Jump to content

Олег F

Пользователи
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30

Profile Information

 • Location
  Перемишлянський район Львівська обл.

General Information

 • Пасека в
  41356kisse
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  дадан, український
 • Порода пчел
  карніка, карпатка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Пакети 4 рамки розплоду породи Карніка матки F1 лінії "Хольтхапф" на "Целе" Продаж 6-8 травня 1100 грн. Кількість 35 штук Локація: Львівська область. м. Комарно Тел. 0991163420, 0984757934
 2. Хто може порекомендувати виробника нуклеусів на 4 маткомісця.
 3. Програма по морфометрії є на сайті ОМУ та коли розпаковую файл ніби бракує папки інсталяції, так хто має дану прогу відгукнітся і по можливості коротенько як її інсталювали і як на ній працювати, можна навіть зняти відео. Дякую.
 4. Шановні пасічники давайте писати без якихось натяків, але діліться своїм досвідом чесно, бо якесь двояке відчуття.
 5. Групи анологи це так розумію ви маєте на увазі сестри від матки родоначалниці і зхрещування проходить трутнями між цимигрупами? І за рахунок такого схрещування зберігається лінія, та стримуєтся інбридинг Так?
 6. Звичайно. Тільки контрольоване парування. Питання в іншому, як чи кого з ким спарувати аби уникнути інбридингу, якщо може хтось зобразити схематично та роз'яснити схему. Можливо хтось з матководів користується даним методом чи іншим?
 7. Характер бджіл їх продуктивність та закріплення в подальших поколіннях на мою думку і є завданням селекції. Я того й цікавлюсь у матководів селекціонерів, якими методами користуються, щоб поділились своїм знанням та досвідом, ато крім вас ніхто не відгукнувся.
 8. Якщо застаріла лінійна селекція то чому матководи при продажі маток посилаються на конкретну селекційну лінію? адже кожна лінія, я так розумію володіє певним, власне цій лінії групі характеристик, і саме лінійна селекція дозволяє зберегти і навіть покращити характеристики даної лінії на довгі покоління, тобто бджола її поведінка і інші стає передбачуване у наступних поколіннях, чим саме запобігає гетерозису.
 9. Доброго здоров"я я намагався зареєструватися та не можу знайти віконця для реєстрації?
 10. Доброго здоров"я та хорошої зимівлі. Чи можете хтось пояснити метод селекції лінійного спарування, а саме у якому поколінні споріднення повинні бути трутень і матка аби уникнути інбридингу. Якщо можна зніміть відео і поясніть буквально на пальцях та поетапно. Дякую.
 11. Доброго здоров"я та хорошої зимівлі. Чи можете хтось пояснити метод селекції лінійного спарування, а саме у якому поколінні споріднення повинні бути трутень і матка аби уникнути інбридингу. Якщо можна зніміть відео і поясніть буквально на пальцях та поетапно. Дякую.
×
×
 • Create New...