Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Якось у 20-х числах серпня я формував гнізда під зиму у себе на пасіці. Раптом о 10-11 годині пролунав телефонний дзвінок

Точно так і в мене. )) Представився - Інтер-порт Луцьк. Дуже хотів купити Закарпатського меду на експорт- запрпонував 85 грн за літр, треба 100 л більше. До випитування номера карточки справа не дійшла
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Їм потрібен був 24 цифри моєї банківської карти, рік і дата мого народження, а ще - ців-код на задній стороні цієї карти!

:blink: Оце дають. Але я впевнений, що знайдуть одного на 1000 жадного і недолугого, який все то видасть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пролунав телефонний дзвінок з невідомим МТС номером. А, набиравши номер, часто чув "Абонент поза зоною",
Как вам удалось набиравши номер, з невідомим МТС номером. :dntknw::dntknw::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пролунав телефонний дзвінок з невідомим МТС номером. А, набиравши номер, часто чув "Абонент поза зоною",
Как вам удалось набиравши номер, з невідомим МТС номером. :dntknw::dntknw::dntknw:
Мико, я так понял просто неизвестный, а не скрытый, то что МТС видно, значит и номер весь видно :wave::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 цифри моєї банківської карти
Вам в этой жизни невероятно повезло :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайомий з напарником здали мед в кіровоградський "Златомед". (Кошлатий). Здавали через їхнього заготівельника. Перший раз забрали в них мед, зважили й заплатили гроші ( 20 грн/кг). Тару пообіцяли потім ( по такій схемі в (Златомед здавало багато людей, в цьому та минулому році, проблем не було, аналізів ніхто ніколи не робив). Через пару тижнів вирішили здати залишки меду знову в "Златомед" і знову через того ж загоиівельника. Здавали, наскільки я зрозумів, 1800 кг. Їм сказали, що попередня партія ще не продалася і тому зараз нема чим розрахуватися, тому запропонували лишити мед і пообіцяли віддати гроші через 2 тижні. Через 2 тижні Кошлатий заявиви заготівельнику, що в меді виявилися антибіотики (конкретно- хлорамфенікол- лівоміцетін), тому він за мед заплатить лише по 15 грн. В першій партії, по словам Кошлатого, теж були антибіотики ( :blink: ), але за цю партію, наскільки я зрозумів з розповіді, претензій пасічникам не пред"явили. Пасічники запропонували Кошлатому, щоб він повернув їм мед. Але він не погоджується і наполягає на ціні 15 грн. Мед так і стоїть в їхніх відрах. Знайомий пасічник, що здавав мед в "Златомед", років 7 не застосовує ніякої хімії, крім смужок від кліща від кліща. Він і мене загітував ( майже :ah: ) відмовитися від біпіну... все мріє вийти зі своїм медом в Європу... Полоски були російські, назву не пам"ятаю, якісь "сочінські). ДЛя мене тут 2 "або- або" : в полосках був антибіотик, або... не потрібно мати справ зі Златомедом... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выставлял же видео выступления Руденко в Харькове, который крайне не рекомендует использовать российские препараты всвязи с тем, что после их применения мед дает пложительный анализ на антибиотики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

что после их применения мед дает пложительный анализ на антибиотики.

Это как? Как в пластинки попадает антибиотик? допустим пластинки с действующим веществом - амитраз. Откуда там антибиотик?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

что после их применения мед дает пложительный анализ на антибиотики.

Это как? Как в пластинки попадает антибиотик? допустим пластинки с действующим веществом - амитраз. Откуда там антибиотик?
Спрашивайте Руденко. Вот его видео. Советую полслушать.
Очень авторитетный и толковый дядя. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот его видео. Советую полслушать.

Sanich спасибо за видео. :az::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Я тоже на них попав Маліченків але заяву не писав але мені подзвонив Рома і допоміг її правлильно оформити і на писати я її відправив в Токмак далі буде..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже на них попав Маліченків але заяву не писав але мені подзвонив Рома і допоміг її правлильно оформити і на писати я її відправив в Токмак далі буде..........

Пробовал найти этих людей в городе, результат нулевой. Возможно они откуда то с района. Там искать сложнее и поиски в этом направлении продвигаются очень медленно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Адрес Маліченків в Токмаку вул Ревулюційна 60 (але нова пошта рядом ревулюційна 63)а склад на вулиці Орєховскій фірма заєрістрована на Бандренко Бориса Яковича це вони мені так казали інформація не перевірина Мені здається що Маліченки з Нікополя бо я найшов їх на сайті (медонос ) і поголосу мені здається щото вони на99% зімною навіть неохотно говорили і трубки не брали часом а то є інтернет магазин :IMHO1: яка точна відстань між Токмаком і Нікополем??????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Адрес Маліченків в Токмаку вул Ревулюційна 60 (але нова пошта рядом ревулюційна 63)а склад на вулиці Орєховскій фірма заєрістрована на Бандренко Бориса Яковича це вони мені так казали інформація не перевірина Мені здається що Маліченки з Нікополя бо я найшов їх на сайті (медонос ) і поголосу мені здається щото вони на99% зімною навіть неохотно говорили і трубки не брали часом а то є інтернет магазин :IMHO1: яка точна відстань між Токмаком і Нікополем??????????
Цікаво з Хмельницької обл. і здає за 500 км. У наших краях проблем з здачею немає. Є "Бартнік" здав отримав гроші і забув і в багатьох що мають точки на ринку власного меду не вистачає те ж їздять скуповують.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво з Хмельницької обл. і здає за 500 км. У наших краях проблем з здачею немає. Є "Бартнік" здав отримав гроші і забув і в багатьох що мають точки на ринку власного меду не вистачає те ж їздять скуповують.
:IMHO1: Все эти жалобщики являются вновь зарегистрированными на форуме И первое же сообщение про шахраив Очень смахивает на антирекламу :IMHO1: И кто повезёт мёд за 500 км если под носом есть надёжный заготовитель Компаньён сдавал Бартнику в Купянске Договорились по 20 гр Прошёл месяц и цена стала 21 гр Бартник расчитался из расчёта новой цены по 21 гриню :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все эти жалобщики являются вновь зарегистрированными на форуме И первое же сообщение про шахраив Очень смахивает на антирекламу

