Перейти к содержанию

"Точок у Львові"


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Відновлюються сезонні щомісячні зібрання пасічників "Точок у Львові". Надіюся, що вони будуть ще цікавішими і інформативнішими, ніж торік. Перше зібрання відбудеться 3-го листопада в 13-00 в тому ж таки центрі "Джерело". Детальніше читайте ТУТ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На зібрання 3-го листопада запрошено Гуслія Ю.М. Окрім детальнішої інформації, на форумі "Точок у Львові", відкрито ГОЛОСУВАННЯ для визначення орієнтовної кількості учасників. Прохання відмітитися, а про додаткових людей з Вами написати повідомлення, чи в Приват! Буду ДУЖЕ вдячний! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю! :wave: Маю намір приїхати до вас на зібрання пасічників, приймите новачка в свою компанію :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю! Маю намір приїхати до вас на зібрання пасічників, приймите новачка в свою компанію

В нас нема правил прийому, тож вхід відкритий всім, як і на Точку. :hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На зібрання 3-го листопада запрошено Гуслія Ю.М. Окрім детальнішої інформації, на форумі "Точок у Львові",
Mapet, поправ зсилочку :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На зібрання 3-го листопада запрошено Гуслія Ю.М. Окрім детальнішої інформації, на форумі "Точок у Львові",
Mapet, поправ зсилочку :ah:
Поправив. "Точок у Львові"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, поправ зсилочку

Дякую! :az: Виправив всюди! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні повернувся з міста Лева. На запрошення Львівського Точка звітував про наші напрацювання. Були представники преси - редактори журналу "Бджоляр". Був комерційний представник з Болгарії - Наджиб - презентував електро - рубанки для зрізання забрусу - ця тема була освітлена в деталях на прикладі різного обладнання. Дружня компанія зацікавлених пасічників і спілкування... Вражень - море!!! Щиро вдячний організатору - Петру Петровичу Мацурі, прекрасному місту, і погожим дням!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Михайлович, дякую за щирі слова! Напевно тому що вперше, та і холоди ще не настали, зібрання було не велелюдне - 16 чоловік, проте як на мене достатньо цікаве. Юрій Михайлович прибув напередодні і мав змогу відкрити для себе древній і одночасно достатньо сучасний Львів, тому обставина малочисленості зібрання не зіпсувала вражень, а це головне! Наступного разу, 1 грудня, ми зустрічаємо в себе Соломку Василя Олексійовича, програма перебування уточнюється. Тема виступу: "Технології виробництва і якість продуктів бджільництва (мед, обніжжя, перга, настоянки воскової молі...). Нові технології". Місце і години зустрічі змінити не можна :) - 13 00 в центрі реабілітації "Джерело" , пр. Червоної Калини, 86А. Не побоюсь натякнути на те, що Ваш мед буде дуже корисний тим дітям, які гостинно надають нам приміщення і обладнання для проведення наших зібрань. :wave: Оргвнесок - 50 грн. Інші подробиці, як завжди на Галицькому Точку. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання потенційним учасникам зібрання в грудні повідомити(краще в приват тут, чи на Галицькому Точку) яку літератури Ви б хотіли придбати з запропонованої Василем Олексійовичем. Це його авторські книжки - Медові напої, Воскова міль(повний список уточнюється), журнали Бджолярський круг... і 1 та 2 -й томи вибраних творів Прокоповича. ДіДу Василю це допоможе зорієнтуватися, яку кількість брати, а Вам дасть гарантію, що потрібну книжку не заберуть останньою перед Вами. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зібрання було не велелюдне - 16 чоловік, проте як на мене достатньо цікаве

Як на мене також Ip1fOrjJ2UQ&feature
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уточнив список друкованих видань.

Три "агітки" укр. мовою "Мій мед - Ваша аптека", "Пилок квітковий (обніжжя бджолине), перга і ваше здоровя" (обидві форматом 145Х100) і "Питні меди і ваше здоровя" (формат 72Х100, щоб чіпляти на пляшку) по 1,5 грн. і 3 кн. (всі на рос. мові) "Слово о меде. Технологии. Свойства" видання друге (50 грн), Питные меды. Рецепты и технологии" видання третэ(40 грн), "Большая восковая моль ("Золотая бабочка"). Технологии. Свойства" видання друге (25 грн). Прокопович П.і. "Вибрані твори" т. перший і другий (по 50 грн)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

З ініціативи представників Ради Гільдії медоварів України, до порядку денного зібрання 1-го лютого включено розгляд питання щодо створенні Львівського осередку медоварів. Подробиці на форумі "Галицький Точок". :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Зібрання в неділю відбулося! Мали гостей з Луганщини - вродливих представниць підприємства Андрія Остраухова по виготовленню пінополіуретанових вуликів, які представляли нову продукцію - 8-рамкові вулики на 300 з магазинами. Далі почули змістовний виступ В.О. Соломки, який приїхав напередодні і відвідав пасіку нашого активного учасника. Окрім певної інформації, зокрема я отримав задоволення від спілкування з хорошою людиною, для чого наше дійство і запроваджувалося. Під завісу нашого заходу, з ініціативи членів ради Гільдії медоварів України, було прийнято рішення про створення Львівського осередку, головою якого одностайно запропоновано п. Звізло Василя Петровича. Наступне зібрання відбудеться 26 січня. Вирішено на цьому зібранні поговорити про наші місцеві справи, а також провести майстер-клас по користуванні форумами і спробу Скайп-сесії з форумчанами інших областей України, щоб спростити можливість спілкування з тими, кому далеко, чи незручно завітати до Львова. Тож всіх бажаючих чекаємо в себе на зібранні 26 січня 2014 року, об 13-00 в реабілітаційному центрі "Джерело", за адресою м.Львів, пр. Червоної калини, 86А. Подарунки для дітей центру у вигляді меду вітаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 січня

А 25-го січня ярмарок та зустріч у Харкові...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А 25-го січня ярмарок та зустріч у Харкові...

