Перейти к содержанию

Роздрібна торгівля медом і бджолопродуктами.


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, nosivets сказал:

Мед з Тростянецького району Сумської області. Від мого друга, вони з батьком тримають десь 100 бр. Місце з дуже доброю екологією, серед великих лісових масивів. Бджола місцева, непородиста. Вулики - лежаки. Наскільки зрозумів, від кліща обробляють тільки під осінь.

 То Ви мене не зрозуміли с точки зору любий харчовий товар має бути кимось зробленний це теж тема для діскуссіі.... 

 По перше це етікетка та що там написано

  По друге це сам пасічник та ким він є 

По трете ми ідемо у напрямку европи тому у нас впроваджують НАСР

По четверте ми ще досі як у совку маемо мати результат лабораторіі

 Та по п'яте ми маємо бути конкцрентно спроможні...

Це якщо ну дуже коротенько....

Да забув у мене нема прямо таких самих поличок як у Вас та є продавець у кожному магазине який зацікавленний у продажі саме мого товару.... Не директор а продавець.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Александр К. сказав:

Є такі магазини що не проти брати з етікєткою... Другі навпаки тількі щоб гола банка без жодних бумажок...

Цікаво чим упаковка без етикетки людям подобається бідьше ? Вони туди свою клеють ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Александр К. сказав:

 То Ви мене не зрозуміли с точки зору любий харчовий товар має бути кимось зробленний це теж тема для діскуссіі.... 

 По перше це етікетка та що там написано

  По друге це сам пасічник та ким він є 

По трете ми ідемо у напрямку европи тому у нас впроваджують НАСР

По четверте ми ще досі як у совку маемо мати результат лабораторіі

 Та по п'яте ми маємо бути конкцрентно спроможні...

Це якщо ну дуже коротенько....

Да забув у мене нема прямо таких самих поличок як у Вас та є продавець у кожному магазине який зацікавленний у продажі саме мого товару.... Не директор а продавець.....

Коротко і по суті ! Ці поради мені допоможуть. Дякую вам ! 

P.S.  коли дороблю етикетку і сторіни у соцмережах, скину сюди. Нехай панство оцінить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nosivets сказал:

Цікаво чим упаковка без етикетки людям подобається бідьше ? Вони туди свою клеють ?

Ні все простіше вони рахують що ліпше торгувати товаром без етікеткі... Бояться що по Qr коду на етікетке люди перейдуть до виробника.... Інщі бояться контролюючих органів типу без етікеткі простіше....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Давно я не заходив до вас.

Але мені є що розказати. Яка не важка у нас була зима у Києві, з цими обстрілами і блекаутами, я все ж таки розпочав торгувати медом у своїх крамничках.

Важко було розпочати. Окремою проблемою було правильно розпустити цей мед, бо я його купив у 10 літрових відрах. Я зробив шкаф із OСБ і мінеральної вати, всередині на дні і стінках закріпив плівковий нагрівальний елемент від теплої підлоги, поставив контролер. Таким чином вдавалося одночасно розпускати 14 відер меду не перегрівається його більше 48 °. Дуже хотілося фасувати у скло, але зі склом зараз великі проблеми. Його і мало і воно дороге. Тож розфасовував у пластик.

Виготовив вивіски, різноманітний декор вітрин, підсвітку. Встановив все це і розставив на вітрині мед. І ви знаєте, справи потроху рухаються. Хоч баночку за день, але продаємо. Каса по меду складає приблизно 4000₴ на тиждень. За умови що це не основний товар, вважаю непогано.

Знімок екрана 2023-03-19 о 23.51.44.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, nosivets сказав:

І ви знаєте, справи потроху рухаються.

Дорогу здолає той хто йде.....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, nosivets сказал:

Давно я не заходив до вас.

Але мені є що розказати. Яка не важка у нас була зима у Києві, з цими обстрілами і блекаутами, я все ж таки розпочав торгувати медом у своїх крамничках.

Важко було розпочати. Окремою проблемою було правильно розпустити цей мед, бо я його купив у 10 літрових відрах. Я зробив шкаф із OСБ і мінеральної вати, всередині на дні і стінках закріпив плівковий нагрівальний елемент від теплої підлоги, поставив контролер. Таким чином вдавалося одночасно розпускати 14 відер меду не перегрівається його більше 48 °. Дуже хотілося фасувати у скло, але зі склом зараз великі проблеми. Його і мало і воно дороге. Тож розфасовував у пластик.

