Перейти к содержанию

Трактор на пасеке


бігунець

Рекомендуемые сообщения

Нужен совет.

Кочую в пределах 30-50 км. Чтобы перевезти пчел постоянно надо искать транспорт. Вроде автомобилей, тракторов много, но не каждый водитель хочет перевозить среди ночи пчел, а если и не против, то не каждый автомобиль пройдет куда хочется перевезти. Потому принял решение о покупке трактора. Остановился на т-40. Накопились деньги и вот, когда уже можно покупать, передумал. Сороковка хорошо - мощная надежная трудяга. Но ее покупать только чтобы перевезти 25-30, ну пусть в будущем 50-70 семей это слишком. Уж если покупать, то такой трактор, чтобы кроме перевозки пчел и небольшой огород вспахать ( у меня сотых 12, у матери 30, у тещи 30), и в лес к колодам поехать, чтобы надежный и экономный. И недорогой.

Посоветовали т-25. Одни советуют и хвалят, другие носом крутят: куча металла, руки постоянно в мазуте, проходимость лесом сомнительная... Лучше брать китайский миник на 24 л.с. с ведущим передком.

- Не вздумай! - сразу же возражают другие. - Китайский когда новый хороший, а через 3-5 лет начнутся проблемы. Лучше б\у японца купить.

- Какой японец? - возмущаются другие. - Им только на земле работать, а не прицепы таскать. Лучше сороковку.

И пошло по кругу. Как и моя голова. Может кто разбирается и даст совет.

Уже рапс на днях зацветет, началась моя беганина. Ну на рапс недалеко, 8 км, да и вывозить стану ульев 15, так что и мотоблоками вывезу. А дальше? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про китайцев ничего не могу сказать. А вот Т-25  как по мне отличны трактор. Очень экономичный, мощи хватает. В частых поломках не был замечен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Пчеломучитель_ua сказав:

А вот Т-25  как по мне отличны трактор. В частых поломках не был замечен.

его самое больное место  ето коробка а точнее реверс 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Василю я на сусідньому форумі показував свого Янмара б/у, так ним я не тільки картоплю саджаю і копаю, я ним буксирував Т25, у чоловіка апаратура завоздушилась і він попросив потягати щоб завести. годину його тягав і по рівному і по горкам. Потім на Т25 причепив причепа тракторного одноосного загруженого гноєм до верху і знову заглох. Причепа відчепити без гідравліки не змогли, тому янмарець потягнув Т25+причеп гною. Скажу чесно, йому було трошки тяжко, але він справився чудово. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Про китайцев ничего не могу сказать. А вот Т-25  как по мне отличны трактор. Очень экономичный, мощи хватает. В частых поломках не был замечен.

Я в цій справі не "спец", але в мене сосід має Т-25, то все собі і іншим робить цим трактором, крім орати. Орав собі город то тріс колінвал. Після цього наймає для себе МТЗ, ЮМЗ, а сам собі не оре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, бігунець сказал:

Кочую в пределах 30-50 км

Для минитракторов расстояние довольно внушительное , учитывая их скорость движения . :IMHO: Любой трактор будет служить верой и правдой если его не перегревать , вовремя проводить ТО и нормально к нему относится .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

саме краща машина(трактор) це нова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Mihail-ves сказал:

я на сусідньому форумі показував свого Янмара б/у

Я дивився, мені сподобалося. Але оскільки я не розуміюся на тракторах, вирішив продовжити пошуки і почути думки інших людей. Взагалі-то аби були фінанси, то трактор знайшовся б, який хочеться, а так приходиться вибирати з того, що можу осилити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також цікавить питання вибору техніки. на рахунок китайця якщо брати 24 кінських з передком нового так треба 150-200 тис грн виложити за новий бу дешевше але це китай в мене було уже 4 м отоблоки перший мотокуьтиваток венгерець з америкосовським двигуном прблем ноль потом 2 китайських мотоблоки з повітряним охолодженям проблем мало на даний  момент мотоблок 10 з водяним охолоджнням повна параша коженраз якщо щось серйозне роблю то потім, або треба варити або свердлити різьбу перерізати весь в маслі в сусідів які брали в остані часи ситуація аналогічна запчастини також треба або дирки пересвердлюввати або ще щось коротше питання по китайцях перейшло на останнє місце. виір залишився японець, т 25 з польщі або т 40 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Шурік сказал:

