Перейти к содержанию

Плідні бджоломатки порода Карніка.


Рекомендуемые сообщения

Пропоную в червні-серпні 2016р.плідних,мічених бджоломаток F1 породи карніка.

Ізоляція пасіки від остальних приблизно 3-4км,те що близько з два десятка сімей працюють з моєю карнікою що дозволяє проводить умовну селекцію.Насичений трутневий фон(підставлення трутневих рамок в кожну сімю)благоприємно впливає на спарованість маток.За батьківські є майже всі сімї пасікі,в тому числі десяток карпатської породи,інбридингу явного не спостерігав.

Пропоную також в червні-липні бджоломаток  Ш.О. породи карніка з перевіркою до закритого розплоду.

Так як нуклеусний парк не дозволяє утримувати велику кількість маток ,тому число Ш.О.обмежена.При замовлені маток можливі різні комбінації в межах породи.

 

Бджоломаткі F1 ціна-200грн.матеріал для виведення перевірений декілька років, лінії VT-Кірхайн 2012р,  Ш.О.матка на основі попередньої(брат-сестра)2014р, Ш.О.матка Пешетц-Тройзек2015р. Тройзек vt перезимує,буду брать матеріал і від нього.

Бджоломатки Ш.О. ціна-800грн,матеріал для виведення перевірений,як і в маток F1.Можливостей для комбінації інсемінації достатньо,буде мало підключу як батьківський матеріал з маток 2015р,аби тільки перезимували.

Інсеміновано буде дві партії маток,весь племматеріал мій.Перевірений на стаціонарі(заливають гніздо),а також на кочівлі по відгуках покупців пакетів.                  перша партія реалізація в кінці червня,друга в липні.В цій справі крім мене буде задіяно ще два інсемінатора з Києва та Хмельницького.Реалізація тільки  плідних,перевірених маток.Такі матки в першу чергу використовуються як репродуктивні,а не користувальні.Хоча хто як використовує.

Неплідних,зразу після інсемінації маток не продаю.Відсилаю укрпоштою на одну адресу від 2х маток,це перевірений роками перевізник.В дорогу додадається ветсвідоцтво та копія паспорта маток. 

Писати в приватні повідомлення чи дзвонити тел.050 53 56 511 Андрій. 

 

 

 

7O4PVUvT2RM.jpg

NweM0VWb8vM.jpg

DSC_0142.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опишите подробнее как будет производиться ШО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, военрук сказал:

Опишите подробнее как будет производиться ШО

Я так догадываюсь что скорее всего через влагалище,мимо влагалищного клапана,если нет -поправте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я о другом спрашивал,Имеется ввиду доза и кратность осеменения маток,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минуты назад, военрук сказал:

Я о другом спрашивал,Имеется ввиду доза и кратность осеменения маток,

Да понятно ,извините меня просто не удержался-пошутил.Не все же время всем серьезными быть -так скучно.С уважением.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, военрук сказал:

Я о другом спрашивал,Имеется ввиду доза и кратность осеменения маток,

Ш.О.матки доза одноразово 8 мкл, также два раза по 4мкл.

Провереная кратность,достаточное наполнение сперматеки.

5 часов назад, андрейКАЕ сказал:

Я так догадываюсь что скорее всего через влагалище,мимо влагалищного клапана,если нет -поправте.

О да, Ваши догадки на верном пути.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2016в18:44, Ander сказал:

В цій справі крім мене буде задіяно ще два інсемінатора з Києва та Хмельницького.

чи правильно я зрозумів , ви виведете маток і трутня, потім відправите партію маток в нуках до Олега і партію до Юри , і ці матки після засіву будуть вами реалізовуватись ?  Чи ви самі будете осіменяти маток ? Справа в тому що якщо ви возите свої матки і трутня на ШО до одного із цих людей а потім продаєте ці матки це ваша справа і мені до того не має інтересу. але якщо ви самі осіменяєте маток тоді я хотів би запропонувати вам розмістити інформацію про свою станцію ШО тут .... http://ukrqueenbee.com/index-2.html

