Перейти к содержанию

Цех по відкачці меду стаціонарний, мобільний та комплектація обладнання залежно від потреб пасіки


Николай S

Рекомендуемые сообщения

Від мене таке доповнення до цеху: Фургон або бортова вантажівка  не повинна розвантажуватись  на вулиці ,а в цеху  в медогонки  .Знаю,що дорого,але такий цех швидше себе окупить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Stol сказав:

Від мене таке доповнення до цеху: Фургон або бортова вантажівка  не повинна розвантажуватись  на вулиці ,а в цеху  в медогонки  .Знаю,що дорого,але такий цех швидше себе окупить.

А як же з санітарними нормами? Можливо обладнати мишку для машини і пункт для дезинфекції?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Stol сказал:

Від мене таке доповнення до цеху: Фургон або бортова вантажівка  не повинна розвантажуватись  на вулиці ,а в цеху  в медогонки  .Знаю,що дорого,але такий цех швидше себе окупить.

На мою думку, достатньо організувати під"їзд на максимально близьку відстань до дверей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Stol сказал:

а в цеху  в медогонки

Это как?а распечатать рамки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Віктор60 сказал:

А як же з санітарними нормами? Можливо обладнати мишку для машини і пункт для дезинфекції?

Менше перевантажень - менше бруду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ved сказал:

Это как?а распечатать рамки....

Распечативать обязательно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Николай S сказал:

На мою думку, достатньо організувати під"їзд на максимально близьку відстань до дверей.

Це не варіант.Якщо поблизу пасіка,то розвантажити можна  буде тльки вночі,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Stol сказал:

Це не варіант.Якщо поблизу пасіка,то розвантажити можна  буде тльки вночі,

Точно так:umora: найближча пасіка за 300метрів, то за пару  днів бджола вивчає розпорядок, вже знає машину і не  встигнеш борта відкрити як  над головою висить хмара:umora:, тому приїзджаю в сутінках, кожна стопка корпусів  на днищах які теж треба забирати а сусідським  залишається тільки подивитись ранком на платформу обшиту оцинковкою:dntknw:

Якщо планується приїхати раніше то помічники повинні вже чекати,   головне не робити це регулярно, вивчають графік:ay:

Один разок  привозив без днищ, кузов не змив, другий день машина там простояла, то діжурили на яблуні цілу неділью, чекали ще полизати кузов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

На мою думку, достатньо організувати під"їзд на максимально близьку відстань до дверей.

А лучше если двери это ворота . заезжаем и разгружаемся.

2 часа назад, Stol сказал:

Це не варіант.Якщо поблизу пасіка,то розвантажити можна  буде тльки вночі,

Обычно цветёт подсолнух и пчёлы почти не лезут.  

Если лезут то или ждём вечер или очень быстро разгружаем.   

Мне уже проще. гараж 11 метров  так что машина полностью заезжает и могу закрыть ворота. а далее как раз тёплый пол. туда выгружаю там и прогреваю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ved сказал:

Это как?а распечатать рамки....

На ходу , пока з пасіки їдеш :umora:

модернізація однако 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

А лучше если двери это ворота . заезжаем и разгружаемся.....

Мне уже проще. гараж 11 метров  так что машина полностью заезжает и могу закрыть ворота. а далее как раз тёплый пол. туда выгружаю там и прогреваю.

Согласен, если строилось специально под пасеку то отлично, особенно теплый пол, у меня всё это хозяйство  вместе с пасекой в нежилом дворе, откачка в доме, реконструкций не планирую. 

Если дождёмся стабильной приемлимой цены на мед то такой гараж для откачки вместе с сотохранилищем  буду делать в своём домашнем дворе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

или очень быстро разгружаем. 

напомнили этот ужас  :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Как на промышленных пасеках возят корпуса с медом на откачку в цех на так называемых траках?накрывают чем то?у меня если не закрыть пыли набьется.....было однажды.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

