Jump to content

Елена Щербань

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  797
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Елена Щербань

 1. То, чему приходиться учить детей в школе, это надругательство над психикой учителя. А деткам пофиг, чему их учат. Их мысли забиты Майнкрафтом и когда уже перемена.
 2. Сильно, лайк. А чего название переименовали? Зашла на форум, а мне выскакивает АЛЛО, ГАРАЖ. Я пока додумалась, что это гетеросексуалов переименовали. Я правильно понимаю?
 3. а яка товщина пайєт повинна бути ? намагаюсь знайти їх в інтернеті.
 4. Смотря что. Пиелонефрты только антибиотики. Канефрон. Циститы фуродин, бисептол Я со своими почками опущенными пять лет корпуса таскаю Арбузами))) как миленькие выходят.
 5. Давай организовывай. Ты же столичный. А мы подтянемся.
 6. Але ж в мене выходить, правда? Талант ) Я с ним знакома. Но давно уже не общались. Не знала, что он так сделал
 7. Знову ви перекладаєте все на одного. Чи якщо Фадеева запропонували, то він один повинен змінити світ? Він однин повинен розглянути всі питання, всі закони , всі проблеми? Чи спілка разом , гуртом повинна виносити проблеми на голосування і знаходити разом можливості їх вирішення? Читайте закон про ГО України.
 8. Так і я не читаю. Але знаючи , чим закінчиться його відеозьйомка чи присутність, я б також намагалася це зупинити.
 9. Я б мала право голосу, якби була членом СПУ. Та я зробила так ,як ти пишеш у другому реченні. Але ж я не сказала прибрати старожилів. Вони як основа, а молоді як новий вітер натхнення, ідей, як той моторчик
 10. Так, ось саме того я б і проголосувала за Фадеева. Бо він по новому, по сучасному дивиться на бджільництво, в голові багато ідей, планів, він горить цим, і в нього виходить все. Ось такими і треба розбавляти спілки. Старожили вже видохлись, колись вони також були новаторами, креативними. Та з віком, я так розумію, хочеться спокою. А молодість- це як молоде ігриве вино.
 11. Нічого особистого. Просто на твоєму місті міг бути хтось інший, в якого також би знайшли до чого причепитися і толпою загризати б. Я за два роки побачила, який талант у бджолярів толпою топтати в грязюку і вбивати конкурентів. Та не туди народ силу свою направляє. Краще б аграрії загризали за потрави, чим один одного з'їдають. Я через це вже пройшла. І це зробило мене тільки сильнішою і впевненішою в собі та своїх силах. Того бажаю і тобі.
 12. Отже. Суддя , якщо я правильно зрозуміла, тільки що на емоціях порушив закон. Отже якщо найобізнаніший в законодавстві тут порушує закон, то що ми вимагаємо від Фадеева наприклад. Він можливо також на емоціях не пустив Гринькова, бо вже сил не має читать те, що він пише.
 13. Я там не була. Дивилась усі відео. То я бачила лиш ненависть і заздрість в очах основної масси. Як зміїї зашипіли коли запропонували Фадеева. 90% сидячих там , мріяла бути на його місці, і я не думаю, що заради міссіонерства. І для багатьох він там в першу чергу конкурент. І як так, такий молодий і скільки честі. Коли десятки років робить ДЕХТО свій ,,святий бізнес Карпатки,, де ЇМ просто повезло, що живуть вони таи, де закон нібито на їх боці. І дай їм волю, то нехтуватимуть вони тими законами, аж бігом, якщо це буде йти не в ногу з їхніми планами у бізнесі. Знаю я там основну масу особисто,
 14. Те, що тягне кожен ковдру я бачу. Але тут останні сторінки я бачу лише, як звинувачують Фадеева у всіх гріхах. Знаєте, знайшли крайнього і давай молотити. Коли Нагорнюку, чи Гайдару, чи ще якому " поважнішо- багатчому" основна масса боїться щось сказати, а крайнього ж найти потрібно.
 15. Дякую. З 51 сторінці буду читать, щоб зрозуміти. Мене ніхто нікуди не возив і не возе.
×
×
 • Create New...