Перейти к содержанию

Прошу до діалогу


Рекомендуемые сообщения

Хорошие дела это хорошо,  но они занимают очень много  времени и сил.  Именно поэтому, наше  общество  такое пассивное.  Намного проще ничего не делать, лежать  себе на диване  смотреть  телевизор, читать газеты,  смотреть со стороны за происходящими  события, возможно даже их, комментируя в качестве «эксперта».  Нечего не делая  знаешь что не получишь, по шапке,  за горькую правду,  тем более за плохие дела не попадёшь в немилость. Вот так и живём, требуя хлеба и зрелищ.

 

Но я не такой. Пошёл  против системы, против лжи. С 15 октября по 15 ноября я в YouTube канале Овдиенко Юрий   выложил   6  видео.  В них раскрыл   много неправды в том, что кумир многих пчеловодов Соломка В.А. (Дід Василь) попросту всех пчеловодов считает  стадом баранов, которых можно поиметь.  Знаю, грязи в мою сторону выльется много, в основном  от поклонников БК.  Я уверен, что действую мои правильные, и как видно моем видео,  части 5  «в правде сила».  Шестая часть https://youtu.be/SErhG0LCVyU    Труд уже сам по себе есть наслаждение

 

Шановний пане Юрію!

І я не такой. Я незаангажований. Не іду проти системи в якій є Ви і інші обрані пасічники. Я дуже вдячний вам за ваші праці по розкриттю неправди особливо про Соломку В.А.  

 Ви написали це звернення в цій темі - але ж тут про філософію життя, а ви про баранів. Ви пишете, що пішли проти системи - а на мій погляд ви вдаєтесь до модно звучних виразів. Це свідчить про Вашу особисту дезорієнтованість у політичних термінах. В дійсності Ви відстоюєте свою "систему", яка є конкурентна новостворюваній. І потрібно зауважити, що вас "бараном" ніхто не називає , але ж це за нормальними моральними принципами (цінностями), а не так як дієте Ви і ви себе в стаді баранів не позиціонуєте

От Ви пишете, що розкрили багато правди про кумира нашого  Діда Василя і звинувачуєте його не конкретно в чомусь, а просто напускаєте тінь та чорноту. Мені здається, що Ваша правда - уявна (віртуальна) надумана. Ви сам по собі і ваші кумири дієте за старим світоглядом совдепії де можна просто налить гавна на голову і заслать на Соловки.

Тепер по суті.  Вам не подобається, що  Дід Василь виступив співзасновником нової громадської організації спілки пасічників України... і ще що? Це все?

А я тішуся цим, хоча сам ще не став членом жодної громадської організації. Це моя вина. І, якщо порівняти мою вину і його(Дідову) то моя переважає. Так краще мене звинувачуйте за це.

Ще ви пишете що  Я уверен, что действую мои правильные, и как видно моем видео,  части 5  «в правде сила».  Шестая часть https://youtu.be/SErhG0LCVyU    Труд уже сам по себе есть наслаждение.

Саме цей вираз говорить про ваше марнославство ("тщеславіє"). Ви сам собі надумав правозахисницьку місію правдоносця а Ваше оточення Вам "аплодує", замість того щоб чесно визначитись. Я Вам співчуваю тому, що це мяко кажучи нездоров"я.

А на разі якщо Ви так палко переживаєте за нашу правду то скажіть конкретно-точно у своєму відео: "Що Ви хочете?"

- Проти чого боретесь?

чи

- За що боретесь? 

Наприклад: конструктивно - я хочу щоб було так і так. Оце треба ліквідувати, а це запровадити... , і так далі. та ще як це стосується стада і Діда.

До речі: :IMHO: найвище звання Діда Василя  - чесне ім"я - і  це є філософія його життя. 

Знаєте по чому бити... пане Юрію!  

Ще раз дякую за" сладкий труд", але залишаю за собою право самому визначати, що є правда, а що ні. 

P.S.       Надіюсь, що станеться усвідомлення помилки і радий буду Вашому вибаченню перед публікою пасічників України "за стадо баранів" і за Діда Василя. Ви скривдили не тільки його, а й кожну людину, яка поважає себе і Діда, як кумира і для кого він авторитет. І якщо таке вибачення буде щире, то значить з вами ще можна про щось говорити. От тоді і потиснемо руки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошие дела это хорошо,  но они занимают очень много  времени и сил.  Именно поэтому, наше  общество  такое пассивное.  Намного проще ничего не делать, лежать  себе на диване  смотреть  телевизор, читать газеты,  смотреть со стороны за происходящими  события, возможно даже их, комментируя в качестве «эксперта».  Нечего не делая  знаешь что не получишь, по шапке,  за горькую правду,  тем более за плохие дела не попадёшь в немилость. Вот так и живём, требуя хлеба и зрелищ.

 

Но я не такой. Пошёл  против системы, против лжи. С 15 октября по 15 ноября я в YouTube канале Овдиенко Юрий   выложил   6  видео.  В них раскрыл   много неправды в том, что кумир многих пчеловодов Соломка В.А. (Дід Василь) попросту всех пчеловодов считает  стадом баранов, которых можно поиметь.  Знаю, грязи в мою сторону выльется много, в основном  от поклонников БК.  Я уверен, что действую мои правильные, и как видно моем видео,  части 5  «в правде сила».  Шестая часть https://youtu.be/SErhG0LCVyU    Труд уже сам по себе есть наслаждение

 

 

інколи дивився ваші відео,
сподобалось як ви збираєте пилок, поділились на сторінках ютюб своїм досвідом, були в числі перших хто це зробив там... але це не робить вам такої слави на яку ви притендуєте... ну і не висвітлює ваш інтеллект...
чи може висвітлює але не так як ви думаєте...