Виготовив вивіски, різноманітний декор вітрин, підсвітку. Встановив все це і розставив на вітрині мед. І ви знаєте, справи потроху рухаються. Хоч баночку за день, але продаємо. Каса по меду складає приблизно 4000₴ на тиждень. За умови що це не основний товар, вважаю непогано.

Знімок екрана 2023-03-19 о 23.51.44.png

О вітаю! Добре що Ви не опустили руки. Було би цікаво подивитись на Ваш досвід вітрин та почути цінову політику типу що по чем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Александр К. сказав:

О вітаю! Добре що Ви не опустили руки. Було би цікаво подивитись на Ваш досвід вітрин та почути цінову політику типу що по чем.

Так, фотографії вітрин, вивісок, і взагалі того як все це у мене організовано на торгових точках я обов'язково покажу. Просто зараз лежу у лікарні після операції, от і з'явився час по базікати на форумі із пасічника. А фотографії не наробив, не встиг.

Цінова політика проста: літр соняху з різнотрав'ям — 200₴, півлітра — 110₴, літр липи — 300₴, півлітра 160₴, акація із садовим цвітом літр — 330₴, пів літра — 180₴.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nosivets сказав:

Так, фотографії вітрин, вивісок, і взагалі того як все це у мене організовано на торгових точках я обов'язково покажу. Просто зараз лежу у лікарні після операції, от і з'явився час по базікати на форумі із пасічника. А фотографії не наробив, не встиг.

Цінова політика проста: літр соняху з різнотрав'ям — 200₴, півлітра — 110₴, літр липи — 300₴, півлітра 160₴, акація із садовим цвітом літр — 330₴, пів літра — 180₴.

Який ще асортимент бджолопродукції маєте в крамничках? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Який ще асортимент бджолопродукції маєте в крамничках? 

Поки нічого більше. Але вітрину я робив з розумінням того, що товарів буде побільше. У Instagram і і Фейсбуці ми просуваємо наші торгові точки як медові магазини, магазини здоров'я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Бджолопотам сказав:

Дорогу здолає той хто йде.....:ay:

По наший дорогах....:hmm: Ото пішком хіба шо....:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, nosivets сказал:

Так, фотографії вітрин, вивісок, і взагалі того як все це у мене організовано на торгових точках я обов'язково покажу. Просто зараз лежу у лікарні після операції, от і з'явився час по базікати на форумі із пасічника. А фотографії не наробив, не встиг.

Цінова політика проста: літр соняху з різнотрав'ям — 200₴, півлітра — 110₴, літр липи — 300₴, півлітра 160₴, акація із садовим цвітом літр — 330₴, пів літра — 180₴.

Київ як завжди дорожчий за інші міста.:umora: Подивіться у напрямку крем меду та меду суфле там не пахане поле роботи та ще там є такий вариант як шоколадний крем мед як за це взятись то гарна тема:IMHO: це по суті замінник нутели.

Інщі товари більш спецефічні.:IMHO:. З ними простіше в інсті та фейсбуці працювати можливо через ту ж мережу магазинів як точок видачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Александр К. сказав:

Київ як завжди дорожчий за інші міста.:umora: Подивіться у напрямку крем меду та меду суфле там не пахане поле роботи та ще там є такий вариант як шоколадний крем мед як за це взятись то гарна тема:IMHO: це по суті замінник нутели.

Інщі товари більш спецефічні.:IMHO:. З ними простіше в інсті та фейсбуці працювати можливо через ту ж мережу магазинів як точок видачі.

Так, згоден що Київ дорожчий за інші міста. Я пройшовся по ярмарках і поставив ціну трохи нижчу за середню.

Крем мед, суфле, різні коктейлі з горішками і таке інше воно звісно в планах. Я збирався цим зайнятися ще минулої осені. Але ж обстріли і блекаути не давали мені змоги зосередитись. Приходилось в 1-у чергу рятувати основний бізнес, бо він на електроенергії дуже зав'язаний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, nosivets сказал:

Так, згоден що Київ дорожчий за інші міста. Я пройшовся по ярмарках і поставив ціну трохи нижчу за середню.

