Перейти к содержанию

Опалітки, шпатель, календар, наклейки - made in Ukraine


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Виталий Овчарук сказал:

Да они идут в комплекте рассчитанном на на 5лет.  Номерные белый фон черные цифры тоже подойдут для решения такой задачи.

То не то . К примеру когда метки квадратные ... я точно буду знать от какой они матери ,даже не смотря на записи . Красные цыфры ,или синие это всеравно один год . Ну вот как то так для меня .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щойно отримав своє замовлення, якраз під ялинку:). Все на висоті, рекомендую, окрема подяка за бонус:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30.12.2020 в 15:49, koste сказав:

То не то . К примеру когда метки квадратные ... я точно буду знать от какой они матери ,даже не смотря на записи . Красные цыфры ,или синие это всеравно один год . Ну вот как то так для меня .:hi:

Можна резервувати номера відповідним чином для таких цілей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.12.2020 в 13:34, koste сказал:

Я понимаю, всё будет хорошо. ;) Плохо что нельзя купить в отдельности метки с красными цыфрами . Для того что бы отделить дочек одной линии от другой .

А якщо лаком для нігтів  других кольорів ставить точку на міткі , чи сегмент замалювать , пока ненаклеїв , спокійно висохне :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ще в матки два крила, вони їй вже нідочого, хочеш праве ріж, хочеш ліве, в селекційній справі саме то:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

А якщо лаком для нігтів  других кольорів ставить точку на міткі , чи сегмент замалювать , пока ненаклеїв , спокійно висохне :hmm:

То нету гарантии что эти точки или метки останутся в последствии .:hi:

 

1 час назад, larson сказал:

а ще в матки два крила, вони їй вже нідочого, хочеш праве ріж, хочеш ліве, в селекційній справі саме то:IMHO:

Само собой подрезка крыла . Когда больше двох линий что резать будешь ?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, koste сказал:

То нету гарантии что эти точки или метки останутся в последствии .:hi:

 

 

Лак на пластику буде триматся хорошо , тільки потрібно буде зарані нанести і просушить

 Це не бджолу красить,  а мітку

ще й мітку захистить від стирання 

Ще є типу безцвітні лаки , типу прозрачні , перламутрові , я дуже нерозбираюсь , але ним можна пів мітки закрасить і номер буде видно

У нас є жінки пасічники вони краще розбираются у лаках

я тільки втихаря брав провода підкрасить у обмотках :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, AVA сказал:

я тільки втихаря брав провода підкрасить у обмотках :umora:

 

А я поплавки на вудках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.12.2020 в 11:41, Виталий Овчарук сказав:

Сьогодні спілкувався з виробником клею БФ-6,

В минулому, вже, році Ви поділилися ідеєю приклеювати опалітки клеєм для тіпсів. Дякую Вам за ідею я спробував, купив такий клей і використав його для приклеювання міток. Я використав його в кінці сезону, тому приклеїв лише 10 міток. Ні з яким іншим клеєм порівняти його не можна. Я проводив експеримент приклеював опалітку собі на ніготь чотирма різними клеями: польським, що йшов в комплекті з опалітками лисонь, німецький? (його так називають продавці), БФ 6 і клеєм для тіпсів. Час висихання останнього до 10 секунд відірвати від нігтя дуже тяжко. всі решту клеїв сохнуть до 5 хвилин (польський навіть після 5 хвилин часом відривали бджоли). Оскільки я мічу лише плідні матки відбираючи їх із сім'ї і відразу повертаючи назад, то раніше мічення займало дуже багато часу. А тепер практично не відрізняється від часу мічення маркером. Бджоли НІЯК не реагують на запах клею!  До речі як писав @Sanich мічення опалітками дешевше ніж мічення маркером. Надалі буду використовувати лише такий клей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Шульц сказав:

Дякую Вам за ідею я спробував, купив такий клей і використав його для приклеювання міток.

А конкретніше, який саме клей ви тестували, бо там їх багато різновидів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Seos сказав:

А конкретніше, який саме клей ви тестували, бо там їх багато різновидів?

Думаю, що вони всі подібні сохнуть швидко, тримають міцно. Я спочатку шукав з рекламою "клей без запаху", але вже на етапі покупки продавці признавалися. що запах у них є. Вони на основі ціанакрилату. Запах доволі різкий (можливо не такий сильний як у клею в тюбиках), але я відпускаю матку в сім'ю одразу після приклеювання   бджоли не реагують. В мене ось такий

3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Шульц сказал:

Думаю, що вони всі подібні сохнуть швидко, тримають міцно. Я спочатку шукав з рекламою "клей без запаху", але вже на етапі покупки продавці признавалися. що запах у них є. Вони на основі ціанакрилату. Запах доволі різкий (можливо не такий сильний як у клею в тюбиках), але я відпускаю матку в сім'ю одразу після приклеювання   бджоли не реагують. В мене ось такий

