Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  771
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

662

1 Follower

About Ivan Ivanovich

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

2,124 profile views
 1. Ми як завжди "Впереди планеты всей". А якщо серйозно, то цукрова галузь України відокремлена від світу завдяки високому ввізному миту на цукор. Тому навіть в 2 рази дешевший імпортний цукор не вигідно ввозити в Україну і для падіння ціни потрібно чекати коли буде нормальний урожай.
 2. Вулик "Український СТОЯК" - щоб стояв у кожного пасічника.
 3. Років десять тому навіть не знав, що таке обриви стільника. Зараз все частіше трапляються такі ситуації, а в минулому сезоні просто біда(вощина теж "Аналогів, якій немає у світі"). Мій товариш в минулому сезоні мало дивився до бджіл і вони зосталися без підставленої вощини на взятку із соняшника. Але бджоли не розгубилися і відтягли язики і залили медом. Жоден язик не обірвався, а деякі рамки попливли. "Совпадение, не думаю". P.S. Недавно купив вальці, буду пробувать виправить ситуаціюю
 4. Як в одній пісні: "Жінка не дає, мабуть тоже Вова мутить"
 5. Перечитав останню сторінку і роблю висновок, що Черкаси наразі полюс холоду України - вдень всього +8(в тіні), а зранку ще й добре підморозило. Їхав на пасіку то була добра ожеледиця. В мене бджоли в зимівнику там +4. Снігу до сьогодні 20см, сьогодні трохи підтав але його ще багато. Продовжую зимувати.
 6. Очень заинтересовал данный аппарат. Проведете испытания, пожалуйста отпишитесь, а то в селе и на кочевке тоже часто проблемы со связью.
 7. Я так думаю, що є залежність від температури в середині воскотопки. У Вас воскотопка "утеплена"?
 8. Я брав до подорожчання за 4250грн, плюс доставка НП 419грн. Доставка в Делівері 300грн, але був сумний досвід доставки медогонки.
 9. Але мерву із парової воскотопки беруть без обмежень. А із воскопреса, або ж викидать, або забирають дуже неохоче за копійки.
 10. Значить є попит. Дотації виплатили, мед подорожчав, от пасічники на радостях і скупляються - гріх таким не скористатися.
 11. Все життя віск пресував за допомогою воскопреса. Продуктиність 60-70кг воску за день, але перед цим доводилося вирізати стільники із рамок, що займало досить багато часу і часто проволока обривалася. Плюс до того потрібно окремо дезинфікувати рамки. Тому було прийняте рішення про придбання парової воскотопки. Вибір припав на воскотопку АВВ-100. В цілому все зроблено досить не погано. Всі частини які мають контакт з рамками чи воском виготовлені із 304 нержавійки(не магнітиться). А от кришка зробена із 430 нержавійки(магнітиться). Каркас і ножки - з чорного металу. З мінусів - благенькі ручки н
 12. Мінімум у 2 рази доведеться збільшувати суму. І це не за рахунок збільшення к-сті бджолосімей, а за рахунок тих хто не подавав у 20-му. А якщо порахувать ажіотаж на бджіл в цьому році, то може і в 3 рази збільшувать суму виплат доведеться.
 13. Ні, такої липи в нас не зустрічав. У всих лип листя однакове. Однак одні зацвітають раніше, інше пізніше. Така ж ситуація і з акацією. Постійно спостерігав у себе на пасіці, як дерева, які ростуть поруч, одні вже одцвітають, а інші ще тільки зацвіли. Хоча всі дерева називають просто акація біла, але я підозрюю, що це різні сорти дерев. P.S. На мою думку, вивченням цих питань повинні займатися співробітники інституту ім.Прокоповича, а не ми без відповідної освіти, гадаємо на кавовій гущі, що як називається.
 14. В нас 2 види липи, але чомусь останні 20 років основний медозбір лише із ранньої липи(червивки). А от із пізнішої взятку практично немає. Хоча раніше (дід розказував) на ранню липу часто навіть не виїжджали, а основний взяток був з пізнішої. Як на мене то всьому вина зміна клімату, адже в моїй місцевості терміни цвітіння рослин змістилися приблизно на 2 тижні, порівняно із 90-ми роками
 15. Я не цікавився. Знаю лише, що були в Чернігівській області і планували накачать багато меду.
×
×
 • Create New...