Перейти к содержанию

Культура споживання меду


Рекомендуемые сообщения

18 минут назад, Серж 82 сказал:

А в чому власне проблема? Це що вже приєднали мед до отрути? 1 л меду на три дні на чотирьох осіб це менше 150 гр на добу. Взагалі це мізер. 

По поводу 500 гр протягом дня при великих нагрузках думаю не страшно.

За неделю летом съедал по 2,5 л. Это около 3,5 кг. По 500 гр в день и получается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Серж 82 сказал:

А в чому власне проблема? Це що вже приєднали мед до отрути? 1 л меду на три дні на чотирьох осіб це менше 150 гр на добу. Взагалі це мізер. 

По поводу 500 гр протягом дня при великих нагрузках думаю не страшно.

Мед продукт полезный но что занад-то то не здраво... :IMHO1: Так и мед должен быть в рационе но в меру...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені от цікаво. Оті всі фахівці які говорять що добова норма меду 1-2 столові ложки меду. Все що вище шкідливо . Вони проводили дослідження на собі чи на волонтерах? Випиваючи декілька чашок кави в день з цукром шкоди не приносить, а ось меду тільки 2 ложки - парадокс. І звідки буде культура споживання?

 Скажу більше - вже майже рік відро з медом стоїть на кухні а на столі кружка яка постійно поповнюється з відра.  І на сьогоднішній день починаючи з першого листопада хворіючи ковідом  у дружини з симптомів пропав тільки нюх, а в мене декілька днів дерло горло і лиш одного вечора трохи морозило (36.9).  Це при тому що всі родичі дружини з температурою, а тесть взагалі на сьогодні в лікарні. Виходить що серед усіх з родини фактично безсимптомно хворієм тільки ми. І я при цьому ще умудряюсь по два рази в неділю займатись підводною охотою.

10 минут назад, seim сказал:

За неделю летом съедал по 2,5 л. Это около 3,5 кг. По 500 гр в день и получается.

І я впевнений що з Вами нічого страшного не сталося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Александр К. сказал:

Мед продукт полезный но что занад-то то не здраво... :IMHO1: Так и мед должен быть в рационе но в меру...

Ну я ж не кажу що його треба банками жерти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Серж 82 сказал:

І я впевнений що з Вами нічого страшного не сталося.

При жаре колотил мед с березовым квасом. Пил столько сколько хотелось. Никаких побочных явлений не обнаружил. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, seim сказал:

При жаре колотил мед с березовым квасом. Пил столько сколько хотелось. Никаких побочных явлений не обнаружил. 

У мене два менших брати пасічники, коли ще не були жонаті і жили біля матері влітку випивали за день по дві 3- х літрові банки води в день в кожній з яких було розведено 0.5 л меду. Це на одного 700 гр на день. Нічого їм не злиплось і пасічникують по сьогоднішній день без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Серж 82 сказал:

У мене два менших брати пасічники, коли ще не були жонаті і жили біля матері влітку випивали за день по дві 3- х літрові банки води в день в кожній з яких було розведено 0.5 л меду. Це на одного 700 гр на день. Нічого їм не злиплось і пасічникують по сьогоднішній день без проблем.

Знаю из своего опыта если в день съедаю больше 4 ложек меда, выпиваю больше 2 чашек кофе и выпиваю больше 1.5 литра пива поджелудочная говорит привет... Правда можно заменять к примеру есть 8 ложек в день и не пить кофе.... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Александр К. сказал:

Знаю из своего опыта если в день съедаю больше 4 ложек меда, выпиваю больше 2 чашек кофе и выпиваю больше 1.5 литра пива поджелудочная говорит привет... Правда можно заменять к примеру есть 8 ложек в день и не пить кофе.... :umora:

Я каву п’ю з медом. Спочатку було несмачно. А зараз якщо десь не дома п’ю каву з цукром то вона мені не йде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Александр К. сказав:

 если в день съедаю больше 4 ложек меда, выпиваю больше 2 чашек кофе и выпиваю больше 1.5 литра пива

це в такому порядку як написано, чи можна міняти місцями?

7 годин тому, Серж 82 сказав:

Я каву п’ю з медом.

Не раз пробував

7 годин тому, Серж 82 сказав:

то вона мені не йде.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Александр К. сказал:

мед должен быть в рационе но в меру...

Мера у всех своя 

Я употребляю около  50 кг в год 

Сахар не ем вообще 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

споживаю також багато меду впродовж 32 років 1-2 столових ложки.Стримує споживання  той факт.шо мед це продукт з високою кислотністю більш всього ,що десь 3.2 і закисляє організм,що є не дуже добре особливо для суглобів.Тому треба поєднувати з яблочним уксусом,який має високу лужність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, wwlo сказав:

споживаю також багато меду впродовж 32 років 1-2 столових ложки.Стримує споживання  той факт.шо мед це продукт з високою кислотністю більш всього ,що десь 3.2 і закисляє організм,що є не дуже добре особливо для суглобів.Тому треба поєднувати з яблочним уксусом,який має високу лужність.

