Jump to content

Віктор60

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  690
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Віктор60

 1. Всіх іменинників щиро вітаю...Здоров'я, удачі та успіху вам...
 2. 80 грам 70 градусного етилового спирту змішую з 20 грам подрібненого прополісу.Настоюю 10 днів в темному теплому місці,щоденно порушуючи.Через 10 днів прціджую і настоянка готова до вживання.Вживаю по половині чайної ложки на склянку чаю,який остиг наполовину (50-60 градусів),один раз на добу.
 3. Працюю фельдшером в селі.Лікував на дому ковідних хворих, однако сам не хворів.На мою думку завдяки регулярному прийому настоянки прополісу ( дякую Богу). В 1974 році болгарин Стоймир Младєнов довів,що настоянка прополісу вбиває бактерії,грибки та віруси без шкоди здоров'ю людини.
 4. Приєднуюсь до вітань, щастя всім...
 5. Згоден.Не всі хочуть стати промисловиками, та не всім дозволяють умови та здоров'я. Відповідно треба підходити до вибору інструменту... В будь-якому випадку заняття бджільництвом приносить море задоволення та непоганий чесний додатковий заробіток...
 6. Для чого медогонка автомат на пасіці в 10 чи 50 бджолосімей? Таких пасік більшість в селян.Володя, не ображайтесь, але дійсно важко зрозуміти Вашу думку...Я не про промислову пасіку,а про присадибну.Адже кожен пасічник повинен мати необхідний інструмент...
 7. Частково згоден...Однак Ви ж зберігаєте мед в бочках...В бочках краска з внутрішньої сторони довго контактує з медом та немає впевненості в 100 процентів, що краска харчова.При дотриманні правил гігієни може бути і оцинкована медогонка . Звичайно, це моя особиста думка.Чи варто вкладати значні кошти в інвентар при оптовій ціні меду 30 -45 гривень за кг? Чи може медогонка з нержавіючої сталі або алюмінію краще відкачує медові рамки? В мене їх три, але принципової різниці не помітив.
 8. Не думаю що пасіки в 30-50 сімей скоро будуть серйозно контролювати...Оптовикам байдуже якою медогонку ви качаний мед. Не претендую на універсальність, але при таких оптових цінах занадто вкладатись не рекомендую (особливо новачкам)- якщо пасічникування не піде- проблематично повернути вкладені кошти.
 9. З оцинкованого відра воду можна пити, мед в бочках можна зберігати...Висновок: медогонку треба купувати якісну та дешеву ( можна і оцинковану), а в майбутньому тримати в чистому і сухому стані. Маю 3 медогонку, майже нові купував по смішним ці нам ( від 40 до 200 гривень). Хороший інструмент не зробить невмілого майстром...
 10. Брехня.Я живу біля м.Хмельницький.В нас в цьому сезоні взяток в кращому випадку 30-40 відсотків минулорічного.
 11. Щиро вітаю, бажаю щастя, здоров'я, здійснення мрій...

 12. Щиро вітаю,бажаю щастя , здоров'я, та здійснення мрій...

 13. Щиро вітаю.Бажаю щастя та здійснення мрій...

 14. Вітаю, бажаю щастя...

 15. Вітаю, бажаю щастя...

 16. Вітаю, бажаю щастя...

 17. Вітаю, бажаю щастя...

 18. Поздравляю, желаю счастья...

  1. Борисович

   Борисович

   Спасибо большое! Только сегодня первый раз зашел на форум. Да и то, глянуть перепалку с баками от псевдо условного точка.

 19. Вітаю,бажаю щастя...

 20. Вітаю,бажаю щастя...

 21. Вітаю,бажаю щастя...

 22. Поздравляю с Днем рождения, желаю счастья...

×
×
 • Create New...