Крем мед, суфле, різні коктейлі з горішками і таке інше воно звісно в планах. Я збирався цим зайнятися ще минулої осені. Але ж обстріли і блекаути не давали мені змоги зосередитись. Приходилось в 1-у чергу рятувати основний бізнес, бо він на електроенергії дуже зав'язаний.

Якщо буде час киньте фотки як Ви оформили свою вітрину це завжди цікаво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чув, правильніш бачив ще таке гасло на будинку з продажу меду-"Де мед -там любов". А гасла (Дмитро Любченко) коли оформлював цей будинок на колесах, був молодий і охочий до гарних (вони йому всі були гарні) дівчат. Не пішла в нього роздрібна торгівля медом з будиночка, одного разу пограбували(виявляеться грабують і мед) чоловік засумував, розчарувавсь( в такому виді торгівлі медом) і обміняв "вагончик" на пакети бджіл десь на Буковині. А гасло залишилось хай тільки і в моїй пам'яті. Де мед -там любов. Намагавсь продавати в Дніпрі велике, з багатьма заможними мешканцями місто. Тоді було, відчувалось так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.03.2023 в 19:22, Винодел сказав:

Чув, правильніш бачив ще таке гасло на будинку з продажу меду-"Де мед -там любов". А гасла (Дмитро Любченко) коли оформлював цей будинок на колесах, був молодий і охочий до гарних (вони йому всі були гарні) дівчат. Не пішла в нього роздрібна торгівля медом з будиночка, одного разу пограбували(виявляеться грабують і мед) чоловік засумував, розчарувавсь( в такому виді торгівлі медом) і обміняв "вагончик" на пакети бджіл десь на Буковині. А гасло залишилось хай тільки і в моїй пам'яті. Де мед -там любов. Намагавсь продавати в Дніпрі велике, з багатьма заможними мешканцями місто. Тоді було, відчувалось так. 

Цікаво, але у цього гасла якийсь занадто складний асоціаційний ряд...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, nosivets сказал:

Цікаво, але у цього гасла якийсь занадто складний асоціаційний ряд...

Скільки у Вас таких точок з водой та медом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

3 точки

27.03.2023 в 08:52, Александр К. сказав:

Скільки у Вас таких точок з водой та медом?

3 точки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

  Вітаю колеги. 

Цікавить таке питання, а по якій ціні продаєте сортовий мед за 1кг? (Різнотрав'я та липу)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Артем7 сказав:

  Вітаю колеги. 

Цікавить таке питання, а по якій ціні продаєте сортовий мед за 1кг? (Різнотрав'я та липу)

 

ніхто вроздріб не міряє мед кілограмами, літри в ходу і бажано скляна тара

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, wwlo сказал:

ніхто вроздріб не міряє мед кілограмами, літри в ходу і бажано скляна тара

Вибачаюся, мав на увазі сотовий мед але Т9 зробило своє діло, а я не звернув уваги 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Артем7 сказав:

Вибачаюся, мав на увазі сотовий мед але Т9 зробило своє діло, а я не звернув уваги 

зрозуміло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.06.2023 в 13:31, wwlo сказал:

ніхто вроздріб не міряє мед кілограмами, літри в ходу і бажано скляна тара

Заперечу вам, свою кліентуру вже як 5 років підсадив на 1 кг,тобіш баночка 0,720 обємом містить 1 кг меду. кришка з різьбою твіст 82. Баби не так медом як баночкою і єтикеткою любуються. 1,2,3 літри це совдепія, і бажано погризені кришки мишами і з під кисляка, і пряма дорога до Європи. Задіть в Європі в лавку, і подивіться, макс фасовка 1 кг. Ви кліенту продали 3 л соняху, він закристолізувався, починає його довбать металевою ложкою, вивалює бік банки. А на останох носить на ху...х себе і того хто його в 3 х літрову банку заливав. Що ви скажете пов. на цей допис.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, SAN63 сказав:

Ви кліенту продали 3 л соняху, він закристолізувався, починає його довбать металевою ложкою, вивалює бік банки. А на останох носить на ху...х себе і того хто його в 3 х літрову банку заливав. Що ви скажете пов. на цей допис.

Скажу, що класс!!!:ole_ole: Мед з склом він не ризикне їсти , а за новим медом прийде точно.:umora:Не шарите ви в бізнесі.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...