Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

682

1 Follower

About Ivan Ivanovich

 • Birthday 05/19/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

2,264 profile views
 1. На сьогодні в нас соняшник зацвів повністю. Льот хороший(вагів немає). Але прикро, що практично весь соняшник(~600га) посіяний в один срок.
 2. Сорт Белла, вирощує фірма Euralis(зараз перейменували в Lidea). Це їхній основний сорт соняшника. Знаю не по чутках, бо щороку стою на запиленні цього гібрида.
 3. Перед цвітінням липи я поїхав у ліс, взяв телескоп і обстежив до півсотні дерев. Так от нормально цвіту було лише у 20-25% дерев, у інших або зовсім не було, або було мало і поганий. Головна причина - минулорічна засуха. Цвіт у липи на наступний рік закладається в другій половині літа попереднього. Тому на липу в цьому році не кочував, а залишився вдома, де був підтримуючий медозбір з паді та різнотравя.
 4. Вибачаюся за неправдиву інформацію, ніж 25 см(я думав, що 28см). Модератори якщо можна змінити назву теми. Ціну знижено до 650грн.
 5. Вчора в одній сімї, яка відроїлася спостерігав схожу картину - невелика кількість трутневого засіву і молодих личинок. Думав, що сімя зтрутневіла, але вже на наступній рамці побачив молоду неплідну матку. що буде далі побачу, самому цікаво.
 6. Схожа ситуація спостерігалася у мене на пасіці в 2019 році - бджоли в середині червня почали виганять трутня. В результаті в 19-му році був прольот з липою, а в кінці червня і до середини липня було холодно і вітряно - прольот із соняшником, який цвів до 20 липня.
 7. Аналогічно, дуже багато акацій посохло в минулому році.
 8. Продам ніж Джеро 28см, новий, у використанні не був. Був придбаний на подарунок 2 роки назад, але так і не знадобився. Ціна 700грн. Продаж бажано при особистій зустрічі в Черкасах, але можу і вислати по пошті. Контактний телефон 098 436 6009.
 9. В Тернополі в цьому році брали по 900. Якби трішки раніше було спохватиться можна було взять по 800. Знайомий їздив у Чернівецьку область то там взяв по 800, хоча попередньо домовленість була по 700.
 10. В мене рут і українська рамка. Взяв 6-ти рамочну автомат АВВ-100. Зроблено досить непогано(але не супер). Але враховуючи ціну (брав зимою по акції) конкурентів у неї нема. Вам теж брати радіальну сенсу не бачу, бо крутити радіально дадан і особливо українську рамку буде не весело. В машеньки погано те, що касети не оборотні. Тому порадив би або Бістар хордіально-радіальну(але там ціна), або АВВ-100 автомат(для Вашої пасіки 6-ти рамочної буде достатньо). P.S. Я брав медогонку без приводу, електропривід поставив від Бурякова Ігоря.
 11. Первого варианта хватит за глаза. А вот по оборотам они одинаковые, просто часто обороты округляют и пишут не 2800об/мин, а 3000, не 1400, а 1500 и т.д. А обороты на валу фуганка на 3 ножа должны быть приблизительно 3500 об/мин. Вот и рассчитывайте соотношение шкивов 3500/2800=1,25. Можно и чуть выше соотношение как писалось выше, но не меньше.
 12. Віск забрусний у коморі. А віра давно закінчилася. Збирався їхати в Дергачі катать із свого воску, але попалися вальці недорого.
 13. В минулому році поплила "вощина аналогів, якій немає у світі", а до цього була не супер, але більш менш нормальна. В знайомого таж проблема. А прополіс у вощині - нонсенс. В хорошій вощині повинен бути просто віск. Тому й купив собі вальці.
 14. Ми як завжди "Впереди планеты всей". А якщо серйозно, то цукрова галузь України відокремлена від світу завдяки високому ввізному миту на цукор. Тому навіть в 2 рази дешевший імпортний цукор не вигідно ввозити в Україну і для падіння ціни потрібно чекати коли буде нормальний урожай.
 15. Вулик "Український СТОЯК" - щоб стояв у кожного пасічника.
×
×
 • Create New...