Перейти к содержанию

Подготовка рамок с вощиной впрок. За и против


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Или приспособление для натягивания проволоки "Волна"

images.thumb.jpg.0b5dfc63f3b8bc6855eaaa1

Или речь идет о чем-то другом?:baby:

Дякую. саме про це!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене чомусь через раз виходить натягувати дріт з цим приладом. Інколи виходить зворотній ефект - замість натяжіння навпаки послаблюється. Що саме роблю не так, ніяк не можу зрозуміти :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це не було проблем, бо зберігались при плюсових температурах. На мороз виставляти навощені рамки небезпечно - вощина відстане від дроту, або й зовсім потріскається. Є такий гіркий досвід.

А в Мегастарателя все ок, навіть у морозильці.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене чомусь через раз виходить натягувати дріт з цим приладом. Інколи виходить зворотній ефект - замість натяжіння навпаки послаблюється. Що саме роблю не так, ніяк не можу зрозуміти :(

  Рейл , А ти пістони в дірки вставляєш? Або ж під проволоку можна  вбивити скобу . Інакше проволока вгризатиметься в деревину і слабнутиме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

У мене чомусь через раз виходить натягувати дріт з цим приладом. Інколи виходить зворотній ефект - замість натяжіння навпаки послаблюється. Що саме роблю не так, ніяк не можу зрозуміти :(

 

 

Використовую нержавіючу проволоку. З нею у мене цей девайс не пішов. Можливо, не вмію правильно користуватися. :dntknw:

 

 

Таке враження, що у нього є відео по будь-якому питанню. :) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, ні не вставляю. Збоку додатково закріпляю цвяшками, так як Ви показували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, ні не вставляю. Збоку додатково закріпляю цвяшками, так як Ви показували.

Так я ж демонстрував на рамках з пістонами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже купил пистоны под проволку но блин с ними возни пока повставляешь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я ж демонстрував на рамках з пістонами.

Думаєте, саме в них справа? Я думав, що якось неправильно "волной" користуюсь. Бо на деяких рамках нормально натягується, а на деяких - навпаки послаблюється замість натяжіння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже купил пистоны под проволку но блин с ними возни пока повставляешь...

скоба ручным степлером 8мм очень легко и просто. Правда если проволока слишком упругая и ломкая, то будет рвать в месте перегиба. У меня такая попалась одна катушка на заре моего пчеловодства. Был немного в ужасе от работы с той проволокой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже купил пистоны под проволку но блин с ними возни пока повставляешь...

Так, ви праві. Зате надійно і вдруге вже легко натягувати. Й не просідатиме вже.

скоба ручным степлером 8мм очень легко и просто. Правда если проволока слишком упругая и ломкая, то будет рвать в месте перегиба. У меня такая попалась одна катушка на заре моего пчеловодства. Был немного в ужасе от работы с той проволокой.

О! Це саме ТЕ ! Степлер тут якраз незамінний ! :ay:

Думаєте, саме в них справа? Я думав, що якось неправильно "волной" користуюсь. Бо на деяких рамках нормально натягується, а на деяких - навпаки послаблюється замість натяжіння.

Спробуй, як варіант,  зі степлером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, ви праві. Зате надійно і вдруге вже легко натягувати. Й не просідатиме вже.

О! Це саме ТЕ ! Степлер тут якраз незамінний ! :ay:

Спробуй, як варіант,  зі степлером.

Жодного разу не використовував нi степлер, нi пiстони нi "Волну" i повторно проволоку не використовую .Поки i не планую щось мiняти :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені із-за цієї специфіки нержавійки (тягучість), взагалі довелось від неї відмовитись. Можливо є нержавійка, яка не тягнеться.:dntknw:

А навіщо винаходжувати велик ? Зараз, не те що років з 20 тому, - є дуже гарна спеціально для рамок підібрана. Та й ціна ніби підходяша ж ?:dntknw: По кілька переоснащень витримує, хоч і не з нержавійки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жодного разу не використовував нi степлер, нi пiстони нi "Волну" i повторно проволоку не використовую .Поки i не планую щось мiняти :ay:

Якби у мене та такі помічниці були б, Романовичу, мабуть, не натягуванням проволоки на нові рамки я їх завантажував би.:rofl: А вам воно , видно, вже трохи приїлося...:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

РАБОТАЮ С НЕРЖАВЕЙКОЙ ТРЕТИЙ ГОД . ТОЛЩИНА ПРОВОЛОКИ 0,5  https://www.youtube.com/watch?v=o98oRc2NtIc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто використовує латуні втулки под проволку?Стоєт покупать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хуже не сделаете :) Себестоимость будет выше.

