Перейти к содержанию

Ручки для ульев


Панас

Рекомендуемые сообщения

Ирония тут не причем... И если вы видите у меня стаж 1-3 года, это не значит что я не знаю про что я говорю, так как проработал не один год на деревообрабатывающих заводах, и вопрос касался тут не пчеловождения а деревообработке... А тут  у меня стаж поболе будет... Если вы говорите что ручки с прямой фрезеровкой гниют так покажите и вопрос будет исчерпан, а переходить на личности не стоит...

Я на особистосьті не переходив,а просто сказав що мені такі раковинки не подобаються,я пасічництвом зайнявся в один час з столярством,тому змагатись небачу доцільності,можете робити,як вам подобається,час сам розставить все по своїх місцях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопцы расскажите лучше технологию производства правильных ручек со скосом для стока, если с фото :ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08(2).jpg

 Видео не мое!!!  берегите руки и окружающих на видео полное пренебрежения ТБ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08(2).jpg

 Видео не мое!!!  берегите руки и окружающих на видео полное пренебрежения ТБ 

це в нас на форумі такою фрезою користується Дед Коте і показував як воно виходить покроково,техніка безпека в ролику грубо нарушена+ плюс залучені діти,що непрепустимо,я майже так само робив.тільки трішки інакше,ставив фрезу на фуганок,на місце циркульної пили,і вибирав раковинки в готових корпусах,так безпечніше для рук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

просто человек наверно не видел как срезает вал на ФСШ и как после этого летают фрезы :(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопцы расскажите лучше технологию производства правильных ручек со скосом для стока, если с фото :ay:.

Ось найшов в нас на форумі.

user954_pic2363_1332592384.jpg

user3689_pic3307_1350222332.jpg

user3689_pic3310_1350222500.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виглядає звичайно симпатично, але така фреза коштує мабуть гривень 500? а нею тільки й робити, що ручки...якось не того.. Як на мене, то звичайною фрезою виходить не гірше. Не було відповідного розміру фрези, то ліпили дві до купи)))

 І що там може гнити? Коли оліфиш - гарненько намаж, не пошкодуй і фарби, той усих проблем:IMHO1: В корпусних то найкращий вихід з усіх ручок. Теж робив на готових корпусах.Не знаю наскільки беспечніше, але спокійніше це точно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виглядає звичайно симпатично, але така фреза коштує мабуть гривень 500? а нею тільки й робити, що ручки...якось не того.. Як на мене, то звичайною фрезою виходить не гірше. Не було відповідного розміру фрези, то ліпили дві до купи)))

 І що там може гнити? Коли оліфиш - гарненько намаж, не пошкодуй і фарби, той усих проблем:IMHO1: В корпусних то найкращий вихід з усіх ручок. Теж робив на готових корпусах.Не знаю наскільки беспечніше, але спокійніше це точно...

За пятьсот наверное только посмотреть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

можно и такую фрезку на ручном фрезере поюзать для ручек

1.6_3.jpg

 

или такую

 

5.1_3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на ручній так як на станку не вийде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

повністю згідний з  Вороном,  для роботи з корпусами достатньо фрезою зробити пази, а для перенесення віликів краще всетаки ручки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для переноса лучше апилифт... Проверено на практике.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, BVL_Studio сказал:

Для переноса лучше апилифт... Проверено на практике.

Краще для перевозки.А нести вулик та ще  з апилифтом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.12.2015в12:07, BVL_Studio сказал:

просто человек наверно не видел как срезает вал на ФСШ и как после этого летают фрезы :(((

Еще и детвора рядом крутится. ИДИОТ!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...