3.jpg

А можна букви перемалювать у рядочок , щоб потім пасічники перемалювали в інет

Ну це типу як у нас у школі потрібно було виставу ставить , а у нас молода класнакер по англ, тільки ніфіга ми її не учили в основно для економії часу на англ був класний час пів уроку 

Вобщім я уніс ідею напишіть що надо проізносить нашими буквами , сценка пройшла на ура , другі вчетелі були в шокі від наших знань , абракадабра від язика відскакувала :umora:

Ніякої зупинки бе-ме , тим більше учитель анг був один , ніхто ту акабадабру все рівно неміг понять 

Зато с чуством , с толком з розтановкой :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю что этот если правильно разглядел 

Клей для ногтей BYB Bond Alpha cyanoacrylate

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.12.2020 в 13:28, Виталий Овчарук сказав:

Повідомте будь ласка коли отримаєте посилку. 

Посилку отримав дякую,і окрема подяка за подарунок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Ігор 81 сказав:

Посилку отримав дякую,і окрема подяка за подарунок.

відстежив на сайті тільки що Вашу посилку, і її статус
Надходження на сортувальний центр 
м..Київ Україна   30.12.2020 01:51:28

ще відстежив інші посилки  з цієї відправки, деякі вже прибули в місце видачі, деякі в дорозі, але є й такі що досі показує один статус що прийняті в мене в селі і далі ніякого руху.
Тож можна зробити висновок що посилки в дорозі просто так глючно відстежуються. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Виталий Овчарук сказав:

відстежив на сайті тільки що Вашу посилку, і її статус
Надходження на сортувальний центр 
м..Київ Україна   30.12.2020 01:51:28

ще відстежив інші посилки  з цієї відправки, деякі вже прибули в місце видачі, деякі в дорозі, але є й такі що досі показує один статус що прийняті в мене в селі і далі ніякого руху.
Тож можна зробити висновок що посилки в дорозі просто так глючно відстежуються. 

 

Може вони святкують новий рік:)

А взагалі то в мене третій раз коли посилка йшла довше як тиждень,один раз їздила по цілій Україні більше як три тижні,другий раз відправили в інше відділеня і там вона простояла два тижні і аж коли треба було повертати вони зрозуміли що то не їхня посилка але передзвонили і відправили в моє відділення і зараз третій раз,але то може і через віхідні.

І то за багато років

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ігор 81 сказав:

А взагалі то в мене третій раз коли посилка йшла довше як тиждень,один раз їздила по цілій Україні більше як три тижні,другий раз відправили в інше відділеня і там вона простояла два тижні і аж коли треба було повертати вони зрозуміли що то не їхня посилка але передзвонили і відправили в моє відділення і зараз третій раз,але то може і через віхідні.

І то за багато років

Припускаю, що Ви не дуже часто користуєтесь послугами Укрпошти. В мене і на сьогодні є посилка, післяплата від якої, вже йде 1,5місяці. При цьому при відстеженні показує, що вона ще не дійшла, а насправді людина вже давно отримала. З мого досвіду проблеми з доставкою має кожна 15-20 посилка, чи лист. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Шульц сказав:

Припускаю, що Ви не дуже часто користуєтесь послугами Укрпошти. В мене і на сьогодні є посилка, післяплата від якої, вже йде 1,5місяці. При цьому при відстеженні показує, що вона ще не дійшла, а насправді людина вже давно отримала. З мого досвіду проблеми з доставкою має кожна 15-20 посилка, чи лист. 

Декілька раз на місяць користуюся послугами Укрпошти(живу в селі і їздити до нової пошти трошки далеко)тільки я не все дивлюся на відстеження тому можу і не знати що посилка десь зависла,а я вже її получив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

Декілька раз на місяць користуюся послугами Укрпошти(живу в селі і їздити до нової пошти трошки далеко)тільки я не все дивлюся на відстеження тому можу і не знати що посилка десь зависла,а я вже її получив

А я відправляю від 20 до 500 відправлень на місяць, в залежності від сезону. Тому веду облік відправлень і контролюю отримання адресатами. Через це достеменно знаю, що кілька місяців для посилки не межа:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Шульц сказал:

А я відправляю від 20 до 500 відправлень на місяць, в залежності від сезону. Тому веду облік відправлень і контролюю отримання адресатами. Через це достеменно знаю, що кілька місяців для посилки не межа:)

Это если маток отпровлять то могут и мертвые дойти .:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опалитки получил . Отдельная благодарность за бонус !:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 04.01.2021 в 17:49, Виталий Овчарук сказал:

 

Опалитки получил спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опалитки получил.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я візьму опалітки 1

Реквізити в лс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...