Перейти к содержанию

Продам пасту-канді


Борода-1

Рекомендуемые сообщения

Тому я почекаю результатів випробувань.

А стимулювати мені бджіл не потрібно, бо весною і так достатньо пилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Ворон сказал:

Ніколи недавав бджолам нічого, лишаю приблизно по 20 кг меду, і сплю спокійно, не розумію навіщо ці танці з бубном коло бджіл. :hi:

Так же никогда ничего не давал ,

даже стимулирующих весенних подкормок

(Впервые кормил прошлой весной )сытой

Пчела успевает нароститься и принести прилично мёда ,

не  понятно зачем тратить 250 гривен за кг невесть чего 

Неужели поевши протеина

пчёлы принесут 200 кг товарной продукции :hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Тому я почекаю результатів випробувань.

А стимулювати мені бджіл не потрібно, бо весною і так достатньо пилку.

А результаты с мест с дефицитом пыльцы вам тоже подойдут или как ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

А результаты с мест с дефицитом пыльцы вам тоже подойдут или как ?

Однозначно. Буду тоді знати напевне проходить NMR чи ні. По ГФС в літній період знаю напевне вже,що не зовсім проходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Wladimir_K сказал:

 

А стимулювати мені бджіл не потрібно, бо весною і так достатньо пилку.

Разговор не о Вас и Ваших замечательных пыльценосах , с коими могу только поздравить.

Речь идет о юге Украины со слабой и однообразной пыльцой со всеми вытекающими последствиями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, vesnik сказал:

Разговор не о Вас и Ваших замечательных пыльценосах , с коими могу только поздравить.

Речь идет о юге Украины со слабой и однообразной пыльцой со всеми вытекающими последствиями.

Я про сучасні перевірки на різні речі неприродного походження у меді. Методика носить назву NMR перевірок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Вже пора стрептоміцином починати  кормити до речі,без нього згідно одного відомою блогера з США бджола жити не може.

може тетрациклін?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

ГФС

До повышения цены на сахар ГФС-ом было не выгодно подкармливать.Посмотрим на сколько последний подорожает.

ГФС технологичней на большой пасеке

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого яка активність, проте вставлю своє ІМХО. 1 не забуваємо що тема комерційна, тому купувати чи ні кожний вирішує сам. 2 стосовно необхідності білкових підкормок - заздрю тим в кого пилку на протязі сезону навіть забагато, як тут уже писали, я теж живу там де з цим великі проблеми (місцина перенасичені бджолами) 3. Стосовно речей не природнього походження - цілу зиму розбирався в питанні білкових підкормок, сумішей, складових, ітд. Так от ранньою весною на сім'ю дають ( в США, Канаді) десь 0.9-1.2кг готових протеїнових паляниць на сім'ю, тому  практично виключено що в товарний мед щось із них попаде, тим більше не природнього (всі практично компоненти рослинного походження , скажімо  основні і більшість, а окремі амінокислоти, мінерали і вітаміни не рослинного походження додаються просто в мізерних кількостях. 4. Стосовно яєчного порошку чи то  сухого молока ітп., думаю в запропонованих автором теми продуктах вони відсутні, так як судячи з опису складові досить подібні до складових що застосовуються компаніями США які спеціалізуються на виготовлені подібних продуктів, наприклад протеїновa підкормка суха і протеїнові пірожки "Ultra bee". 5.Стосовно тетрацикліну і  оксітетрацикліну (це те що дозволено і окремі бджолярі США застосовують, проте дуже  обережно так як є певні допущення), так от компанії виробники білкових підкормок абсолютно ні які антибіотики не додають до складу продукту. 

В цілому ІМХО продукти що пропонує автортеми (судячи із опису складу - протиїнова основа + певні масла+  додатково відповідні амінокислоти+ вітаміни  )  досить достойні, про те все ж просив би щоб автор роз'яснив що він має на увазі " збалансована по амінокислотам"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Lefty сказал:

збалансовані амінокислоти"

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Lefty сказал:

" збалансовані амінокислоти"

Идеальный аминокислотный профиль

Часто можно встретить словосочетание «идеальный белок». Под ним понимают белок, обладающий белок аминокислотным составом, идеально сбалансированным для роста и развития живого организма. На практике идеального белка с постоянным составом аминокислот не существует, т.к. соотношение аминокислот, требуемых для разных живых организмов, отличается 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vesnik сказал:

Идеальный аминокислотный профиль

Часто можно встретить словосочетание «идеальный белок». Под ним понимают белок, обладающий белок аминокислотным составом, идеально сбалансированным для роста и развития живого организма. На практике идеального белка с постоянным составом аминокислот не существует, т.к. соотношение аминокислот, требуемых для разных живых организмов, отличается 

Все еще проще, есть всего несколько незаменимых аминокислот, которые должны поступать с пищей. Остальные аминокислоты при достаточном количестве белковой пищи синтезируются самим организмом.:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, vesnik сказав:

Идеальный аминокислотный профиль

Часто можно встретить словосочетание «идеальный белок». Под ним понимают белок, обладающий белок аминокислотным составом, идеально сбалансированным для роста и развития живого организма. На практике идеального белка с постоянным составом аминокислот не существует, т.к. соотношение аминокислот, требуемых для разных живых организмов, отличается 

Я це все розумію. Мене цікавить наш випадок. Справа в тім що я нігде не зміг найти в відкритих джерелах результатів досліджень в питанні "ідеального білка"  для бджіл. У виробниківі Інформація  стосовно кількістьих чи інших складових протеїнових продуктів для бджіл є теж закритою.  Зазвичай вказується кількість сирого протеїну, склад якщо задатись цілю, можна знайти,  звичайно знаючи кількість певних складових можна і встановити кількість певних вітамінів і амінокислот але є такі що вводяться окремо додатково.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Rustem сказав:

Все еще проще, есть всего несколько незаменимых аминокислот, которые должны поступать с пищей. Остальные аминокислоты при достаточном количестве белковой пищи синтезируются самим организмом.:umora: 

ІМХО не все так просто,хоча б  з огляду на те яка кількість амінокислот наприклад в тому ж "Ultra bee", проте тих що вводяться додатково дійсно всього декілька шт. 

