Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

25 минут назад, Пахомич сказал:

Мабудь рамки були повністю сухі. Скільки потрібно рамок на  принос  8 кг. нектару в день.?

001 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Женя Циба сказав:

Казали що коли 80% відцвіте будуть кропити,два роки назад також кропили,а для чого :dntknw:їм потрібно мабуть щоб він одночасно на всіх участках достиг.

Саме так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пасечник1984 сказал:

Теперь загадка как он себя поведет при похолодании 

Минулого року 16.07. зранку було +11*, вдень - +21-22*. За день КВ заніс 13.8 кг. Но сонях був недалеко. З 3-х км ця ж сім'я, на початку, заносила по 5 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Север сказал:

Минулого року 16.07. зранку було +11*, вдень - +21-22*. За день КВ заніс 13.8 кг. Но сонях був недалеко. З 3-х км ця ж сім'я, на початку, заносила по 5 кг.

Будем надеяться ,но пока неплохо .по крайней мере лучше ,чем в прошлом году однозначно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пасечник1984 сказав:

Будем надеяться ,но пока неплохо .по крайней мере лучше ,чем в прошлом году однозначно

А сайт і оптовики вичитують... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Север сказал:

Минулого року 16.07. зранку було +11*, вдень - +21-22*. За день КВ заніс 13.8 кг. Но сонях був недалеко. З 3-х км ця ж сім'я, на початку, заносила по 5 кг.

5 кг в день с трёх км.Я правильно понял?Расстояние как меряли?У самого поле в трёх км,но ещё не цветет.Растояние по Гугл карте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

А потім кажуть, чому ціни на мед немає.

Если скажу,что после акации минуса до сих пор то цена вырастет?Семьи просели.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, asot сказал:

Вчора 4,5 сьогодні 7,5 ,але в загальному сезон провалено

Это еще не провалено, это просто меда взяли меньше чем хотелось.

Вот проваленный сезон, фото с фейсбука.

217467652_1916943865151103_7134465291417920249_n.thumb.jpg.b3484bfc17f05bb3877baac77374bfa1.jpg

217411456_1916943678484455_844793011554870618_n.thumb.jpg.20deff3cc7768bd99f73496d4fc3d70c.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19,07 + 35оС, 20,07 + 34оС, з два дні  + 2,9 кг. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене +19.2  температура і йде дощ з 16:00.

Вчора ввечері і вночі те ж дощ 

По прогнозу до ранку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Стахановский сказал:

5 кг в день с трёх км.Я правильно понял?Расстояние как меряли?У самого поле в трёх км,но ещё не цветет.Растояние по Гугл карте.

По Гугл карті від точка до краю поля. Но сім'я була мощна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1. Як недостаток освітлення впливає на взяток? Вулики стоять у густій лісосмузі і світла там обмаль , зі всіх сторін густі кущі.  Там сонце не печп, жари немає, але боюсь, що і по меду буде сильний недобір.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mascot сказал:

1. Як недостаток освітлення впливає на взяток? Вулики стоять у густій лісосмузі і світла там обмаль , зі всіх сторін густі кущі.  Там сонце не печп, жари немає, але боюсь, що і по меду буде сильний недобір.

Главное что бы небыло слишком сыро. что бы не пошли болячки.. а что до взятка то :IMHO:этот вариант лучше чем под прямым солнцем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поза вчера вечером выставил веса. сегодня утром +4.5  . правда веса туговато ходят так что вес возможно не совсем и правильный.. основной массив подсолнуха как раз начинает цвести.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А сайт і оптовики вичитують... 

Ой,  да хай вичитують. Сьогодні говорив по телефону з чоловіком з району де моя пасіка стоїть, то каже його знайомі бджолярі в непонятках: сонях цвіте а взяток - мізер. Пока ситуація оптимізму не додає. Сподіваємося, що після жари "прорве".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Север сказал:

Сьогодні говорив по телефону з чоловіком з району де моя пасіка стоїть, то каже його знайомі бджолярі в непонятках: сонях цвіте а взяток - мізер.

Аналогічно, сонях на піку, поля різні, сорти різні, а бджоли на ньому немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із соняхом у мене така ж ситуація. На полі видно тільки поодинокі бджоли. Поле на відстані 1.5 км. 

IMG_20210720_192238.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mascot сказав:

1. Як недостаток освітлення впливає на взяток? Вулики стоять у густій лісосмузі і світла там обмаль , зі всіх сторін густі кущі.  Там сонце не печп, жари немає, але боюсь, що і по меду буде сильний недобір.

:dntknw: Навпаки! Тінь на вулики дає прибавку!

Бджоли ж збирачки не по тінях працюють, а там де цвіте сонях. А вентиляторщиць зменшується. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

У мене +19.2  температура і йде дощ з 16:00.

Вчора ввечері і вночі те ж дощ 

По прогнозу до ранку.

У мене щойно теж розпочався самий вірний СБД - бджоли вже давно по норках сидять, дощик тихий йде. Якраз для соняху те , що й треба. Ще ж він у нас потроху цвіте, то мо' що й зберуть хоч для себе. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Главное что бы небыло слишком сыро. что бы не пошли болячки.. а что до взятка то :IMHO:этот вариант лучше чем под прямым солнцем.

Буду надіятися ..... але відчуття, що вони занадто пізно включаються там в роботу і занадто рано перестають працювати .... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, mascot сказав:

Буду надіятися ..... але відчуття, що вони занадто пізно включаються там в роботу і занадто рано перестають працювати .... 

В знайомого пасіка в хащах , так там дійсно бджоли вилітають дещо пізніше ніж ті що на сонці , але мед в нього є .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А сайт і оптовики вичитують... 

Конечно,а как же иначе то:umora:Уже ясно ,что меда валом в этом году.Так ,что ни какой 3 летний и даром не нужен.Хватит с запасом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Конечно,а как же иначе то:umora:Уже ясно ,что меда валом в этом году.Так ,что ни какой 3 летний и даром не нужен.Хватит с запасом

заберу даром 3 летний. Контакт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Конечно,а как же иначе то:umora:Уже ясно ,что меда валом в этом году.Так ,что ни какой 3 летний и даром не нужен.Хватит с запасом

Це у вас мед валом?  :crazy: Бо у нас більше півтора кіло в день посеред соняшникового поля й не було ще ... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Це у вас мед валом? 

Так по роли которую мне навязал совет форума у меня и пчел нет,откуда тот мед у меня может быть.Я же простой заготовитель.Есть у пчеловодов ,значит есть и у меня. Я свою роль исполняю,а почему всех от этого трусит я не понимаю.По моему что хотели то и получили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...