я чесно кажучи думав що ви пасічник, який має там 50 сімей чи що... таке склалося враження з побачених відео.

а потім дивлюсь ви з студентами помоєму бувшого НАУ тепер НУБІП на пасіці - подумав ухти ну може на яку приватну пасіку направили студентів... (не виникало в уявленні що ви можете бути якимось науковцем.)

але потім ви почали всіх критикувати... я дивився на виступи Вереда, радів що він почав щось робити 
для пасічників, нові ініціативи, молодий енергійний... побільше б таких і побільше б пасічних обьеднаннь чи ргомад...


а з вашого боку критика - то не така плівка яку він рекомендує бо під нею сирість то ще щось вас не влаштовує - доречі плівку ту я придбав і у мене вона сезон відпрацювла як верхні холстіки - дуже добре. (у мене і перед цим цилофан лежав у вуликах і зимою і влітку - тільки бджоли його прогризали за сезон а цю плівку ні + вона відбиває іфра ред назад у вулик. - користуюсь алюмінієвою фольгою для цього еффекту вже років три... є також фольгоізол

)

 

а сирість від недостатньої вентиляції... (чи добре вона працює чи не добре залежить від пасічника - 

американці на цилофанових пакетах пишуть "на голову не надягати - підказують найнебезпечніші варіанти використання для тих хто не може сам подумати чи то не продумавши варіанти вибере найгірший 
- а чи може продумавши варіанти вибере не найкращий... так от там є попередженя, а у нас наче ж люди самі думають як це зробити і саме добре. )

виписую Бджолярський круг - один з найкращих журналів в бджільництві (на мій погляд) - де діляться 
набагато більше пасічників своїми технологіями пасічникування (ви помоєму (те що пригадую) в ютюб поділились тільки вашую методою збору пилку і відбір роя по методу таранова по моєму... (і вже вважаєте 
вас героєм - а інших критикуєте). 

так от а тут читаю що вже ви діда Василя критикуєте... некрасиво.


до чого це я - 

якщо ви всіх хочете перекритикувати а потім замість тих кого ви критикуєте те все возглавити - особисто я проти! 

та ви і самі подумайте - чи маєте ви необхідні якості щоб бути на місті діда Василя чи Вереда...

поскільки тема тут філософська:


"Бриллиант упавший в грязь, всё равно остаётся бриллиантом, а пыль поднявшаяся до небес, так и остаётся пылью."

Восточная мудрость

Вибачаюсь якщо що не так, але вважаю за потрібне це написати у відповідь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошие дела это хорошо,  но они занимают очень много  времени и сил.  Именно поэтому, наше  общество  такое пассивное.  Намного проще ничего не делать, лежать  себе на диване  смотреть  телевизор, читать газеты,  смотреть со стороны за происходящими  события, возможно даже их, комментируя в качестве «эксперта».  Нечего не делая  знаешь что не получишь, по шапке,  за горькую правду,  тем более за плохие дела не попадёшь в немилость. Вот так и живём, требуя хлеба и зрелищ.

 

Но я не такой. Пошёл  против системы, против лжи. С 15 октября по 15 ноября я в YouTube канале Овдиенко Юрий   выложил   6  видео.  В них раскрыл   много неправды в том, что кумир многих пчеловодов Соломка В.А. (Дід Василь) попросту всех пчеловодов считает  стадом баранов, которых можно поиметь.  Знаю, грязи в мою сторону выльется много, в основном  от поклонников БК.  Я уверен, что действую мои правильные, и как видно моем видео,  части 5  «в правде сила».  Шестая часть https://youtu.be/SErhG0LCVyU    Труд уже сам по себе есть наслаждени

Стадо баранів! Один казав, що всі пасічники працюють на панів оптових закупівельників меду. Дуже важко у цьому житті без грошей буть не в стаді баранів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошие дела это хорошо,  но они занимают очень много  времени и сил.  Именно поэтому, наше  общество  такое пассивное.  Намного проще ничего не делать, лежать  себе на диване  смотреть  телевизор, читать газеты,  смотреть со стороны за происходящими  события, возможно даже их, комментируя в качестве «эксперта».  Нечего не делая  знаешь что не получишь, по шапке,  за горькую правду,  тем более за плохие дела не попадёшь в немилость. Вот так и живём, требуя хлеба и зрелищ.

 

Но я не такой. Пошёл  против системы, против лжи. С 15 октября по 15 ноября я в YouTube канале Овдиенко Юрий   выложил   6  видео.  В них раскрыл   много неправды в том, что кумир многих пчеловодов Соломка В.А. (Дід Василь) попросту всех пчеловодов считает  стадом баранов, которых можно поиметь.  Знаю, грязи в мою сторону выльется много, в основном  от поклонников БК.  Я уверен, что действую мои правильные, и как видно моем видео,  части 5  «в правде сила».  Шестая часть https://youtu.be/SErhG0LCVyU    Труд уже сам по себе есть наслаждение

 

Це дуже серйозна пред'ва Юрій Овдієнко!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...