ЗІ: думаю подальше обговорення варто продовжити в відповідній темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за толерантність і  активність дописувачів моєї теми! Маю намір з сином прийняти участь в Харківській бджолярській виставці. Хто буде мати бажання і натхнення поспілкуватися напряму зі мною,будь-ласка!Планую поставити відеокамеру на штатив і зафільмувати про що буду "базікати":)!Кращі моменти викладу в ютуб. Думаю так буде інтересніше !Бо планував зняти ролик  про весняну підкормку бджіл пасічниками України і назвати його "Танці з бубнами!"Але все немає часу,а тут така нагода....думаю,що під час живого спілкування пасічники "видушать"з мене всю необхідну інформацію!:umora:

Кожний охочий щирий українць зможе пощупати руками і посмакувати "протеїновими пиріжками" для бджіл.

До речі один з "секретних інградієнтів" довелось завозити з Нідерландів-блін!

ЗИ  Для тих хто буде шукатиме, мене - звертайте увагу, постер з червоним пасічником!

зображення_viber_2021-02-11_14-46-10.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Борода-1 сказав:

Дякую за толерантність і  активність дописувачів моєї теми! Маю намір з сином прийняти участь в Харківській бджолярській виставці. Хто буде мати бажання і натхнення поспілкуватися напряму зі мною,будь-ласка!

Кожний охочий щирий українць зможе пощупати руками і посмакувати "протеїновими пиріжками" для бджіл.

ЗИ  Для тих хто буде шукатиме, мене - звертайте увагу, постер з червоним пасічником!

 

шкода, та не маю можливості туди поїхати...... а булоб цікаво поспілкаватись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.01.2021 в 22:09, Борода-1 сказав:

В тому то і ПРИКОЛ-Я ЗНАЮ ЦЕЙ СЕКРЕТНИЙ ІНГРАДІЄНТ!!!! :ae:Та й  соєве борошно + пивні дріжджжі :це не оптимальний рецепт.Я знаю і розумію ще глибше.

 Пивні дріжджі бувають різними - причина в цьому? ІМХО використовуються кормові  пивні дріжджі. Чому б ні при самостійному виготовлені( для себе) і якщо роздача планується одразу (без планів на довгострокове зберігання) дозволяють досить істотно здешивити  протеїнові паляниці (при великих обємах)  і при цьому збільшити вміст білку але і дещо вміст золи здільшиться. З недоліків - що бжоли недолюблюють пивні дріжджі ну і  терміни зберігання приготовленого продукту (паляниць) не надто великі.....чи я десь помиляюсь

А загалом  на Вашу  думку що не так з цими дріжджами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Броніславович в одному з відео говорив, що дріжджі необхідно попередньо прокипятити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.02.2021 в 17:46, ЮМос сказав:

Броніславович в одному з відео говорив, що дріжджі необхідно попередньо прокипятити.

в котре зауважую, що:
1 -  будь-які дріжджі гинуть при температурі +46оС. Термофільні дріжджі - то міф;

2 - білкова підгодівля бджіл білок потрібен не для імаго, а для розплоду - саме для закладки і розвитку жирового тіла в стадії личинки. У імаго система регенерації білку відсутня. Принаймні на сьогодні в цьому питанні вчені одностайні.
Бува хто бачив, як бджоли висмоктують личинок і викидають їх - то ознака білкового голодування.
Але можуть викидати так званих токсикозних личинок яких не тим нагодували (викидні) - все як у людей. Біозакони однакові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Купив дані протеїнові пиріжки. Так от бджоли їх не споживають. Як поклав так і лежать зверху рамок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mary@sko сказал:

Купив дані протеїнові пиріжки. Так от бджоли їх не споживають. Як поклав так і лежать зверху рамок. 

И это только подтверждает теорию ,

о бесполезности всяких весенних подкормок невесть чем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mary@sko сказал:

Купив дані протеїнові пиріжки. Так от бджоли їх не споживають. Як поклав так і лежать зверху рамок. 

Також інтересно , цей рік пилку нема , старт у всіх майже одночасний 

як ніколи рік підходить для іспитаній білкових добаваок без пилку 

Отпишітся , особливо ті  у кого нема масового пилку , чи є толок від підкормок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Мико сказав:

И это только подтверждает теорию ,

о бесполезности всяких весенних подкормок невесть чем 

Я теж не розумію непотрібних танців з бубном, ще ніколи нічого весною недавав, все дав осіню, в гніздах є не менше 20 кг меду і дві рамки перги, остається в кінці зими поставити теплі заставні і чекати коли треба робити розширення. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ворон сказал:

остається в кінці зими поставити теплі заставні і чекати коли треба робити розширення. :hi:

Вот и я думаю нужно ехать ставить заставные , раз они сделаны 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Мико сказав:

Вот и я думаю нужно ехать ставить заставные , раз они сделаны 

Незнаю, 6 ківтня на дворі, в мене стоять з 20 лютого. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...