Jump to content

Petrovich 63

Пользователи
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

387

Profile Information

 • Location
  Вінницька область, Тиврівський р-н

General Information

 • Пасека в
  Вінницька область
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Лежак, український лежак, 8 рамочний дадан
 • Порода пчел
  Помісна, карніка, бакфаст

Recent Profile Visitors

666 profile views
 1. Це вже хоч якась більш конкретна інформація. Місяць - два зачекаємо.
 2. Також о дев'ятій, правда вечора ( тобто о 21 годині) прилетів рій на пасіку. Саме трошки переглядав бджоли. Правда роєм назвати ту жменьку бджіл дуже важко.
 3. Є у мене на точку сім'ї карніка, маток ф1 (12 шт.) яких купував у тому році від маток ІО наших форумчан. Майже всі сім'ї моєї місцевої бджоли увійшли в ройовий стан. Жодна із сімей карніки бажання роїтись немає, хоча ці сім'ї найсильніші на точку. Вот вам и селекция .
 4. Це мова про хордіальну медогонку, хто виробник?
 5. От і тому я звернувся до форумчан, людей які користуються не один рік даними виробами. Бажання купити медогонку автомат виникло ще у 2020 р. Тому різної інформації щодо медогонок я вичитав немало і не тільки на інших форумах. Дійсно "мнения могут быть совершенно противоположные" . Напевно із цієї причини і не прийняв рішення щодо вибору медогонки.
 6. От і я вирішив, що пора полегшити собі роботу по викачці меду. Вирішив придбати медогонку. Викачка меду орієнтовно у відсотках 50 (рамка дадан +українська), на 50-145. Розглядаю такі варіанти як Машенька (Меліса 93), Універсальна (АБВ 100), Бістар - радіальна на 28 рамок, Меліса 93 - радіальна 40/20/20. Хотілось би почути яка медогонка на ваш погляд найкраще підходить для викачки меду з вищевказаних рамок, можливо якісь інші варіанти.
 7. Обов'язково гляну через декілька днів щодо наявності печатного розплоду, його якості (бджолиний, трутневий). А далі буду робити висновки щодо подальшої долі цієї бджолосім'ї.
 8. seim Так як розплід поки відкритий, то є ймовірність того що він трутовий. Зовсім не виключаю такої ймовірності. Тому сімейка попала під особливе спостереження, а матка в притенденти на вибраковку, хоча правду кажучи дана бджолосім'я добре перезимувала і не маючи молодої бджоли на даний час, майже зовсім не просіла.
 9. Вчора при вибірковому перегляді декількох сімей виявив в одній бджолосім'ї повну відсутність печатного розплоду. Перше, що спало на думку загибель матки. Але поведінка бджіл зовсім не вказувала на те. При більш ретельному огляді на двох рамках всередині гнізда було виявлено відкритий розплід. Тобто лише днів 5-6 як матка почала червити. Хоча дана сім'я так як і всі 26-28 березня зробила повноцінний обліт. Так як і всі сім'ї на протязі двох неділь носить пилок. Якихось відхилень в роботі бджолосім'ї не помічено. Та і матка молода, виведена у липні 20 року. З таким пізднім початком червл
 10. Також цікавить дана РР, можливо є якісь дані (реквізити) для зв'язку з продавцем?
 11. LexDP Цікавить 8 рамочний вулик. У відповіді на коментарій на відео https://youtu.be/5n985ouz43Yмісяць назад Ви сказали що вже недовго залишилось чекати. Більш конкретно можете щось сказати?.
 12. БудьНа дворі на даний час близько 0. Незначний поривчастий вітер. Вже майже з пів годинки сніжить і станом на 23 березня сніжить так як співав Юрій Петерсон (ВІА Пламя) "Такого снегопада давно не помнят здешние места"
 13. Також чув про такий "нюанс" . Та ще чув про проблеми щодо самої зимівлі. При незначному потеплінні бджолки намагаються вилетіти з вулика де в подальшому і замерзають. От і хотілось би щоб пане Сергію як людина яка працює з кордованом вніс ясність щодо даних чуток.
×
×
 • Create New...