На сосновых рамках не использую вообще ничего подобного. На рамках из липы может врезаться в боковушки, потому под отверстие шлёпаю степлером скобу. Бюджет - 6 гривен/1000 шт.

А там уж решайте сами ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СКОБЫ ОТ СТЕПЛЕРА МЕХАНИЧЕСКОГО № 6  РЕШАЮТ ПРОБЛЕМУ ПРОРЕЗАНИЯ ПРОВОЛОКИ - ОПРОБОВАНО И ПРОВЕРЕНО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

РАБОТАЮ С НЕРЖАВЕЙКОЙ ТРЕТИЙ ГОД . ТОЛЩИНА ПРОВОЛОКИ 0,5  https://www.youtube.com/watch?v=o98oRc2NtIc

Хороший ролик. Только не надо писать все сообщения ПРОПИСНЫМИ БУКВАМИ. 

Проволоку можно крепить степлером, заводя необрезаный конец в отверстие. Таким образом отпадает необходимость обрезать кончик и нету острого конца проволоки на рамке о который можно уколоться. 

нижний конец я предпочитаю наматывать несколько витков на боковушку и потом пару витков спиральки вокруг самой проволоки. Таикм образом, на следующий раз можно перетянуть ту же проволоку быстро. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З невеликою пасікою наперед не раджу навощувати...затягування проволоки (звичайної) загодя теж не рекомендував-би. За зиму вощина чисто візуально втрачає...і запах і колір...а проволока обтягується, диформує рамку. А не натягнута проволока пошкоджується корозією, потім до неї погано пристає вощина і ( в мене) бджоли зачасту, гризуть вощину біля такої проволоки.

Корочше за день до робіт на пасіці - прийшов - зашилив проволоку - навостив. Тоді і проблем не виникає.

Все потрібно робити вчасно. в свій час. Зимою є і так чим зайнятись - збивайте рамки, шановні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В феврале начну собирать рамки ато слишком далеко загадивать неохота;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 12/21/2015в23:15, kastor сказал:

З невеликою пасікою наперед не раджу навощувати...затягування проволоки (звичайної) загодя теж не рекомендував-би. За зиму вощина чисто візуально втрачає...і запах і колір...а проволока обтягується, диформує рамку. А не натягнута проволока пошкоджується корозією, потім до неї погано пристає вощина і ( в мене) бджоли зачасту, гризуть вощину біля такої проволоки.

Корочше за день до робіт на пасіці - прийшов - зашилив проволоку - навостив. Тоді і проблем не виникає.

Все потрібно робити вчасно. в свій час. Зимою є і так чим зайнятись - збивайте рамки, шановні.

Користуюсь простою проволокою, вставляю зразу після збивання рамки (зимою) закріплюю один кінець. Натягую і навощую незадовго до роздачі рамок з вощиною у сімї. Проволока ніколи не пошкоджувалася корозією і ніколи бджоли вощину не гризли, а дуже швидко відбудовували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Кагарлик сказал:

Користуюсь простою проволокою, вставляю зразу після збивання закріплюю один кінець. Натягую і навощую незадовго до роздачі рамок з вощиною у сімї. Проволока ніколи не пошкоджувалася корозією і ніколи бджоли вощину не гризли, а дуже швидко відбудовували.

Спорити не буду.Багато хто із знайоми так і робить. Просто в кожного різні умови зберігання рамок..., мені особисто не тяжко перед навощуванням натягти проволоку в 10-15 рамок.При більших обємах - хто зна...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Роблю рамки з відходів соснни (халява сер.),коло дірочок скоба 6 мм,держе добре."Волною"користуюся коли просідае проволока в залежності від слабини.Часто не на усю довжину дроту.а лиш на половину.(підтягнув і хвате).Поки не підводять. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...