Перейти к содержанию

Культура споживання меду


Рекомендуемые сообщения

28.01.2019 в 09:49, Серж 82 сказав:

Надихнуло мене під час сьогоднішнього сніданку- щоб діти пили чай з медом, це треба заставити. Один я п’ю чай з медом, а діти крутять носом- хочуть цукру. Я в шоці. 

І як я можу вплинути на культуру споживання в загальному, якщо не можу своїх дітей заставити. В принципі заставити можу але то не вихід

Я й досі воюю. Дуже прикро, але за ранковими млинцями малий, маючи в асортименті : мед, варення, нутеллу, згущене молоко обирає мед в останню чергу (. З дружиною вже стомимся воювати. Власним прикладом надихнути не можу окільки маю алергію на пилок, відповідно на мед. Навіть в незначній кількості мед викликає алергічну реакцію (Так так, я той пасічник що добуває мед але не куштує). 

Ми все прагнемо щоб у нас люди його купували... так як вони куплять, коли навіть наші рідні часто віддають перевагу простішим і "смачнішим" цукрам, ніж натуральному продукту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, konoval_am сказал:

Власним прикладом надихнути не можу

Ваші зусилля в такому разі будуть даремними...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, konoval_am сказал:

Я й досі воюю. Дуже прикро, але за ранковими млинцями малий, маючи в асортименті : мед, варення, нутеллу, згущене молоко обирає мед в останню чергу (. З дружиною вже стомимся воювати. Власним прикладом надихнути не можу окільки маю алергію на пилок, відповідно на мед. Навіть в незначній кількості мед викликає алергічну реакцію (Так так, я той пасічник що добуває мед але не куштує). 

Ми все прагнемо щоб у нас люди його купували... так як вони куплять, коли навіть наші рідні часто віддають перевагу простішим і "смачнішим" цукрам, ніж натуральному продукту.

Уже скоро рік буде як сімя перейшла повністю на мед. А вирішилось все дуже просто - поставив усіх перед фактом без права на вибір. Зараз не уявляємо як це можна бути без меду.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Уже скоро рік буде як сімя перейшла повністю на мед. А вирішилось все дуже просто - поставив усіх перед фактом без права на вибір. Зараз не уявляємо як це можна бути без меду.

 

Мені складніше (. Сам не можу (.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, konoval_am сказал:

Мені складніше (. Сам не можу (.

Нужно себя заставить 

У меня уже несколько лет сахара на столе нет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Мико сказав:

Нужно себя заставить 

 

А я зірвався:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для заміни  сахарю на мед , потрібно начинать з чистої акації , її майже нечуть 

А от разнотравья з різко вираженим смаком , буде сильно чути у чаї і каві , це вже налюбителя 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, gardener сказал:

А я зірвався:frusty:

Да не парьтеся, що хочете те і їжте. Вживайте дуже помірно хоч цукор, хоч мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Север сказав:

Да не парьтеся, що хочете те і їжте. Вживайте дуже помірно хоч цукор, хоч мед.

та я не парюся. Вживаю і те і те

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.12.2020 в 19:50, konoval_am сказал:

Дуже прикро, але за ранковими млинцями малий, маючи в асортименті : мед, варення, нутеллу, згущене молоко обирає мед в останню чергу

Спробуйте зробити шоколадний мед. Тільки потрібно брати мед без яскраво вираженого смаку та запаху. Я беру із соняху (пробував із падевого, але не сподобався. Акації не маю, та й не люблю я такого "без вкуса, без цвета, без запаха") Розігрійте мед, але не розпускайте, так щоб він був густий, але міксер міг його перемішувати. Берем міксер і потроху додаєм какао-порошок за смаком. Я додаю до тих пір поки не перестане відчуватися смак меду (какао не жалію). Виходить маса типу нутелли. Потім беру смажений арахіс і в нього додаю шоколадний мед, все це діло гарно вимішую. На кіло арахісу потрібно, десь 0,9кг ШМ. Виходить бомбезний продукт, тільки дивіться, щоб діти не об'їлись, бо що занадто, то не здраво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Север сказав:

