ЮМос сказав:

Для Вас сенсу можливо і ніякого, але для покупця дуже зручно, коли необхідний набір в одній посилці. А ще ж і не завжди в аптеці є в наявності той клей. Маю досвід.

Ок, дякую за пропозицію, ми приймаємо побажання клієнта, я подумаю як це краще зробити, можливо на наступний сезон придбаю оптом у виробника чи оптовій  аптечній базі (можливо є такі), подивився на свій клей там термін придатності 4 роки.  

• Like 4
3 часа назад, Виталий Овчарук сказал:

подивився на свій клей там термін придатності 4 роки.  

Із власного досвіду - клеїть добре рік після виготовлення, максимум два. Потім мітки тримаються погано.

Було б добре, якби він був в маленькому бутильочку, наприклад, грамів 5. От тут вже знадобився б контакт з виробником (якщо розумієте, куди я веду - до прикладу буде практика зі скабатоксом, тактиком).

Правда, коштує клей не так уже й багато, можна раз в два роки і свіжого в аптеці купити...

• Like 2
2 години тому, Абсолютный максuмум сказав:

Із власного досвіду - клеїть добре рік після виготовлення, максимум два. Потім мітки тримаються погано.

Було б добре, якби він був в маленькому бутильочку, наприклад, грамів 5. От тут вже знадобився б контакт з виробником (якщо розумієте, куди я веду - до прикладу буде практика зі скабатоксом, тактиком).

Правда, коштує клей не так уже й багато, можна раз в два роки і свіжого в аптеці купити...

Кожного року купую новий, даже якщо з минулого щось залишилось, в сезоні він трошки густішає, знов купую новий. 

Зараз він коштує 50грн, завтра поспілкуюсь з виробником яка там мінімальна партія, ціна і дата виробництва. 

• Like 1

пропоную Вашій увазі відео  обзором продукції

опалітки, шпатель, клея, тест на стирання опаліток. 

Сalendar mini - огляд календаря і як ми плануємо роботу за його допомогою 

Сalendar maxi - огляд календаря та планування ІО маток

• Like 3
8 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

Теж ним користувався минулого року. Тримає на 95%. Тобто з приблизно 100 мічених, 5 опаліток відпало:)

• Like 2

Сьогодні спілкувався з виробником клею БФ-6, 25г, там щоб придбати його треба мати ліцензію на продаж медичних препаратів, даже не хотіли сказати мінімальну партію і ціну. 

IMG_20201223_112431.jpg

• Like 2

Як би було добре, щоби клей був в эмкості з тонким носиком-гусачком. Прижав - виділив - наніс... А так, приходиться вмокати якийсь стержень типу сірника в клей, наносити на матку. Якщо налити каплю в корок чи іншу ємкість, сохне швидко, вмокаєш - тягнеться павутина. Одним словом - не зручно.

• Like 3
47 хвилин тому, ЮМос сказав:

Як би було добре, щоби клей був в эмкості з тонким носиком-гусачком. 

Теж думав про таку штуку, попробую в сезоні протестувати як альтернативу шпателю. 

• Like 1

Сегодня получил посылку. Качеством очень доволен!! Отдельное спасибо за бонус)) жалею, что не заказал ещё опалитки безномерные, на маток себе и соседям. 

Виталий, жёлтая основа это пивной картон, тот что идёт хорошо для изготовления полосок глицерин+щавельку? 

• Like 3
14 хвилин тому, Gelone сказав:

Сегодня получил посылку. Качеством очень доволен!! Отдельное спасибо за бонус)) жалею, что не заказал ещё опалитки безномерные, на маток себе и соседям. 

Виталий, жёлтая основа это пивной картон, тот что идёт хорошо для изготовления полосок глицерин+щавельку? 

Спасибо за отзыв, я не знаю как точно называется материал основы, это что то на подобия поролону, на полоски он не подойдет.

Для полосок покупал Картон переплетный толщиной 1,75мм.

• Like 2
5 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

як альтернативу шпателю.

у мене шпатель не такий гарний як у вас, просто був виготовлений за п*ять хвилин з штапіка на наждаку і кусочка алюмінієвого дроту, так от, на дерев*яну ручку я намотав конусно ізолєнту так щоб вона була потипу пробки в бутилочці клею постійно, і кончик шпателя постіно знаходився в клею, пробку вийняв, шпателєм заткнув і пішов працювати, один елемент в роботі відпадає, по завершені роботи шпатель почистив, пробку заткнув, нічого не пересихає, і на пробку не відволікаєшся, можете спробувати:ay:

• Like 8
9 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

Сьогодні спілкувався з виробником клею БФ-6, 25г, там щоб придбати його треба мати ліцензію на продаж медичних препаратів, даже не хотіли сказати мінімальну партію і ціну. 

IMG_20201223_112431.jpg

Такий самий бф-6 використовую в себе. В звичайній аптеці він є завжди в наявності. 

• Like 1
22 хвилини тому, rudakov сказав:

Такий самий бф-6 використовую в себе. В звичайній аптеці він є завжди в наявності. 

так і кажу всім, мова йшла про те щоб була можливість придбати все і в одному місці, сенсу йти в аптеку і потім перепродувати я не бачу, як варіант був придбати оптом і дешевше. 

Отримав сьогодні календар максі та опалітки. Опалітки на вигляд якісні. Незвична карта для опаліток, виготовлена чи то з щільного сшитого поліетилену чи з щільного поліуритану. Літом попрацюю і дам відгук по ділу. 

А з календарем максі я перестарався - там друга шкала для виводу трутнів. Не всім вона потрібна. Можливо, є сенс продавати два варіанти календара максі - зі шкалою для матки та трутня та з двома шкалами для маток. Коли кілька закладок - другий варіант може стати у нагоді. Але взагалі - календар зроблено суперово. :ay:

Автору дякую за якісний український продукт. :ay:

• Like 4