Jump to content

trinoleg

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

115

About trinoleg

 • Birthday 06/30/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  067 774 32 02

Profile Information

 • Location
  Кировоград

General Information

 • Пасека в
  Кировоград
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Двухкорпусные, перехожу на 8-ми рамочные, гнездо на рамку 300 мм.
 • Порода пчел
  дворяне

Recent Profile Visitors

1,672 profile views
 1. Панове, доброго здоров"я! Шукаю насіння левзеї. тел. 067 774 32 02
 2. Сезон був важким. Холодна, та дощова весна. Соняху посіяли мало. Соя була на ланах. На зимовалу взяв 13 кг. Гніздо не качаю, цукром не годую. Бжолородини пішли у зиму слабші ніж у 2015 році. Оптом не було що здавати. реалізація йде у роздріб. Дебет з кредитом буду зводити по закінченню зими.Тоді буде ясно чи заробив, ЧИ ПРОЛЕТІВ.
 3. Пройшов тиждень. У вуликах з"явився наприск.Оглянув "проблемні" родини. В мене вперше з"явилась безматочна родина. Засіву нема. Печатний вже майже увесь вийшов. Об"єднав з ройком. Сподяваюсь, що встиг до появи трутовок. Три тижні не міг навіть дах зняти - не те що оглянути. Ось і маю результат. Сподіваюсь, що себе в зиму забезпечать.
 4. Взяток цього року десь їде мимо. У вуликах наприску немає, Матки сутево зменшили кладку. Щось не розумію... зараз буяє синяк, еспарцет, шальвія, буркун, почина глуха кропива. А бджоли в карти грають, та злі. Що відбувається?
 5. Перевод с дадановской рамки на рутовскую осуществляю с помощью вставок 750 мм, под нижний корпус. Получается что нижний корпус на 8 дадановских рамках дальше рутовские корпуса. В зиму на двух корпусх. Весной когда матка переберется в верхний корпус, то нижний можно снять. Или отгородив РР оставить для заготовки перги ( текущий сезон не считаем - погодная аномалия).
 6. І що той Пап каже? Так треба? Ото паскудство. Вибачайте - не втримався.
 7. Если так стоит вопрос, то конечно купить матку!
 8. Гадаю, що всеж майбутне за розумним споживанням ресурсів. Монополізм сьодняшніх продавцев електрики буде зруйнован в Україні.
 9. Я не є екпертом, кажу про те, що маю. Лічильник стоїть звичайний. Магістраль звичайна. Внутрішню (від лічильника) магістраль ставили нову. Про те кожен має обирати, те що зручно. Якщо мені до вподоби ідея "розумний будинок", то як я переконаю, що це правильно, людину, звикла до твердого палива, чи газу? Кожен робить так, як бачить майбутне.
 10. Шуткуєте! То таке. В мене кабінеті стоїть ecos, є інші виробники. Гугль все знає.
 11. Одна 700 Вт панель обігріває площу 17 м2 площі + став термодатчики. Панелі вмикаються по сінусоіді, тоб-то на добу працюють 5-6 годин. В нас на роботі офіс переобладнан під електоопалення. Я вже жалкую, моя квартира переведена на газ. Економія реальна відсотків 30.
 12. Коли дно прибераєш, то здається, що воску багато. Цого року проексперементую.
 13. Не розумію, чтому не переходити на єлектричне опалення приватних будинків? Це дешевше, ніж використовувати газ! Я дуже цім зацікавився, бо наступний крок - це встановлення сонячної панелі. Тим більш, що субсидії надаються, а грубку тримати як резерв, на випадок відключення електрики.
 14. Доброго здоров"я, добродії! Коли є звідки підсилювати, то скажу за підсилення якщо, бжіл утримуєте у БК. Береш корпус з іншого вулика. Та пересаджуешь бжіл у нього, туди й рамки для підсилювання. Бійки не буває. Бо ця метода створення сборного відводка. У тому сезоні так робив. Але, потім довелось прибрати матку - виявилась трутовкою. Та приєднувати до відводка. Чи варто воно боротися за хілу бжолину родину? Може краще зразу з"єднувати з нормальною родиною, а у травні зробити відводка, щоб востановити пасіку?
×
×
 • Create New...