Не вірте байкам про користь яблучного оцту. В основі всіх оцтів оцтова кислота- смерть для підшлункової залози. ,,Розкислятися'' краще щоденною їжою  https://wsh.ucoz.ua/blog/tablici_berga/2012-12-21-112. З таблиці видко, що найпростіше і найкорисніше це салат зі шпинату і кропу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Мера у всех своя 

 

Мера или Четверик — старорусская единица объёма сыпучих тел, равная 26,24 литра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, язичник сказав:

Не вірте байкам про користь яблучного оцту. В основі всіх оцтів оцтова кислота- смерть для підшлункової залози. ,,Розкислятися'' краще щоденною їжою  https://wsh.ucoz.ua/blog/tablici_berga/2012-12-21-112. З таблиці видко, що найпростіше і найкорисніше це салат зі шпинату і кропу

З таблиці також видко, що в даний час найліпше залити мед в лунку в чорній редьці і спожити протягом дня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Мера у всех своя 

Я употребляю около  50 кг в год 

Сахар не ем вообще 

Мне до вас далеко У меня вся семья съедает около 40 кг в год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, язичник сказав:

З таблиці також видко, що в даний час найліпше залити мед в лунку в чорній редьці і спожити протягом дня

З чаєм набагато  краще.... (згідно таблиці):IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, gardener сказал:

це в такому порядку як написано, чи можна міняти місцями?

 

 

С утра мед днем кофе вечером пиво... Порядок употребления не меняю иначе сбивается график работы... Если пиво с утра к примеру.:umora: Крепче пива не употребляю...

11 часов назад, Серж 82 сказал:

Я каву п’ю з медом. Спочатку було несмачно. А зараз якщо десь не дома п’ю каву з цукром то вона мені не йде.

Надо будет попробовать ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб замінити медом цукор, останній треба просто прибрати зі столу.:IMHO:

За рік споживаю до 60кг(може й більше) в основному в осіннє-зимовий період разом з трав"яним чаєм. Ніколи не змішую, присмак не подобається, тільки вприкуску, виходить 5-6 ложок на день. Ще зранку натщесерце по ложці, не запиваючи. Допомагає профілактиці орз. Цукру не їм вже років 10.

А при відкачці якщо особливо смачний, напробуєшся буває за день, потім вуха й ніс сверблять - золотуха. Правда це якщо їсти літрами...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Александр К. сказав:

 Крепче пива не употребляю...

 

Як Ви багато втратили:umora:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, wwlo сказал:

мед це продукт з високою кислотністю більш всього ,що десь 3.2 і закисляє організм,що є не дуже добре особливо для суглобів

Отут цікаво, де можна почитати. Трохи турбують ліктьові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, wwlo сказал:

Тому треба поєднувати з яблочним уксусом,який має високу лужність.

Тут незрозуміло. Оцет це кислота. Луг це основа. При взаємодії кислот з основами відбувається реакція при якій утворюється  сіль і вода, при цьому сіль випадає в осад. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, язичник сказал:

З таблиці також видко, що в даний час найліпше залити мед в лунку в чорній редьці і спожити протягом дня

Чесно кажучи процедура не з приємних

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ivan S сказал:

Щоб замінити медом цукор, останній треба просто прибрати зі столу.:IMHO:

Саме так і було. Дружина попросила розшити мішок, а я відмовився і заніс на кухню відро з медом. Після того лиш відра міняю. Ось фото.

A40BA17B-592A-480D-8E6F-F4F84380B1AB.jpeg

ED7230C7-F60F-4D4C-B483-CDD2378E3A13.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Серж 82 сказал:

Саме так і було. Дружина попросила розшити мішок, а я відмовився і заніс на кухню відро з медом. Після того лиш відра міняю. Ось фото.

A40BA17B-592A-480D-8E6F-F4F84380B1AB.jpeg

ED7230C7-F60F-4D4C-B483-CDD2378E3A13.jpeg

Мед посилює ароматику і користь чаю , саме головне підібрати пропорцію меду  з тим чи іншим продуктом , комусь більше , комусь меньше класти ( чи ложити:umora:) . той хто знайде своє співвідношення до того чи іншого продукту - стане щасливим споживачем меду. Особисто я полюбляю каву з  медом із  садків , а саме чайна ложка меду на кварту кави.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, gardener сказал:

Як Ви багато втратили:umora:

Ви про печінку чи нирки?:umora:.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...