Спробуйте зробити шоколадний мед. Тільки потрібно брати мед без яскраво вираженого смаку та запаху. Я беру із соняху (пробував із падевого, але не сподобався. Акації не маю, та й не люблю я такого "без вкуса, без цвета, без запаха") Розігрійте мед, але не розпускайте, так щоб він був густий, але міксер міг його перемішувати. Берем міксер і потроху додаєм какао-порошок за смаком. Я додаю до тих пір поки не перестане відчуватися смак меду (какао не жалію). Виходить маса типу нутелли. Потім беру смажений арахіс і в нього додаю шоколадний мед, все це діло гарно вимішую. На кіло арахісу потрібно, десь 0,9кг ШМ. Виходить бомбезний продукт, тільки дивіться, щоб діти не об'їлись, бо що занадто, то не здраво.

Шоколадний мед - це звучить здорово! Потрібно спробувати і собі. Жаль на дієті поки - після Корони ускладнення на ЖКТ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Корони ускладнення на ЖКТ

Після антибіотиків?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Север сказал:

Спробуйте зробити шоколадний мед. Тільки потрібно брати мед без яскраво вираженого смаку та запаху. Я беру із соняху (пробував із падевого, але не сподобався. Акації не маю, та й не люблю я такого "без вкуса, без цвета, без запаха") Розігрійте мед, але не розпускайте, так щоб він був густий, але міксер міг його перемішувати. Берем міксер і потроху додаєм какао-порошок за смаком. Я додаю до тих пір поки не перестане відчуватися смак меду (какао не жалію). Виходить маса типу нутелли. Потім беру смажений арахіс і в нього додаю шоколадний мед, все це діло гарно вимішую. На кіло арахісу потрібно, десь 0,9кг ШМ. Виходить бомбезний продукт, тільки дивіться, щоб діти не об'їлись, бо що занадто, то не здраво.

 Делаю тоже шоколадный мед детям ( своим ) к праздникам. Только какао сначала развожу в какао масле или в сливочном (можно и в подсолнечном но мне не понравилось). Тут стоит заметить что миксеру надо давать передохнуть иначе он сгорит. Орехи обычно идут те которые есть хотя к примеру куму делаю без орехов им не нравится...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Александр К. сказал:

 Делаю тоже шоколадный мед детям ( своим ) к праздникам. Только какао сначала развожу в какао масле или в сливочном (можно и в подсолнечном но мне не понравилось). Тут стоит заметить что миксеру надо давать передохнуть иначе он сгорит. Орехи обычно идут те которые есть хотя к примеру куму делаю без орехов им не нравится...

Навіщо розводити какао в маслі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Север сказав:

Після антибіотиків?

Ні. Просто ускладнення. Називається "Постковідний синдром"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

Ні. Просто ускладнення. Називається "Постковідний синдром"

Бажаю здоров'я, одужуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Север сказал:

Навіщо розводити какао в маслі?

 Шоколад это какао+ какао масло.... Какао такой продукт который требует жидкого состояния чтоб раскрыть свой вкус... С жидкого какао разведенного в масле или в воде начинаются все крема аля шоколадные... Не в воде же его разводить для меда.... Далее размышляем что такое какао масло дорогой жир растительного  происхождения.... Чем можно заменить любым жиром который будет растворять какао...

7 часов назад, Север сказал:

 

Вопрос сколько какао вы кладете на 1 кг меда ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Александр К. сказал:

Вопрос сколько какао вы кладете на 1 кг меда

В грамах не скажу, більше орієнтуюсь на смак. Наступного разу коли буду робити, то виміряю в грамах. В одному відео зустрічав рекомендацію про 3 чайних ложки на кіло, але на мій смак, то замало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Север сказал:

В грамах не скажу, більше орієнтуюсь на смак. Наступного разу коли буду робити, то виміряю в грамах. В одному відео зустрічав рекомендацію про 3 чайних ложки на кіло, але на мій смак, то замало.

Я делаю так на 870 гр. меда 70 гр какао и 60 гр масла... Масло (мне больше всего нравится сливочное)  растапливаю, в нем размешиваю какао и соединяю с медом. Мед до этого стоит на батарее для того чтоб разошелся... Орехи в зависимости от пожеланий тех кто ест...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...