Перейти к содержанию

Препарат КАС-81


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, venchyk сказал:

В усіх підручниках 900 грам. Найголовніше щоб були заготовлені весною. Особисто не проводжу підгодівлю весною ,тільки рамки з медом, а на зиму КАС з сиропом завжди!

Так весною полину, що цвіте не заготуєш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Галичанин сказал:

Так весною полину, що цвіте не заготуєш.

Не тільки квітучого але і в стадії вегетації важко знайти:umora: Готуємо сани влітку:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Галичанин сказал:

Чи можна зараз приготувати КАС з аптечних компонентів, хто підскаже?

що таке аптечні компоненти,Ви хочете спитати бруньки, що продаються в аптеці, чи підійдуть,звичайно що так.

4 часа назад, Галичанин сказал:

Виникло декілька питань по застосуванню КАСу:

1. Класичний спосіб приготування - 50гр. бруньок, 50 гр. полину 1 типу + 100гр. полину іншого типу = і це все на 10 літрів води. В кінцевому варіанті іде 35 гр. відвару на літру сиропу. А якщо я на раз готую 7,5 літрів сиропу, варити мені недоцільно 10л, при потребі в 250 гр. відвару. А тому чи можливо варити в 5 раз менші об'єми сировини.

2. Чи можна використовувати свіжозрізані бруньки.

3. Чи добре я нарізав сьогоні бруньок:

 

SAM_5534.JPG

дайте щоб просохнули,хочаб тиждень,десь в сухе тепле місце, на батарею

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

взагалі то, я роблю свій "кас" (для профілактики вааратозу, зміцнення імунітету і стимуляції),рецепт такий: 150мл стакан бруньок на 5л води,кидаю на кіпяток,знімаю з плити закутою, на слідуючий день підігріваю до 60градусів даю 5 кг цукру,розмішую,остигає до 40градусів, даю півтора чайної ложечки настоянки червоного перцю (в аптеці є не дорого), і три столових ложки настоянки елеутерокока (в аптеці є)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

взагалі то, я роблю свій "кас" (для профілактики вааратозу, зміцнення імунітету і стимуляції),рецепт такий: 150мл стакан бруньок на 5л води,кидаю на кіпяток,знімаю з плити закутою, на слідуючий день підігріваю до 60градусів даю 5 кг цукру,розмішую,остигає до 40градусів, даю півтора чайної ложечки настоянки червоного перцю (в аптеці є не дорого), і три столових ложки настоянки елеутерокока (в аптеці є)

Цікавий варіант, п. Михайле.

Я от для своїх 7,5 л сиропу бачу такий варіант: взяти аптечних бруньок 10гр, 200гр. полину і варити у 2-х літрах води... мені ж то треба лише 250 грам відвару...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Галичанин сказал:

Цікавий варіант, п. Михайле.

Я от для своїх 7,5 л сиропу бачу такий варіант: взяти аптечних бруньок 10гр, 200гр. полину і варити у 2-х літрах води... мені ж то треба лише 250 грам відвару...

на рахунок полину не знаю, хоча б я наборот би зробив 10 полину, 200 бруньок, полин чесно не використовував, причина тому бачив як один начитаний дядько навесні згодував бджолам сироп на полині, з десяти, дві бджолосімї залишились, самі слабші вони не могли взяти підкормку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от тобі маєш :) тут в усіх рецептах полин як основа...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні заготовляв соснові гілочкі.

IMG_20160323_090927.thumb.jpg.cab10e6616IMG_20160323_092300.thumb.jpg.7d2fded9bf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.03.2016в14:11, ВАДОС сказал:

Сьогодні заготовляв соснові гілочкі.

IMG_20160323_090927.thumb.jpg.cab10e6616IMG_20160323_092300.thumb.jpg.7d2fded9bf

Вже виламується чи відрізали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Лавр сказал:

Вже виламується чи відрізали?

В цьому році зрізав сікатором, різав 5 см гілочки разом з брунькою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ВАДОС сказал:

В цьому році зрізав сікатором, різав 5 см гілочки разом з брунькою.

В какой момент скармливаешь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, кузмич сказал:

В какой момент скармливаешь?

Після всіх качок, в кінці літа коли роблю докорм сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

вже сосна готова для збору на КАС. бруньки правда трохи довші ніж потрібно але ще не розпустилися. Зобр053.jpgЗобр052.jpg

шишки буду рвати трохи пізніше, ще дуже малі. до речі в тому році спробував не цукром засипати, а медом. :( забродили. можливо потрібно було в холодильнику настоювати.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Серж добавляеш полынь и в каких пропорцыях если консервировать? Зарание спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

самим препаратом КАС ще не користувався, це зробив заготовку на майбутнє. полин буду обов"язково добавлять як в рецепті. до цього сезону з першої зимівлі сироп робив на полину й деревію. всі живі і без нозематозу перезимували на всі 100%. так що полин буде обов"язково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пора заготавливать полынь в стадии вегетации. Я уже две заготовки сделал, Очень сильно усыхает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж вже висушив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Я еще добавляю уксус чуть меньше половины чайной ложки на 2 литра перед смешиванием, за раз даю по 2 литра на семью - 1 раз в неделю,всего  3 раза

Отвар я не варю, а завариваю(закипело хорошо и выкл) мешаю после полного остывания - Все измельчаю до 2см и меньше= Полет отличный

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Время заготовки почек сосны 

Кому интересен КАС-81 ,нужно ехать в сосновый бор 

почки сосны 002.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Мико сказав:

Время заготовки почек сосны 

....я ще в березні нарізав (гілочки по 2-3 см а бруньки на той час лише почали трохи набухати), давно десь читав що саме в такому вигляді для КАСу заготовлюють соснові бруньки....може я помиляюсь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В Sun Mar 20 2016 в 21:48, miro сказал:

взагалі то, я роблю свій "кас" (для профілактики вааратозу, зміцнення імунітету і стимуляції),рецепт такий: 150мл стакан бруньок на 5л води,кидаю на кіпяток,знімаю з плити закутою, на слідуючий день підігріваю до 60градусів даю 5 кг цукру,розмішую,остигає до 40градусів, даю півтора чайної ложечки настоянки червоного перцю (в аптеці є не дорого), і три столових ложки настоянки елеутерокока (в аптеці є)

А по сколько и как часто даёте такую смесь пчелам? 

Видел несколько раз как подобные настойки не давали пчелам в кормушках, а поливать с росинки. Как думаете что эффективней? Мол таким образом пчелы будут облизывать друг друга и каждой попадёт своя доля. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Джаз сказав:

А по сколько и как часто даёте такую смесь пчелам? 

Видел несколько раз как подобные настойки не давали пчелам в кормушках, а поливать с росинки. Как думаете что эффективней? Мол таким образом пчелы будут облизывать друг друга и каждой попадёт своя доля. 

з росинки це якось не гігієнічно ,взагалі зараз,весною цього року я почав давати канді,тобто туди ж витяжка бруньок +настойка полину,перцю червоного,перцю водяного і елеуторокок , на зиму дава трохи полину і червоного перцю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

з росинки це якось не гігієнічно ,взагалі зараз,весною цього року я почав давати канді,тобто туди ж витяжка бруньок +настойка полину,перцю червоного,перцю водяного і елеуторокок , на зиму дава трохи полину і червоного перцю.

В зиму даёте 3-4 раза по литру? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Джаз сказав:

В зиму даёте 3-4 раза по литру? 

так,може і більше бути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Опоздал немного с цветущей полынью. Собрал уже отцветшую. Есть смысл готовить КАС с такой полынью?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...