Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

Пасіка гуде, деякі прилітають вже з пилком. Поставив в кориті борошно соєве, то відразу почали на нього сідати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої теж почали літати. Попросив тещу, щоб поїлку виставила. Сьогодні -завтра буде перший повноцінний обліт у мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

Пасіка гуде

 

2 години тому, Север сказав:

Сьогодні -завтра буде перший повноцінний обліт у мене.

Так само і в мене на пасіці.Завтра огляд(корма,матки),утеплення,БК чистка ден.Сверблять руки:).Хреновенько спатимиться:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Роман Кременчук сказал:

 

Так само і в мене на пасіці.Завтра огляд(корма,матки),утеплення,БК чистка ден.Сверблять руки:).Хреновенько спатимиться:umora:.

Так позвоніть вечером декільком заготовачам , узнайте ціну і політику партії,. щоб оскому збить :umora:

      Було +13*С в холодку вийшло сонце бджоли вилетіли , політали даже деякі пилок носили 

Тільки хмари почали частково закривать сонце,  як обрізало літ у всіх одночасно , хотя і зараз +13

В 9.00 через плівку глянув ИО всі сиділи вжаті в клуби  як зімою ,

успів зробить у них ревізію , мед є розплоду нема , пятнишко 5см в основном печать , трохи покругу яйця 

Не на...беш бджолу теплим лютим :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, все. Вот и северный регион полетел. Кто-то уже часа 3 летает, донья чистит. Кто-то только нос показал. Сразу же нашли пыльцу, лёт стоит в лес за 1,5 км. Ветер небольшой, но прохладный, солнце прячется периодически. С пыльцой вернутся не все...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І у мене сьогодні почали масово нести обножку з фундуку(ліщини) - біля кущів гул стоїть, як на аеродромі:P00303-152007(1)(1).thumb.jpg.66f4261d8ef855dff9d4a9b4a759fbf2.jpgP00303-152114(1)(2).thumb.jpg.9799af79c940e57c26f0d94047983a85.jpg

До обіду було сонячно, а після - похмуро, +12...13*С, ледь помітний вітерець . 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, AVA сказав:

Так позвоніть вечером декільком заготовачам , узнайте ціну і політику партії,. щоб оскому збить :umora:

:umora:

Нє,це наркотик або клініка:umora:.Ніякі муд..ки і ціни не вплинуть на весняний позитив:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Роман Кременчук сказал:

:umora:

Нє,це наркотик або клініка:umora:.Ніякі муд..ки і ціни не вплинуть на весняний позитив:ay:.

Уже "вплынули". Первый зараженный корона-вирусом появился в Черновцах - прилетел из-за границы с женой...:helpme: И чего бы ему вдома не сиделось?!

                        А теперь посмейтесь:

Думаете теперь кто-то купит партию -другую мёда из Черновцов и в округе ?...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, dacha сказал:

Уже "вплынули". Первый зараженный корона-вирусом появился в Черновцах - прилетел из-за границы с женой...:helpme: И чего бы ему вдома не сиделось?!

                        А теперь посмейтесь:

Думаете теперь кто-то купит партию -другую мёда из Черновцов и в округе ?...:dntknw:

Тепер і за пакетами на Закарпаття навряд чи хто поїде...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Роман Кременчук сказал:

:umora:

Нє,це наркотик або клініка:umora:.Ніякі муд..ки і ціни не вплинуть на весняний позитив:ay:.

Позитив це коли сьогодні бджоли . полетіли , я передивився тільки ИО , побачив перший пилок :ay:

А от від завтра коли буде потрібно  буде передивлятся , утеплять ,  сокращать усю пасіку  то до вечора :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, AVA сказав:

Позитив це коли сьогодні бджоли . полетіли , я передивився тільки ИО , побачив перший пилок :ay:

А от від завтра коли буде потрібно  буде передивлятся , утеплять ,  сокращать усю пасіку  то до вечора :dntknw:

Так,про той позитив і йшлося:).Теж бідненький пилок проскакував з ліщини та пролісків:ay:.Тільки-но,чув переліт качі,просвестіли над хатою.

Ну,а завтра повний вперед:wave:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні відірвались по повній. Я думав що вже пилку з ліщини не візьмуть...але - неправильно думав. Меду хватає, розплід печатний у всіх (крім одної) на одній двох рамках. Засіву не бачив (Треба окуляри сильніші :umora:) Одна без матки. З'єднав через газету.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, dacha сказав:

Уже "вплынули". Первый зараженный корона-вирусом появился в Черновцах - прилетел из-за границы с женой...:helpme: И чего бы ему вдома не сиделось?!

