Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан у 2018 році


Sanich

Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, gardener сказал:

Самоорганізуватися - не вийде. Повинен бути хтось один, щоби було потім кому спасібки відправляти:IMHO:

Ну так себе аргумент :crazy:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні з однією пасічницею розмовляв..........

прошу не вважати це за флуд, але і до моменту зясування не сприймати як пропозицію.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Михайло, я як відкрив вашу ссилку, в мене чуть серце не зупинилось :crazy: :Jumpy:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

Михайло, я як відкрив вашу ссилку, в мене чуть серце не зупинилось :crazy: :Jumpy:

І в мене теж.

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Bob12 сказал:

І в мене теж.

6 часов назад, SASHA.OK сказал:

Михайло, я як відкрив вашу ссилку, в мене чуть серце не зупинилось :crazy: :Jumpy:

Вiд того що прийдеться вiддати весь мед врожаю 2018 р,  за зустрiч в такому скромному готелi 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, SASHA.OK сказав:

Михайло, я як відкрив вашу ссилку, в мене чуть серце не зупинилось :crazy: :Jumpy:

 

5 годин тому, Bob12 сказав:

І в мене теж.

в мене теж

:crazy:

 

16 хвилин тому, Мико сказав:

Вiд того що прийдеться вiддати весь мед врожаю 2018 р,  за зустрiч в такому скромному готелi 

:umora:а шо нам пасічникам......, звичайно про дурнацькі ціни б ніхто не розмовляв би:):)

4 хвилини тому, КАЕ сказав:

Наверное это воспринимается просто как реклама отеля.

я теж так подумав і тому прибрав ссилку до повного зясування, або скажімо не звертаєм уваги, є пропозиція Надія подана за всіма вимогами, тому вона є для обговорення:)

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, miro сказав:

я теж так подумав і тому прибрав ссилку до повного зясування, або скажімо не звертаєм уваги, є пропозиція Надія подана за всіма вимогами, тому вона є для обговорення:)

Це нереально. Там номера по 4-5 тис за ніч. Ніхто не зробить нам скидку 90%. 

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Це нереально. Там номера по 4-5 тис за ніч. Ніхто не зробить нам скидку 90%. 

Sanich суть не у вартості, а в домовленості, зацікавленість дійсно може зявитись, але можливо щоб не тримати інтриги, я це питання готуватиму на 2019 рік, щоб не було все покрито загадками, якщо виникне така можливість на 2019 ,все розкажу.  ................але якщо чесно так кортить там провести зустріч, це від моєї хати 2 км, та й добиратись туди дуже просто ,там аж дві вертолітних площадки:)

11 хвилину тому, Sanich сказав:

Це нереально. Там номера по 4-5 тис за ніч. Ніхто не зробить нам скидку 90%. 

скажу цій пасічниці нехай реєструється, і бачить форум і його бажання

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Sanich сказал:
12 часов назад, miro сказал:

є пропозиція Надія подана за всіма вимогами, тому вона є для обговорення:)

Це нереально. Там номера по 4-5 тис за ніч. Ніхто не зробить нам скидку 90%. 

Я не зрозуміла про "номера по 4-5 тис за ніч"   Ціни "Дубровки" у пропозиції  - там і близько таких немає

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Надія сказав:

Я не зрозуміла про "номера по 4-5 тис за ніч"   Ціни "Дубровки" у пропозиції  - там і близько таких немає

Надія все нормально, це ми з Sanich заглянули в майбутнє форумчан, до Вас в жоднім разі ця розмова не відноситься, то ми тут собі так гарцюєм:).

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, miro сказав:

добиратись туди дуже просто ,там аж дві вертолітних площадки

Ну в такому випадку це знімає багато питань :ay::umora:

  • Подобається 6
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Ну в такому випадку це знімає багато питань :ay::umora:

та форучанам це на руку, не треба думати де той трандулєт припаркувати, а відразу маходригом сів і на місце:umora:

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2018 в 15:02, Надія сказав:

10. Якщо зацікавитеся , то за організацію візьмуся

Надія, дякую за відмінну пропозицію! 

маю кілька уточнюючих питань

- чи можливо це зробити 7-9 вересня? 

- чи мали ви попередню розмову із власниками чи адміністратором  закладу на предмет проведення такого заходу.

П.С. У вересні в палатці може бути вже й холодно - навряд чи знайдуться серед пасічники любителі екстриму, враховуючи, що щойно закінчився сезон. :) 

  • Подобається 7
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

- чи можливо це зробити 7-9 вересня? 

- чи мали ви попередню розмову із власниками чи адміністратором  закладу на предмет проведення такого заходу.

Я розмовляла з адміністратором саме про 7-9 вересня. І всі данні саме від них. 

5 минут назад, Sanich сказал:

У вересні в палатці може бути вже й холодно - навряд чи знайдуться серед пасічники любителі екстриму, враховуючи, що щойно закінчився сезон. :) 

Це для прихильників туризму, Там туристичні змагання та збори проходять з квітня до листопада. А погода ????? іноді і влітку можуть бути ночі холодні, а у жовтні тепло

  • Подобається 3
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2018 в 20:01, Дід Василь сказал:

Дубровка хороша база але замала  якщо збереться кІлькість 300чол то таких баз потрібно 3

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как Форумчане отнесутся к предложению по проведению сентябрской встречи в городе Полтава?
Полтава удобна в транспортном сообщении, богата красивыми местами и национальной кухней. Предлагаю обсудить

  • Подобається 4
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, pante1ey сказав:

А как Форумчане отнесутся к предложению по проведению сентябрской встречи в городе Полтава?
Полтава удобна в транспортном сообщении, богата красивыми местами и национальной кухней. Предлагаю обсудить

Мы отнесемся с радостью к любому конкретному предложению. :az: Пока что такое одно. 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, pante1ey сказал:

А как Форумчане отнесутся к предложению по проведению сентябрской встречи в городе Полтава?
Полтава удобна в транспортном сообщении, богата красивыми местами и национальной кухней. Предлагаю обсудить

@pante1ey вполне реальное и интересное предложение! 

Думаю территориальное расположение г.Полтава ,позволит собрать с бОльшего колличества регионов Украины участников форума :IMHO:

4 часа назад, pante1ey сказал:

Полтава  богата красивыми местами и национальной кухней.

Эти факторы еще более привлекательны:ay:

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, pante1ey сказал:


Полтава удобна в транспортном сообщении

:ay:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Кузьмич сказал:

:ay:

Так як в Україні всі дороги ведуть в Полтаву то тут багато с Полтави @Алёнка @Сенчук Таня @Елена Щербань ..... Можливо вони допоможуть щось організувати :IMHO:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас есть опыт проведения подобных мероприятий, есть команда единомышленников (и @Сенчук Таня  в строю ;)). В январе организовывали конференцию в Полтаве, в ней приняли участие 120 человек. Работаем над вариантами.

  • Подобається 6
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, rudakov сказал:

Так як в Україні всі дороги ведуть в Полтаву то тут багато с Полтави @Алёнка @Сенчук Таня @Елена Щербань ..... Можливо вони допоможуть щось організувати :IMHO:

Кто бы спорил ....

Я не начну :hmm::umora:!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, pante1ey сказал:

У нас есть опыт проведения подобных мероприятий, есть команда единомышленников (и @Сенчук Таня  в строю ;)). В январе организовывали конференцию в Полтаве, в ней приняли участие 120 человек. Работаем над вариантами.

Судя по уровню проведённой конференции , у меня есть причина , нисколечки усомниться в Вашем проэкте! :ay:

Тем более если @Сенчук Таня " в теме" !

 

  • Подобається 1
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...