Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  805
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

730

1 Follower

About Ivan Ivanovich

 • Birthday 05/19/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

2,317 profile views
 1. Планочки толщиной 4-5мм. Да по 4 плотика в кормушку
 2. Аналогичная ситуация. Турецкие двухлитровые кормушки. Весной после первой раздачи сиропа в некоторых семьях потонуло достаточно много пчелы. Я решил не экспериментировать, напилил тоненьких планочек и с такими поплавками уже не было утонувших пчел. Единственно неудобно, что бывает "поплавок" попадает из одного отделения в другое и тогда надо поправить, чтобы в каждом отсеке был свой плотик.
 3. Я оформляти пасіку почав 16 вересня цього року. Документи на дотацію подав 29 вересня. Дотацію отримав як і всі. Так що тут не має різниці коли та кількість бджолосімей заявлена в травні чи вересні . І ще один цікавий факт, коли я подавав документи на дотацію, то один пасічник ще тільки почав оформляти пасіку. Людина, яка приймала документи в ОТГ, сказала що може почекати його ще тиждень(до 7-8 жовтня).
 4. Мені в Боярку їхати було б у два рази ближче ніж в Дергачі(ще й переночувать у родичів можна), але є кілька але. Саме перше це ставлення до розмірів вощини, якщо з даданівською ще не так і критично, то рутівську часто доводиться підрізать з двох сторін(Боярську). Подруге закритість виробництва, з цієї ж причини відмовився везти до Дубовика(до нього теж ближче ніж в Дергачі). Оце і насторожує, бо там лише залишок воску у ванній на кінець виробництва складає десь 15 кг. А заморочуваться заради семи пачок вощини . Говорю це бо сам бачив виробництво вощини від завантаження воску
 5. Времени не хватает. Я отвез 311 кг воска из которого мне откатали 59 пачек вощины. Я даже боюсь себе представить сколько времени мне понадобилось, чтобы самостоятельно переработать такое количество воска. К тому же очень понравилось гостеприимство начальницы производства Татьяны и рабочих, которые любезно показали и объяснили все тонкости производственного процесса. P.S. Качество Дергачевской вощины на голову выше Боярской.
 6. Вчора був у Дергачах і катав вощину із забрусного воску. Підтверджую слова Серж 82 - вираженого медового запаху у забрусної вощини немає. На колір вощину із забрусу і з рядового воску(свіжовідкатану) сходу відрізнити важко, але коли розтопить вощину то зливки відрізняються кардинально. Вгадайте по фото де злиток із забрусної вощини, а де із "вощини, яка не має аналогів у світі".
 7. Гарно тема називається "Жизнь пчеловода"! Після таких публікацій в даній темі у молоді, яка ще в роздумах ким стать розносчиком піци, сантехніком чи прибиральником басейнів, добавиться ще одна можлива професія - ПАСІЧНИК, або хочаб заготовач меду.
 8. Який ремонт телевізорів? АКУМУЛЯТОРІВ не вистачає!
 9. На рахунок того коли були зроблені ці касети нічого сказати не можу, бо купував їх у людини, яка зняла їх з медогонки. А коли та медогонка була куплена я не уточнював. Але дергачівські(АВВ100) мені сподобалися більше, також і мелісовські дуже гарно зроблені.
 10. В мене медогонка АВВ-100 вся повністю із 304 нержавійки(не магнітиться жодна деталь). Ніде навіть найменшої підозри на корозію немає. А от є нержавіючі касети від Бістар, так там місцями показується корозія.
 11. Я би брав повністю із нержі. Найменша коцка і почне ржавіть. А з повністю з нержавійки хоч бий, хоч згинай їй нічого не трапиться. P.S. У мене повністю з нержавійки, після останньої відкачки не встиг помить, тому буду мить весною і не хвилююся, що щось поржавіє, чи відлущиться якась фарба. P.P.S. Спочатку теж думав взяти, щось простіше, але задушив у собі жабу і купив нержу.
 12. Здоровя бджолам ці обробки не добавлять, але якщо обробка проводиться нормальними препаратами в нічний час, то нічого страшного не буде. В цьому році на під час цвітіння гібридного соняшника, була обробка фунгіцидом Піктор фірми Басф. Було трохи страшно за бджіл, але агроном-хімік запевнив, що препарат не шкідливий для бджіл. Дійсно після обробки не спостерігалося якогось ослаблення бджолосімей і загиблих бджіл теж не було.
 13. Що це за вулики такі. У мене було кілька вуликів із сирого підгнившого дерева і то вони прослужили близько 10 років. А нормальний вулик буде служить 20-30 років. А взагалі, якби бджільництво було не рентабельним, то тримали б бджіл лише пенсіонери в садочку.
 14. Якщо собівартість вашого меду така як ви написали, то при теперішній ціні меду у вас рентабельність виходить близько 100%, а це просто колосальна рентабельність. А якщо без сміху, то у Вас просто неврахована у собівартості власна праця.
×
×
 • Create New...