Fabro Ваня вроде не первый день на форуме. Да и кидалово не на мёде а на пыльце и перге на сколько я понял.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все эти жалобщики являются вновь зарегистрированными на форуме И первое же сообщение про шахраив Очень смахивает на антирекламу

Fabro Ваня вроде не первый день на форуме. Да и кидалово не на мёде а на пыльце и перге на сколько я понял.
Мав на увазi це Франклін сообщение Вчера, 19:4 Группа: Пользователи Сообщений: 2 алексей неклеса сообщение 8.10.2014, 22:26 Группа: Пользователи Сообщений: 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мав на увазi це Франклін сообщение Вчера, 19:4 Группа: Пользователи Сообщений: 2

Так он и сообщал о тех кидалах о которых говорил Fabro Ваня и Новачок. Если бы это не было кидаловом то поверьте мне я бы нашел без труда этих людей в городе с населением 30 тыс.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бартнік пилок купляє??????????????????????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво з Хмельницької обл. і здає за 500 км. У наших краях проблем з здачею немає. Є "Бартнік" здав отримав гроші і забув і в багатьох що мають точки на ринку власного меду не вистачає те ж їздять скуповують.
:IMHO1: Все эти жалобщики являются вновь зарегистрированными на форуме И первое же сообщение про шахраив Очень смахивает на антирекламу :IMHO1: И кто повезёт мёд за 500 км если под носом есть надёжный заготовитель Компаньён сдавал Бартнику в Купянске Договорились по 20 гр Прошёл месяц и цена стала 21 гр Бартник расчитался из расчёта новой цены по 21 гриню :ay:
Я про пилок говорю мед тут ні дочого мене на пилку обманули.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бартнік пилок купляє??????????????????????????
Купував торік кажись по 80 грн. Цього року купували по 70 грн, але тільки десь з весни, обіцяли якщо продастя почати купувати знову.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO1: Все эти жалобщики являются вновь зарегистрированными на форуме И первое же сообщение про шахраив Очень смахивает на антирекламу :IMHO1: И кто повезёт мёд за 500 км если под носом есть надёжный заготовитель Компаньён сдавал Бартнику в Купянске Договорились по 20 гр Прошёл месяц и цена стала 21 гр Бартник расчитался из расчёта новой цены по 21 гриню :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Увага! Всім, всім, всім хто мав справу із так званими закупщиками пилку "Маліченко Любов Антонівна та Олег" із м. Токмак Запоріжзької області, а також тим, кому відомо хто на них "прогорів" наполегливо раджу писати заяви про вчинення ними злочину. Чим більше буде заяв, чим більшою буде сума завданими цими аферистами збитку, тим скоріше ми їх виведем на "чисту воду". Всього сказати не можу, але на даний час є позитивна тенденція. Особисто мене вони обдурили на 500 грн., за яких я по "світу не піду", але тут справа принципу. Однак відомо, що є люди, які постраждали на тисячі, десятки тисяч гривень. В тому числі і наші форумчани, зокрема один з яких на даний час мобілізований та знаходиться на Сході України. Панове, не соромтеся своїх проступків. Під лежачий камінь вода не тече...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Внимание коллеги! Вчера пытались развести. Представляется Михаилом Яковлевичем, его телефон 0976858250. Проверил соту - Сумы. Хотя представлялся из Кировограда. Обещает сладкую цену, просит номер карты, потом срок действия и ключ от квартиры, где деньги лежат (цифры с обратной стороны карты). Особенность:приятный баритон человека в годах, очень вежливый, после каждого слова "спасибо" и "извините". Мошенник пасется на пчеловодных сайтах и сайтах продаж. Будьте бдительны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внимание коллеги! Вчера пытались развести. Представляется Михаилом Яковлевичем, его телефон 0976858250. Проверил соту - Сумы. Хотя представлялся из Кировограда. Обещает сладкую цену, просит номер карты, потом срок действия и ключ от квартиры, где деньги лежат (цифры с обратной стороны карты). Особенность:приятный баритон человека в годах, очень вежливый, после каждого слова "спасибо" и "извините". Мошенник пасется на пчеловодных сайтах и сайтах продаж. Будьте бдительны.
Внёс в телкнигу под именем "Шахрай " Дякую за инфу :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...