на даний  момент мотоблок 10

Ну не знаю. У мене мотоблок зубр на 10 к.с. уже 7 сезон працює. З усього, що змінив, чи полетіло: підшипники на ведомом валу, 2 рази вижимний підшипник, 2 рази ремні (перший раз купив дешевші, за місяць полетіли), диск щеплення, ну і покришки. Це тому, що їзжу багато. Якось раз порахував три роки тому, то вийшло майже 800 км поїздок та ще й оранки майже гектар. Останні 2 роки менше катаюся. Лінощі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2017 в 23:26, бігунець сказал:

Посоветовали т-25. Одни советуют и хвалят, другие носом крутят: куча металла, руки постоянно в мазуте, проходимость лесом сомнительная... Лучше брать китайский миник на 24 л.с. с ведущим передком.

А как Вам вариант т 25 с ведущим передком ? И клиренс хороший ( для леса и окучивания ) и проходимость неплохая . Недорогие японские минитрактора б\у и китайские , хорошим клиренсом похвастаться не могут как и ведущим передком ( не у всех ) . Те же что соответствуют Вашим требованиям стоят куда дороже т 40 . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, vovchik v сказал:

А как Вам вариант т 25 с ведущим передком ?

А где такой найти. Я бы с удовольствием приобрел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, бігунець сказал:

А где такой найти. Я бы с удовольствием приобрел.

Василь,Т-25 з ведучим передком,немає в природі,це байка,або з заводу сам склепав.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну на счет байки, все то же как т-25, только передок ведущий и уже т-30 --- возят с Польши, но цена крутая:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Artline сказал:

Ну на счет байки, все то же как т-25, только передок ведущий и уже т-30 --- возят с Польши, но цена крутая:IMHO1:

Я живу недалеко від границі,і бачу що возять.і це не т-25,і ціна така як МТЗ.:blink:

capture-20170430-091010.png

capture-20170430-091052.png

capture-20170430-091310.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, бігунець сказав:

Ну не знаю. У мене мотоблок зубр на 10 к.с. уже 7 сезон працює. З усього, що змінив, чи полетіло: підшипники на ведомом валу, 2 рази вижимний підшипник, 2 рази ремні (перший раз купив дешевші, за місяць полетіли), диск щеплення, ну і покришки. Це тому, що їзжу багато. Якось раз порахував три роки тому, то вийшло майже 800 км поїздок та ще й оранки майже гектар. Останні 2 роки менше катаюся. Лінощі.

да в мене з перших випусків мотоблоків проблем також не було, а зараз майже нічого не робив, а вже  вижимний поміняв з фрезою проблеми шестерня ведуча зуби підїдає в одному місці наверно крива маслол тече з усіх дирок прокладки перемінював мастив герметиком , на плиті шпильки різьба спортилась, зняв поставив фрезу раз 6-8 такщо китай не радує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ворон сказал:

Я живу недалеко від границі,і бачу що возять.і це не т-25,і ціна така як МТЗ.:blink:

Але ж є . :) . Ціна в 2000 у. е. не мало , та нормальний т 40 не дешевший . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, vovchik v сказал:

Але ж є . :) . Ціна в 2000 у. е. не мало , та нормальний т 40 не дешевший . 

2000$ такої ціни на робочий трактор немає. То обява "лохотрон":IMHO:. А на рахунок купівлі трактора для кочівлі, то лише якщо передбачається ще й підробіток на полі/городі. Інакше краще взяти за 1,5-2 тисячі зелених "головастіка" (УАЗ). І прохідність краща та й не потрібно 2-3 години витрачать на дорогу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

А на рахунок купівлі трактора для кочівлі, то лише якщо передбачається ще й підробіток на полі/городі.

