Перейти к содержанию

Универсальный Улей-Нуклеус ППС Дениса Фадеева


Фомич

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Надія сказал:

 

Дополню, что 6-8 улочек наращивается благодаря 

:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вулик так би мовити нічо,є один мінус,це ціна 720гр.Взяв два штуки на пробу,на цему і закінчу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сітка в вулику Фадєєва в дні приблизно на 50% площі, і як я розумію цього замало? Чому запитую: поробив для своїх 6 (точніше 12 рамочних але на два відділення) з ЕППС денця орієнтуючись саме на даний вулик. Ось тепер і задумався чи поки ще є час перероблювати так щоб під сіткою була вся площа дна чи неварто.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Lefty сказал:

Ось тепер і задумався чи поки ще є час перероблювати так щоб під сіткою була вся площа дна чи неварто.....

Весна покажет. Я бы половину переделал и посмотрел на разницу по окончании зимовки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.10.2019 в 11:04, shersand сказал:

 

А ще ППС  вологу не всмоктує, на відміну від деревини. Тому в зиму в цих вуликах бджоли треба мати щільно, без вільного місця, в якому і утворюється конденсат та пліснява. 

Можно ещё пробовать под гнездо ставить пустой корпус. Зимовка на воздушной подушке, тоже уменьшает влажность в улье.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 02.10.2019 в 20:40, Lefty сказал:

Сітка в вулику Фадєєва в дні приблизно на 50% площі, і як я розумію цього замало? Чому запитую: поробив для своїх 6 (точніше 12 рамочних але на два відділення) з ЕППС денця орієнтуючись саме на даний вулик. Ось тепер і задумався чи поки ще є час перероблювати так щоб під сіткою була вся площа дна чи неварто.....

Сітка в дні повинна бути на всю площу дна, а в пластмасових вуликах обов'язково на всю площу дна :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Хто знає, з якого матеріалу виготовлена перегородка?

Є потреба в перегородках.  З фанери, чи двп не хочу робити - будуть з часом вигинатися.

На сайті Фадєєва є перегородки по 90 грн. Та жаба давить викидати такі гроші за 5 десятків перегородок.

Можливо є якісь пропозиції?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, ЮМос сказав:

 

Є потреба в перегородках.  З фанери, чи двп не хочу робити - будуть з часом вигинатися.

На сайті Фадєєва є перегородки по 90 грн. Та жаба давить викидати такі гроші за 5 десятків перегородок.

Можливо є якісь пропозиції?

Сотовий полікарбонат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Сотовий полікарбонат

ЦЕ в оригідналі йде у вуликах Фадєєва? Чи Ви пропонуєте такі зробити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.10.2019 в 19:13, Женя Циба сказал:

Вулик так би мовити нічо,є один мінус,це ціна 720гр.Взяв два штуки на пробу,на цему і закінчу. 

Звичайно - при такій ціні на мед... Та з півсотні вуликів... ого-го, що вийде!:hmm: Не тільки роздягнетеся, а й роззуєтеся...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ЮМос сказав:

ЦЕ в оригідналі йде у вуликах Фадєєва? Чи Ви пропонуєте такі зробити?

Нуками Фадєєва некористувався, тому незнаю, що там використали в якості перегородок. Варіант з полікарбонатом трохи давніше радив Броніславович. Бачив в магазині самий тонкий полікарбонат приблизно 3-4 мм.  Особисто в нуках використовую 3 мм двп, нічого невикручує і не розбухає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В зиму пускати з перегордками  з двп не практично - намокнуть 100%.

З полікарбонату практичніше, але чи на довго його вистачить. На сонці швидко бучавіє - 2-3 роки і труха робиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, ЮМос сказав:

В зиму пускати з перегордками  з двп не практично - намокнуть 100%.

З полікарбонату практичніше, але чи на довго його вистачить. На сонці швидко бучавіє - 2-3 роки і труха робиться.

Які у Вас нуки?  Я перегородки на зиму виймаю, в зиму об*єдную кілька нуків, щоб зимували мінімум 3 рамки в перерахунку на дадан,  нуки з еппс на половину магазинної рамки,  то ж мені перегородки взимку непотрібні. Зимую нуки не стільки заради маток, як для легшого весняного заселення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Які у Вас нуки? 

Д. Фадєєва, про них йде мова в цій темі.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Тоже интересна тема про эксплуатацию данных ульев. Потому, что почитав комментарии, офигел если честно. Не может такого быть, что мнения есть совершенно противоположные друг другу. Я понимаю, что есть нюансы от силы семьи, погоды в данной местности, но чтобы у одних нормально и летом и зимой, а у других всё плохо :dntknw:  

Поэтому хочу погонять их в хвост и в гриву :) на протяжении всего сезона. Особенно интересна зимовка в них.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вітання. Скажіть, яка ціна і комплектація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.03.2020 в 18:46, Strelec сказал:

Особенно интересна зимовка в них.