Я думаю имелось ввиду 26 грудня
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та власне 26 січня, в неділю. Практика показала, що до Харкова на зустріч хіба я один приїздив з львівян, а цього року мій ліміт на поїздки вичерпався, тому ніяких накладок не получиться. Єдинне, що по Скайпу не вдасться поспілкуватися з ким планували, ну що ж зробиш - перенесемо спілкування... В січні це єдина неділя, коли можна зібратися - Коляда є Коляда! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

До уваги учасників Точка у Львові! Зателефонував сьогодні п. Остраухов Андрій Євгенійович з Сєвєродонецька і запропонував, якщо в цьому буде інтерес, відповісти особисто на запитання щодо продукції його підприємства. Нагадаю, що зокрема на його підприємстві виготовляють пінополіуретанові вулики, які учасники Точка у Львові мали змогу два рази бачити з детальним викладенням матеріалу. Тож прошу потенційних учасників зібрання написати тут, чи на Галицькому Точку, чи в приват(краще таки в приват) : чи є в когось якісь питання по згаданій продукції і чи є зміст Андрію Євгенійовичу завітати до нас в гості(він буде на той час в Моршині)? Поправлюся - не в гості, а з лекцією, бо гостям ми завжди раді і зміст приїзджати В ГОСТІ завжди є! :)*DRIMK* Веселих всім Свят! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До уваги учасників Точка у Львові! Зателефонував сьогодні п. Остраухов Андрій Євгенійович з Сєвєродонецька і запропонував, якщо в цьому буде інтерес, відповісти особисто на запитання щодо продукції його підприємства. Нагадаю, що зокрема на його підприємстві виготовляють пінополіуретанові вулики, які учасники Точка у Львові мали змогу два рази бачити з детальним викладенням матеріалу. Тож прошу потенційних учасників зібрання написати тут, чи на Галицькому Точку, чи в приват(краще таки в приват) : чи є в когось якісь питання по згаданій продукції і чи є зміст Андрію Євгенійовичу завітати до нас в гості(він буде на той час в Моршині)? Поправлюся - не в гості, а з лекцією, бо гостям ми завжди раді і зміст приїзджати В ГОСТІ завжди є! :)*DRIMK* Веселих всім Свят! :az:
Як справжній спортсмен,Мапет ділом доводить--альпінізм і курс падіння--речі несумісні! Так тримати,вдалого точкування у місті Лева :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Наступне зібрання відбудеться 16 лютого, о 13 00 в "Джерелі". Нікого не запрошуємо по певних причинах. Тема "Апітерапія", конкретніше - оздоровчі вулики. П.С. По проханню представників товариства "Рій" хочу повдомити, що 11-го лютого о 17 00 в приміщенні Ветеринарної академії відбудеться чергове зібрання "Рою", на яке запрошений Гайдар В.А.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема "Апітерапія", конкретніше - оздоровчі вулики.

Петро, хто доповідач? Чи можна отримати аудіозапис? Ця тема мене надзвичайно цікавить на даний час. Дякую
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема "Апітерапія", конкретніше - оздоровчі вулики.

Петро, хто доповідач? Чи можна отримати аудіозапис? Ця тема мене надзвичайно цікавить на даний час. Дякую
І я би від аудіозапису не відмовився :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Перепрошую, що не заходив в тему. Лекції, як такої не получилося, бо конкретно ніхто не був призначений доповідачем, говорили в загальному. Основний час слухали епізодично лекцію Піднебесного Дмитра Дмитровича про продукти бджільництва. Багато почули цікавого. Наступного разу збираємося 2 березня. "Записалося" три доповідачі: один по темі "корисні приспособи на пасіці" і двоє про воскову міль, в плані вирощування, заготівлі, виготовленні настоянки. Ще Петро Йосипович Воробець не проти відповісти на питання щодо збору маточного молочка(лекцію він нам читав здається позаминулого року), якщо такі будуть, тож готуймося. Відеозаписів своїх зібрань не проводимо. Не можу сказати чому... ;):hi: Час і місце зустрічі незмінні: о 13 00 в залі реабілітаційного центру "Джерело" , проспект Червоної калини 86А. ПС. Це буде напевно передостання зустріч перед літніми "канікулами". Планується ще на початку квітня зібратися - слідкуйте за оголошеннями. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч не відбулася, відмінена в останній момент організаторами. В телефонних розмовах рішення було підтримане учасниками. Приношу вибачення в тих, кого не вдалося попередити. Подальших планів наразі не будуємо до нормалізації обставин в Україні. Слідкуйте за оголошеннями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

2 листопада відбудеться перше зібрання періоду осінь-весна 2014/2015 р. За сприянням Львівського товариства пасічників "Рій" на зібранні буде присутнім професор Литовченко(тема лекції уточнюється). Місце і час зустрічі наразі не змінені: центр "Джерело", пр. Червоної Калини 86А. - 13 00. Про зміни буде повідомлено в цій темі і на Галицькому Точку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...