Передбачається і підробіток. І для себе. І кочівля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трактор+ навесное-, ща ну очень дорого:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Ivan Ivanovich сказал:

2000$ такої ціни на робочий трактор немає. То обява "лохотрон":IMHO:

:IMHO:Є номера телефонів . Є голова на плечах , тому не бачу ніякої проблеми позвонити та запитати що як і де . І варто враховувати , що в міжсезоння техніка коштує дешевше .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vovchik v сказал:

:IMHO:Є номера телефонів . Є голова на плечах , тому не бачу ніякої проблеми позвонити та запитати що як і де . І варто враховувати , що в міжсезоння техніка коштує дешевше .

На OLX десь 30% обяв розводняк. Саме найперше подивіться коли зареєстрований продавець і скільки в нього виставлено товарів.

Згодний, що можна знайти робочого трактора і за 2000$, але зазвичай не в інтернеті:IMHO:.

А на рахунок трактора, то якщо тягать пасіку(причеп із 30 вуликами), то як мінімум потрібний Т-40. Хоча й він буде буксувать під гірку після дощу. А Т-25 - це одноосний причіп і максимум 20 вуликів(теж саме легкі японці/китайці).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ivan Ivanovich сказал:

А на рахунок трактора, то якщо тягать пасіку(причеп із 30 вуликами), то як мінімум потрібний Т-40. Хоча й він буде буксувать під гірку після дощу. А Т-25 - це одноосний причіп і максимум 20 вуликів(теж саме легкі японці/китайці).

Та , я ж , не спорю .:) Я ж лише,  як варіант для розгляду підкинув . Он @Wladimir_K , авто для таких цілей шукає і прохдить ті ж муки ада .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Artline сказал:

Трактор+ навесное-, ща ну очень дорого

 

1 час назад, Ivan Ivanovich сказал:

А на рахунок трактора, то якщо тягать пасіку(причеп із 30 вуликами), то як мінімум потрібний Т-40. Хоча й він буде буксувать під гірку після дощу. А Т-25 - це одноосний причіп і максимум 20 вуликів(теж саме легкі японці/китайці).

Да я и не спорю. И дорого, и не потащит полсотни ульев. Все же покупать буду. Прошлый год уже планировал покупать. Разговорился с одним водителем. "Та нашо вон тобе? - удивился человек, - Такие деньги отдавать, чтобы перевезти пяток раз пасеку. Да за эти деньги можно всю жизнь перевозить улья" - Через месяц подошел, чтобы перевез. Ему некогда, машина не пройдет. Ну, короче, пишу по второму кругу.

Угадайте, сколько ульев я перевожу за раз мотоблоком в 10 к. с. и прицепом 1.05х1.7м? + я более 100 кило. И тянет. При том местность у нас не равнинная, грунт глиняный.

Фото2185.jpg

Фото1332_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, бігунець сказал:

 

Да я и не спорю. И дорого, и не потащит полсотни ульев. Все же покупать буду. Прошлый год уже планировал покупать. Разговорился с одним водителем. "Та нашо вон тобе? - удивился человек, - Такие деньги отдавать, чтобы перевезти пяток раз пасеку. Да за эти деньги можно всю жизнь перевозить улья" - Через месяц подошел, чтобы перевез. Ему некогда, машина не пройдет. Ну, короче, пишу по второму кругу.

Угадайте, сколько ульев я перевожу за раз мотоблоком в 10 к. с. и прицепом 1.05х1.7м? + я более 100 кило. И тянет. При том местность у нас не равнинная, грунт глиняный.

Фото2185.jpg

Фото1332_thumb.jpg

Якщо зараз з деякими обмовками влаштовує навіть мотоблок, то Т-25 для Вас буде як мерс після запорожця. 

І взагалі я не відмовляю від купівлі трактора, просто виходячи зі своїх умов кочівлі мені трактор не зовсім підходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...