А що тут цікавого, зимівля проходить нормально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще із плюсів - його не клюють синиці. Брав в минулому році у когось із форумчан саморобні 6ти рамочники 4шт., так їх всі полювали синиці, не критично, але не приємно. Єдиний недолік - ціна. Якщо буде читати виробник, то я б добавив у конструкцію можливість закриття дна у весняний період. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, chajka2005 сказал:

Єдиний недолік - ціна.

Самий великий недолік є щільність пінопласту. У Івана Михайловича такі вулики просто розсипалися в трубу. Чув відгуки і від інших що розсипаються. Дно теж треба було робити щоб можна було закривати. Хто б мені що не казав, але різниця є в розвитку весняному якщо дно закрити. Сам вулик треба було зробити трошки ширшим, щоб вільно входило 3 рамки, і ще був запас. Я Денисові казав від самого початку, щоб робив ширші. Але він сказав що робить по розмірах Бі-Бокс, щоб були взаємо замінними. Але у мене питання. Багато хто в нас користується Бі-Боксами при їх космічній ціні? Я між ППС і  ППУ, вибрав ППУ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, chajka2005 сказав:

І ще із плюсів - його не клюють синиці. ...

Це у Вас синиці якісь неправильні.:umora:

У мене синиці підлітали знизу  під сітку і і довбали  пінопласт  до дирки по краю сітки. Знайшов вихід - поставив ППС-вулики на куски лінолеуму, а заодно вже так вітер не задуває бджолам.

Ще є інша біда - на дашок сідає , мабуть, маленький дятел і нагло робить зверху дирку. Вчасно замітив і прикрив кусками  поліграфічного алюмінію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Идеальное решение 

Одно удерживает ,вдруг не найдутся покупатели ,

а даром отдать не всегда хочется 

Щоб купці завжди були, потрібно ніколи не гнути ціну. У мене завжди ціна на пакет була 1000 гривень, із ящиком. Якщо приїжали із своєю тарою, то по 900.Один рік було лише по 1200. І я ніколи не мав проблем із реалізацією. Гроші отримав, пустив в обіг, і добре всім. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Мико сказал:

Идеальное решение 

Одно удерживает ,вдруг не найдутся покупатели ,

а даром отдать не всегда хочется 

Надеюсь доплачивать не придётся.  может даже немного денег дадут :IMHO:

7 часов назад, Надія сказал:

Тема то про ....Улей - НУКЛЕУС, а не какие улья лучше и продуктивнее для пасеки

 

не просто Улей-Нуклеус  а Дениса-Фадеева .  Я  только рассмотрел.  думал это тема  шестирамочники.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поділюсь досвідом використання один сезон 2019 весна 2020. Стан відмінний не погризли.

Використовував для обльоту маток через перегородку по З  рамки. ЗРУЧНО нормальний вихід з вулика отримав 4 плідних матки і відводок в зиму.

Весна -літо

все влаштовує

Осінь

- за рахунок малого об'єму не зміг наростити бджолу на 6 рам(треба зверху кидати як мінімум магазин) взиму на 4х рамках

Зима  - можливо через те, що мала сила, але було волого, у рамок плечики поплеснівіли.

Весна- влаштовує з зими на 4.х зараз всі 6 із них на 4х печатка (НЕ ПЛУТАТИ із 4-ма рамками печатки)

Вулик виключно для розведення.

Із суттєвих недостатків: ціна і сильні сім'ї тримати в них нема сенсу.

Товар сподобався, але поки нові купувати не ризикну. 

Додам трохи цифри 4 матки по 200 грн + 1 пакет хай 650 = 1450

І тіж 2 рамки розплоду і 2 кормових у 12 рамочнику дають 20 кг меду по 30 і повноцінну сімю хай 1300 = 1900 це в моїх умовах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, слава 1987 сказал:

Додам трохи цифри 4 матки по 200 грн + 1 пакет хай 650 = 1450

Даже при таких минимальных ценах улей -нуклеус Фадеева отбит по цене и навар тоже есть 

Вывод : нужно ещё купить 43 штуки на этот год 

И уже в следующем сезоне нарастёт толстый слой шоколада :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.04.2020 в 08:02, Мико сказал:

уже в следующем сезоне нарастёт толстый слой шоколада

Забули тільки уточнить у кого. У продавця 100%, а от покупцеві для цього ой як требя ячити, і ще не факт, що наросте. 

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...