Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан у 2018 році


Sanich

Рекомендуемые сообщения

2 хвилини тому, miro сказав:

шановні ви подайте пропозицію за всіма пунктами

Досвід не проп'єш:umora::ay:

  • Подобається 5
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Бджолопотам сказав:

:blink: Круто.:ay:

Колись мав туди їхати та так і не вдалось.... Цікаво, а море там довго тепле...?

 

та місця там хороші я був відпочивав:ay:, але чи буде на той час погода щоб у морі покупатись це складне питання, саме в ту пору погода починає змінюватись , зявляється маса водоростей які в кінці сезону не так швидко прибирають, тобто не вгадаєш:dntknw:

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, miro сказав:

 

шановні ви подайте пропозицію за всіма пунктами які адміністратор назвав, а так це не пропозиція , а лише розмова, для чого пропозиція подається, для того щоб кожен міг побачити переваги чиєїсь, якщо їх декілька, абож навіть якщо вона єдина ,то це щоб побачити ,чи є відповідні умови для проведення зустрічі.

ну і ще хотів би звернути увагу, будьте уважні до поставлених питань адміном і тим самим ви заінтригуєте публіку якщо на них всіх  дасьте найкращі відповіді:)

В нас будуть 25 лютого збори, буде гість і будем вирішувати разом...чи я маю зразу сказати без підтримки і обговорення. Це по перше моє бажання і Тернопіль нейтральна територія і ближче на 125км від Києва ніж Львів і головне дороги супер і з ж.д. вокзалу легко добратися до місця. Тернопільщина дає досить недорогих бджолопакетів по Україні і пасічники організовано приходять на збори і різні міроприємства. Зал вміщає більше 200 чоловік...є відео на моїй сторінці зборів

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Щось не дуже зрозумiло про яку асоцiацiю мова 

тема вродi про :

Оголошується прийом пропозицій на проведення зустрічі форумчан у 2018 році

За ту де Uran  хоче обговорити про місце зустрічі . 25.02 .2018р. плановий збір пасічників асоціації. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Uran сказав:

В нас будуть 25 лютого збори, буде гість і будем вирішувати разом...чи я маю зразу сказати без підтримки і обговорення. Це по перше моє бажання і Тернопіль нейтральна територія і ближче на 125км від Києва ніж Львів і головне дороги супер і з ж.д. вокзалу легко добратися до місця. Тернопільщина дає досить недорогих бджолопакетів по Україні і пасічники організовано приходять на збори і різні міроприємства. Зал вміщає більше 200 чоловік...є відео на моїй сторінці зборів

я нічого не заперечую лише спитав про серйозність намірів, і готов навіть долучитись допомогою для проведення даного міроприємства, дане міроприємство вимагає повноти серйозності його значення, тому треба зважити на всі складові для його проведення, а це як я підкреслив уважно вивчити ті питання які б отрималли відповідь у пропозиції до проведення зустрічі, поцікавтесь як з логістикою стоїть питання, чи буде зручно харківчанам,одеситам,дніпровщині, і тд. зручно добратись до Тернополя, уважно придивіться до умов проживання елементарних тепла вода, туалет та харчування, це лише мої побажання,  у всьому іншому ,а саме в програмі виступів конференції, яка проводиться за часту, Вам допоможуть, якщо така буде, ну і майте наувазі з огляду Вами сказаного , щодо загального обговорення даного питання, при зустрічі 25 лютого, як Ви вказали, з Вас особисто не зніметься відповідальність, бо пропозицію надаватимете Ви , відповідатимете за організацію Ви, тому долучати до обговорення, до помічі в організації можна робити все що  завгодно але організатором і відповідальним будете Ви , а не колегіальна рада, тож бажаю успіху, і у разі необхідності в допомозі звертайтесь, чим зможу тим допоможу файним людям із Тернопільщини.:)

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, uam_63 сказал:

Хоча палатка на пляжі теж прикольно :IMHO:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Бджолопотам сказал:

:blink: Круто.:ay:

Колись мав туди їхати та так і не вдалось.... Цікаво, а море там довго тепле...?

 

В прошлому році до 23 вересня море+23,повітря 23-26 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоча палатка на пляжі теж прикольно :IMHO:
Прикольно тільки конференц зали непомітив.
Ну хто все організує?

Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1) На 1 км пляжу 5-6 пансіонатів і баз відпочинку , майже в кожному є кінотеатр , або кафешка з караоке ....:)(якщо заселятись в палатках то  симпозіум можна на

пляжі провести )

2)Стосовно організаціі : у вересні ніяких проблем з проживанням,харчуванням і транспортом там немає -кожен зможе самостійно підібрати  житло в радіусі1-2км.

Не потрібно за півроку комусь бігати бронювати за всіх житло ,а потім оплачувати  за тих хто не доїхав....