                        А теперь посмейтесь:

Думаете теперь кто-то купит партию -другую мёда из Черновцов и в округе ?...:dntknw:

Знаєте,за останній місяць,по району,11 чоловік померло від пневмонії.Від "звичайного" грипу.І так,думаю,по всій країні.Просто,статистику не офішують.Тому,випадки ще будуть,бо міграція людей велика:IMHO:.А там,як Бог дасть.По-нашому,не буде:IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

Пасіка гуде, деякі прилітають вже з пилком. Поставив в кориті борошно соєве, то відразу почали на нього сідати

 У меня то же самое. Но сои не ставлю. Заготовил пыльцу с прошлого сезона.

А хотя сейчас уже  и половина седьмого , температура +12*. Думаю, @Мико ошибся - надо было бы выносить сегодня, а завтра был бы уже  полноценный облёт всей пасеки.   :ay::IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас сидять в вуликах,бо біля моря вода не дає прогрітись повітрю ( температура води +5 гр)Серпневі відводки доїдають як тепер модно говорити  дотацію в вигляді медових коржів зверху на рамки. на кузові газона сімям кинув плівку після обльоту.В павільйоні почистив днища(забрав картонки з під клуба)Підмору 5-10 бджілок.Жду тепла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, dacha сказал:

Думаю, @Мико ошибся - надо было бы выносить сегодня,

Всё нормально ,в четверг облетятся при +17 * 

Я не особо спешу ,наработаться успею ещё 

 

3 минуты назад, wwlo сказал:

Підмору 5-10 бджілок.Жду тепла.

Хоч би вистачило в лабораторiю на аналiз :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, gardener сказал:

Сьогодні відірвались по повній. Я думав що вже пилку з ліщини не візьмуть...але - неправильно думав. Меду хватає, розплід печатний у всіх (крім одної) на одній двох рамках. Засіву не бачив (Треба окуляри сильніші :umora:) Одна без матки. З'єднав через газету.

Дело в том , что орешник запылил сразу не весь. А сегодня припекло солнышко - и он  запылил - даже тот, что ещё оставался сонным.

IMG_4748.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, wwlo сказал:

в нас сидять в вуликах,бо біля моря вода не дає прогрітись повітрю ( температура води +5 гр)Серпневі відводки доїдають як тепер модно говорити  дотацію в вигляді медових коржів зверху на рамки. на кузові газона сімям кинув плівку після обльоту.В павільйоні почистив днища(забрав картонки з під клуба)Підмору 5-10 бджілок.Жду тепла.

Но у вас тоже есть плюс - не надо соленую воду в поилки наливать!:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, dacha сказал:

 Первый зараженный корона-вирусом появился

К бабке шептухе носили анализ делать или шаман нашаманил 

А может мольфарка Карпатская диагноз поставила 

И как они без масок марлевых теперь обходится будут 

Ведь все маски проданы в Китай в Харькове где их делают с 0,70 гривни цена выросла до 30 гривен 

Вот это подход в эпидемии 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні +14 в затінку, всі сім'ї гарно літали,  понесли першу  обножку у вулики. Частина сімей вирощують розплід, частина ще зимують у клубах. Переглянув зимувалі нуки - всі в активному стані, вже є печатний розплід на 3 рамочках. Корму в нуках залишилося дуже багато - по повному верхньому корпусу, думав розхід буде більший...

IMG_20200303_151923_resized(1).thumb.jpg.3f55ce8018697cdf90718f30ca282516.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, davolodya сказав:

..... Частина сімей вирощують розплід, частина ще зимують у клубах....

 

теж бачив тиждень тому з десяток в клубах, а перед вечером роздавав канді жодна не трапилась в клубі, такщо день два і їх вже небуде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із підмором проблеми.

Навіть людям нема що назбирати на ліки... Поштучно треба... На дні лише воскова крихта...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті у мене на пасіці бджола понесла перший пилок:ole_ole:. Піде розвиток. Деяким кинув з верху замість холстиків фольговану плівку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+15. Повноцінний обліт. Почистив у всіх дно, забрав пусті магазини з низу і провірив на корма ті які здалися легкими.  Ще достатньо їм їжі, і заодно побачив що у всіх є черва і засів. Зразу понесли пилок і де знайшли? Біля вуликів кілька плям з густими підсніжниками то думав що бджоли їх з корінням повиривають:crazy:  Перезимували всі. Підмору з 20 сімей 3 літра. Мабуть найкраща зимівля у мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, dacha сказав:

Думаете теперь кто-то купит партию -другую мёда из Черновцов и в округе ?...:dntknw:

Так навпаки треба розказувати що в меді жодний вірус жодна бактерія не виживає.... По суті єдиний безпечний продукт:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...