але це якщо ви пропонуєте до продажі свої матки ШО.. але якщо ви самі робите  ШО то для чого вам везти своїх маток і трутня до вище згаданих операторів ? Будь ласка розставте "крапки над І" , бо з вашого стартового повідомлення не все зрозуміло.....З повагою

_______

пс. у вас номеру київстаровського немає раптом ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Паланочка сказал:

чи правильно я зрозумів , ви виведете маток і трутня, потім відправите партію маток в нуках до Олега і партію до Юри , і ці матки після засіву будуть вами реалізовуватись ?  Чи ви самі будете осіменяти маток ? Справа в тому що якщо ви возите свої матки і трутня на ШО до одного із цих людей а потім продаєте ці матки це ваша справа і мені до того не має інтересу. але якщо ви самі осіменяєте маток тоді я хотів би запропонувати вам розмістити інформацію про свою станцію ШО тут .... http://ukrqueenbee.com/index-2.html

але це якщо ви пропонуєте до продажі свої матки ШО.. але якщо ви самі робите  ШО то для чого вам везти своїх маток і трутня до вище згаданих операторів ? Будь ласка розставте "крапки над І" , бо з вашого стартового повідомлення не все зрозуміло.....З повагою

_______

пс. у вас номеру київстаровського немає раптом ?

По домовленості так, будуть осіменять,сам повезу матеріал який потрібен.Так і сам буду осіменять,але люди з великою практикою підкажуть і покажуть,остальне в нуках у мене на точку до закритого розплоду а не до засіву.Після реалізація. Думаю це не проблема для когось.Хоча різних питань і чекав. За родоводами чи славою не гонюсь,да і не гордий,передзвоню Вам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Ander сказал:

,передзвоню Вам.

можна і зараз якщо вам не пізно. :) 09882300девять один

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Паланочка сказал:

чи правильно я зрозумів , ви виведете маток і трутня, потім відправите партію маток в нуках до Олега і партію до Юри , і ці матки після засіву будуть вами реалізовуватись ?  Чи ви самі будете осіменяти маток ? Справа в тому що якщо ви возите свої матки і трутня на ШО до одного із цих людей а потім продаєте ці матки це ваша справа і мені до того не має інтересу. але якщо ви самі осіменяєте маток тоді я хотів би запропонувати вам розмістити інформацію про свою станцію ШО тут .... http://ukrqueenbee.com/index-2.html

але це якщо ви пропонуєте до продажі свої матки ШО.. але якщо ви самі робите  ШО то для чого вам везти своїх маток і трутня до вище згаданих операторів ? Будь ласка розставте "крапки над І" , бо з вашого стартового повідомлення не все зрозуміло.....З повагою

_______

пс. у вас номеру київстаровського немає раптом ?

 Треба пробувати и вчитись .Як вы говорили ,поки не візьмеш заказів не навчишся.Він і слідуе вашій пораді.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Саша@ сказал:

 Треба пробувати и вчитись .Як вы говорили ,поки не візьмеш заказів не навчишся.Він і слідуе вашій пораді.:umora:

так і є ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Саша@ сказал:

 Треба пробувати и вчитись .Як вы говорили ,поки не візьмеш заказів не навчишся.Він і слідуе вашій пораді.:umora:

Саме так,вовка бояться в ліс не йти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Для тих хто цікавився,ось так зимує карніка.Корпусні стінка 35мм ,утеплення тільки на піддашнику.

Вулики-лежаки стандартно двохстінні,утеплення також тільки зверху.На фото зимівля бджолосімей  середньої сили на точку.

DSC_0077.jpg

DSC_0075.jpg

DSC_0076.jpg

DSC_0078.jpg

DSC_0079.jpg

DSC_0080.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Відбувся добротний обліт бджіл,зимівля була відмінна.Свіжий 2015 року матеріал маток ш.о.буду задіювать в виведенні молодих маток,та використовувать як батьківські сімї.

282114494_4_644x461_pchelomatki-poroda-karnika-zhivotnye_rev004.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто це - Кихно Олег Юрійович? ЧИ будете реалізовувати Ф-1?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минуты назад, Галичанин сказал:

А хто це - Кихно Олег Юрійович? ЧИ будете реалізовувати Ф-1?