Ну а программу можна і на сайті написати ..:IMHO:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич теж наш, то і він зі своєї сторони може щось додати...будем пробувати і якщо то долучимо вас допомочі

Тільки що, Uran сказав:

Пахомич теж наш, то і він зі своєї сторони може щось додати...будем пробувати і якщо то долучимо вас допомочі. А головне що важелі впливу є

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Evgeniy сказав:

 

1) На 1 км пляжу 5-6 пансіонатів і баз відпочинку , майже в кожному є кінотеатр , або кафешка з караоке ....:)(якщо заселятись в палатках то  симпозіум можна на

пляжі провести )

2)Стосовно організаціі : у вересні ніяких проблем з проживанням,харчуванням і транспортом там немає -кожен зможе самостійно підібрати  житло в радіусі1-2км.

Не потрібно за півроку комусь бігати бронювати за всіх житло ,а потім оплачувати  за тих хто не доїхав....

Ну а программу можна і на сайті написати ..:IMHO:

нема конкретики, людина повинна зазделегідь отримати гарантію на проживання, буде бронювання це, чи не буде значення для неї немає, я приїхав я повинен знати ,що забезпечиний житлом і йду поселятись, так само харчування хтось може і піде кудись-десь але і це повинно мати чітке місце розташування, так зване проведення симпозіуму, якщо його будуть проводити то необхідні певні умови або не потрібно проводити, общем нема конкретики в пропозиції і якось стрьомно стає ,щодо подорожі, тому давайте конкретику, хоча якщо всіх влаштовує Ваша постановка пропозиції без конкретики, то я лише можу прийняти участь в голосуванні за пропозицію.

  • Подобається 6
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Пахомич сказав:

Шановний шо ти таке говориш! :ae: Та хто тебе в асоціації знає і взагали чи ти є її членом? Кругом в природі якісь аномалії.:umora:  

Мабуть Пахомич проти такої зустрічі...Я подав заявку на вступ до асоціації в січні і знімав відео...не потрібнолюдей принижувати на форумі

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2018 в 23:25, miro сказав:

Ви хочете організувати, чи хочете щоб хтось це зробив:hmm:

В лічку писати не буду, хай собі читають. Короче яку кількість гостей ви приймали тими роками, де спали і харчувалися...я відео дивився про зустріч ...може не уважно...так як постійно на роботі і можливості відпочити  за свій рахунок в рахунок отпуску дадуть тільки  два дні...я добре знайомий з керівником Тернопільської спілки пасічників, він добрий керівник і має вплив серед бізнес структур і дбає про бджільництво області і сам має велику пасіку і планує розширяти її значно...це в його адрес і в адрес Очколаса Пахомич  говорив...відео на сторінці bee oleg  Збори Тернопільської спілки пасічників...незнаю щоз того вийде, але старатися буду...хай не тепер не цього року...то в майбутньому...і на коли планують зустріч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Uran сказал:

 Збори Тернопільської спілки пасічників...незнаю щоз того вийде, але старатися буду...хай не тепер не цього року...то в майбутньому...і на коли планують зустріч.

Наскільки я зрозумів ти ведеш мову про СПУ і Березовського, але твої збори були 18.02 . Якщо  Березовський захоче , то організує . Говори!  25.02 збори нашої  ( старої) асоціації не членів СПУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Uran сказав:

В лічку писати не буду, хай собі читають. Короче яку кількість гостей ви приймали тими роками, де спали і харчувалися...я відео дивився про зустріч ...може не уважно...так як постійно на роботі і можливості відпочити  за свій рахунок в рахунок отпуску дадуть тільки  два дні...я добре знайомий з керівником Тернопільської спілки пасічників, він добрий керівник і має вплив серед бізнес структур і дбає про бджільництво області і сам має велику пасіку і планує розширяти її значно...це в його адрес і в адрес Очколаса Пахомич  говорив...відео на сторінці bee oleg  Збори Тернопільської спілки пасічників...незнаю щоз того вийде, але старатися буду...хай не тепер не цього року...то в майбутньому...і на коли планують зустріч.

я не зовсім розумію Ваше питання, і я в темі, як і всі на одинакових правах, але так як маю вже проведені зустрічі то можу звернути увагу на основні моменти які важливі для тих хто прибуде на зустріч, адже даний захід він і є тим особливий, що не привязаний на обєднання , не привязаний до якоїсь однієї теми якій би тематично були б присвячені всі виступи, даний захід здійснюється для форумчан метою якого кожного своє бачення,хтось зустрінеться аби обговорити якісь плани хтось просто зустрінеться щоб послухати про те ,що не пишуть но можуть сказати, в даному заході тим і є що він неформальний і проводиться не по формі, а навіть може бути проведений за Вашим планом яким би Ви його подали у програмі, тут основне в такій програмі врахувати власні можливості підключаючи до програми форумчан.Чому я звертаю увагу на умови проживання форумчан, бо це ще в якійсь мірі частка відпочинку на даному міроприємстві ,все це:IMHO:

якщо є бажаючі,  отримати більше більше інформації телефонуйте будьласка 0971910619

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Uran сказав:

і на коли планують зустріч

Зустрічі у нас проводяться в перші вихідні вересня, але так як цього року (як в принципі і минулого) перші вихідні накладаються на "Перший дзвоник", то напевно зустріч буде (якщо буде) проводитись 8-9 вересня. :IMHO:

 @Sanich уточни :ah:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Зустрічі у нас проводяться в перші вихідні вересня, але так як цього року (як в принципі і минулого) перші вихідні накладаються на "Перший дзвоник", то напевно зустріч буде (якщо буде) проводитись 8-9 вересня. :IMHO:

 @Sanich уточни :ah:

Все вірно. Якщо притримуватися традиції, то 8-9 вересня. Я не уточнював дати на випадок, якщо хтось може надати якусь супер пропозицію на інші дати.

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Uran сказал:

Пахомич теж наш, то і він зі своєї сторони може щось додати...будем пробувати і якщо то долучимо вас допомочі

 

Нічого не розумію.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Пахомич сказав:

Нічого не розумію.:blink:

це вже не має значення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2018 в 22:41, Sanich сказал:

П.С. Пишіть нижче, хто має намір приїхати

Очень хочу приехать на встречу. Форум принес мне много друзей. Если вдруг каким то чудом встреча будет недалеко от меня, с радостью помогу чем смогу. 

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.01.2018 в 22:41, Sanich сказав:

П.С. Пишіть нижче, хто має намір приїхати. Можливо, це когось спонукає організувати зустріч, в огляду на список гостей. ;) 

 
 

думаю писати хто приїде почнуть тоді коли стане відоме місце зустрічі, кожен зможе зважити , щодо власних сподівань і можливостей, адже хтось розраховує приїхати з дружиною, чи дитиною, а для когось це немає значення бо це його власна зустріч, хтось може змінити плани з розрахунку умов , чи місця проведення зустрічі, і приїде сам ,хоча спершу міг планувати, як відпочинок із сімєю, тому певні речі є відносні, я все таки вважаю треба дочекатись пропозиції на проведення зустрічі, проголосувати за неї, а вже тоді ініціатор подасть можливість на запис ,щодо зустрічі :IMHO:

  • Подобається 8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

думаю писати хто приїде почнуть тоді коли стане відоме місце зустрічі, кожен зможе зважити , щодо власних сподівань і можливостей, адже хтось розраховує приїхати з дружиною, чи дитиною, а для когось це немає значення бо це його власне зустріч, хтось може змінити плани з розрахунку умов , чи місця проведення зустрічі, і приїде сам ,хоча спершу міг планувати як відпочинок із сімєю, тому певні речі є відносні, я все таки вважаю треба дочекатись пропозиції на проведення зустрічі, проголосувати за неї, а вже тоді ініціатор подасть можливість на запис ,щодо зустрічі :IMHO:

Миро, а сколько было человек прошлый раз?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Елена Щербань сказав:

Миро, а сколько было человек прошлый раз?

треба підняти списки, но не менше 80чоловік, і знову це відносно бо в 2016 році я запросив був не лише форумчан, а ще пасічників зЛьвівщини, Франківщини,Тернопільщини і нас було на конференції 120 не менше, але багатьом не всі були зрозумілі речі які були в програмі виступаючих:IMHO:, та й сподівання були різні, але атмосфера зустрічі була дружня та залишила приємні враження :IMHO:,. 2017 рік в проведенні зустрічі був зосереджений  і втілений ,як зустріч форумчан, якщо і хто був, як не учасник форуму, то був за рекомендацією форумчан, но таких було мало, тому це була більш ,як сектантська, чи як ортодоксальна но із течіями ,що сформовані на ТочкУ та сповідують власні інтереси в групах, та намагаються залучити на свою сторону ще не цілком сформованих у виборі напрямку форумчан:umora:, тому така зустріч була і дружньою но і неозброєним оком можна було бачити радикально настроєних членів груп, та різного роду ініціатив, що приводили до зясувань , а ти мене "уважаєш":friend_drink:, ці провокації особливо було видно на вечері:umora:, тож кожна зустріч не залежно часу є особливо виражена певною ізюминкою, чим її унікальність залишається в спогадах форумчан, як мить приємностей:)

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2018 в 18:00, Evgeniy сказал:

Пропоную розглянути варіант ближче до моря :

Отдыхал два раза в Счастливцево. Комары заели, такое чувство что их там размножают=)

  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, miro сказал:

та намагаються залучити на свою сторону ще не цілком сформованих у виборі напрямку форумчан:umora:

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...