В 6 годин ранку начало.Бджолу здуваем бензо дуйкой , працюем тільки корпусами.Корпуса 145 грузим в бус,він слугуе і термокамерою і тельежкой. Впритул до буса ставимо палатку  , медогонка синхронно поворотна , розпечатка ніж, вилка.Качаем в двох з напарніком .За 10 робочих годин відкачуем приблизно 50 корпусів і це в спокійному режимі, обід , кава .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Хочу побудувати цех для відкачування меду,максимально наближений до всих сан.норм.Можливо в цьому питанні у багатьох форумчан -пасічників є певний досвід і хтось захоче ним поділитись.Буду дуже вдячний.Цікавить проект будови,як раціонально використати внутрішній об"єм,а також матеріали.Я думаю не мені одному це буде цікаво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось мені підказує що цих норм в нас немає іменно під мед, а якщо щось і є то одне іншому буде суперечити. І контролюючі органи знайдуть завжди до чого придертись ,хоч можу і помилятись.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Aleksandr Volniy сказал:

Хочу побудувати цех для відкачування меду,максимально наближений до всих сан.норм.Можливо в цьому питанні у багатьох форумчан -пасічників є певний досвід і хтось захоче ним поділитись.Буду дуже вдячний.Цікавить проект будови,як раціонально використати внутрішній об"єм,а також матеріали.Я думаю не мені одному це буде цікаво.

Мені це питання задають дуже часто. Вважаю, що потрібно розділити проблему на технічну, технологічну і санітарно-гігієнічну, які пов"язані між собою. Досвід показує, що для вирішення цих проблем краще звернутись до спеціалістів. Але досвід промислових пасік України ставить під сумнів наявність таких спеціалістів.  Тому давайте попрацюємо разом.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені це питання задають дуже часто. Вважаю, що потрібно розділити проблему на технічну, технологічну і санітарно-гігієнічну, які пов"язані між собою. Досвід показує, що для вирішення цих проблем краще звернутись до спеціалістів. Але досвід промислових пасік України ставить під сумнів наявність таких спеціалістів.  Тому давайте попрацюємо разом.
 
Тобто ви підтверджуєте те щоя написав вище. Закон як дишло куди заїхав туди вийшло.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, uam_63 сказал:

Тобто ви підтверджуєте те щоя написав вище. Закон як дишло куди заїхав туди вийшло.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Мені доводилось працювати з документами і зважати на серйозні наслідки за їх порушення. Тому  не можу з Вами погодитись. Все залежить від людей які виконують і які перевіряють.  Документи та вимоги по медовій галузі є спільні для харчової промисловості, промислових будівель, техніки безпеки та ін.

Найкраще було б звернутись до спеціалістів на форумі, яких вдосталь, щоб надали консультації за фахом та досвідом роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Aleksandr Volniy сказал:

Хочу побудувати цех для відкачування меду,максимально наближений до всих сан.норм.Можливо в цьому питанні у багатьох форумчан -пасічників є певний досвід і хтось захоче ним поділитись.Буду дуже вдячний.Цікавить проект будови,як раціонально використати внутрішній об"єм,а також матеріали.Я думаю не мені одному це буде цікаво.

Пол, стены плитка. Проточная вода с умывальником, медогонка, стол для распечатки нержавейка. Колпак на голову, маска на фейс и погнали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені доводилось працювати з документами і зважати на серйозні наслідки за їх порушення. Тому  не можу з Вами погодитись. Все залежить від людей які виконують і які перевіряють.  Документи та вимоги по медовій галузі є спільні для харчової промисловості, промислових будівель, техніки безпеки та ін.
Найкраще було б звернутись до спеціалістів на форумі, яких вдосталь, щоб надали консультації за фахом та досвідом роботи.
Ну як видно з дописів цих спеціалістів небагато .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, SAN63 сказав:

Пол, стены плитка. Проточная вода с умывальником, медогонка, стол для распечатки нержавейка. Колпак на голову, маска на фейс и погнали. 

У Польщі спеціально ходив, щоб подивитися і розпитати. Ви практично точно перерахували всі вимоги в Польщі. Слід додати, що приміщення для зберігання повинно бути окремо від приміщення для відкачування (за дверима). І ніякого відкачування в полі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



. І ніякого відкачування в полі.


Нцу це поки що незаважає купляти наш мед.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, uam_63 сказав:

Нцу це поки що незаважає купляти наш мед.

Тут виставляли відео як відкачують мед індуси, але це теж не заважає його купувати. Ми ж про вимоги до приміщень цивілізованих країн до яких ми прагнемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут виставляли відео як відкачують мед індуси, але це теж не заважає його купувати. Ми ж про вимоги до приміщень цивілізованих країн до яких ми прагнемо.
А можна перелік цих вимог з якихось офіційних сайтів а то ми трохи про ,,суслика,, говорим.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...