Кіхно О.Ю.один з перших інсемінаторів маток ш.о.в Україні,з яким я співпрацюю декілька років. На початку цієї теми є таке:

 

Пропоную в червні-серпні 2016р.плідних,мічених бджоломаток F1 породи карніка.

Ізоляція пасіки від остальних приблизно 3-4км,те що близько з два десятка сімей працюють з моєю карнікою що дозволяє проводить умовну селекцію.Насичений трутневий фон(підставлення трутневих рамок в кожну сімю)благоприємно впливає на спарованість маток.За батьківські є майже всі сімї пасікі,в тому числі десяток карпатської породи,інбридингу явного не спостерігав.

Пропоную також в червні-липні бджоломаток  Ш.О. породи карніка з перевіркою до закритого розплоду.

Так як нуклеусний парк не дозволяє утримувати велику кількість маток ,тому число Ш.О.обмежена.При замовлені маток можливі різні комбінації в межах породи.

 

Бджоломаткі F1 ціна-200грн.матеріал для виведення перевірений декілька років, лінії VT-Кірхайн 2012р,  Ш.О.матка на основі попередньої(брат-сестра)2014р, Ш.О.матка Пешетц-Тройзек2015р. Тройзек vt перезимує,буду брать матеріал і від нього.

Бджоломатки Ш.О. ціна-800грн,матеріал для виведення перевірений,як і в маток F1.Можливостей для комбінації інсемінації достатньо,буде мало підключу як батьківський матеріал з маток 2015р,аби тільки перезимували.

Тобто замовлення приймаю.Надсилаю матки поштою чи самовивозом,мені нема різниці. Деталі по тел 050 53 56 511.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На теперішній час замовлення на плідних маток карніка  приймаю: F1-кінець червня,ш.о.-липень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12 лютого 2016 р.в17:54, Галичанин сказал:

А хто це - Кихно Олег Юрійович? ЧИ будете реалізовувати Ф-1?

У Дмитра Гринькова не засіяла ні одна із десяти маток які в цьому році інсемінував йому Олег Кіхно. Може прикрий випадок, а може причина в професійних якостях інсемінатора. На рахунок того що він один із перших інсемінаторів то теж питання. Паланочка, Юра Вальчук, Андрюха Піскорський, почали займатись ІО не пізніше його. Вони тримають великі пасіки і практики у них набагато більше. Я дивився в ютубі роліки Кіхна то в нього пасіка напевне вуликів п'ять, і в такому занедбаному стані, що просто жах. Я ні в якому разі не парафіню людину, але факти річ уперта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

У Дмитра Гринькова не засіяла ні одна із десяти маток які в цьому році інсемінував йому Олег Кіхно. Може прикрий випадок, а може причина в професійних якостях інсемінатора. На рахунок того що він один із перших інсемінаторів то теж питання. Паланочка, Юра Вальчук, Андрюха Піскорський, почали займатись ІО не пізніше його. Вони тримають великі пасіки і практики у них набагато більше. Я дивився в ютубі роліки Кіхна то в нього пасіка напевне вуликів п'ять, і в такому занедбаному стані, що просто жах. Я ні в якому разі не парафіню людину, але факти річ уперта

в мене сияла одна яку я получил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, tolik2362 сказал:

в мене сияла одна яку я получил.

І як вона сибе показала?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нормально для матки ио

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

нормально для матки ио

Поясніть будь ласка, що значить нормально для матки ІО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Укроп сказал:

Поясніть будь ласка, що значить нормально для матки ІО

яка была подсажена  в нук.200на 230 и наростилась до пяти рамок и ушла в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, Укроп сказал:

І як вона сибе показала?

 

 

Для меня в матке ИО главное не как она сеет,а что она сеет.Матку ИО берут ,чтобы от нее сделать эфок и это Вы знаете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, андрейКАЕ сказал:

Для меня в матке ИО главное не как она сеет,а что она сеет.Матку ИО берут ,чтобы от нее сделать эфок и это Вы знаете.

Считаю это ошибочным мнением... ИО должна быть хорошего качества, если нет - ее будут менять пчелы + нужно время на ее содержание... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...