Перейти к содержанию

Роздрібна торгівля медом і бджолопродуктами.


Рекомендуемые сообщения

Вітаю, панове-хазяї.

Збираюся торгувати медом у своїй невеликій роздрібній мережі. Маю 3 торгових точки і в кожній по вільній вітрині, яка дивиться прямо на вулицю. От і задумав спробувати започаткувати медовий напрям. Закупив у свого друга пасічника трохи більше тонни меду 3-х сортів і тепер збираюся його пофасувати. Але дуже б хотів порадитись з бувалими майстрами роздрібної торгівлі в яку тару і які обʼєми краще фасувати, як мед по полицях розставляти, що крім меду пропонувати людям. По суті я хочу започаткувати "медові магазини", місця, де навколишні люди знатимуть що тут завжди є мед і інші дарунки бджіл. Таке собі місце здоровʼя. Дуже буду вдячний за поради і критику.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, nosivets сказал:

Вітаю, панове-хазяї.

Збираюся торгувати медом у своїй невеликій роздрібній мережі. Маю 3 торгових точки і в кожній по вільній вітрині, яка дивиться прямо на вулицю. От і задумав спробувати започаткувати медовий напрям. Закупив у свого друга пасічника трохи більше тонни меду 3-х сортів і тепер збираюся його пофасувати. Але дуже б хотів порадитись з бувалими майстрами роздрібної торгівлі в яку тару і які обʼєми краще фасувати, як мед по полицях розставляти, що крім меду пропонувати людям. По суті я хочу започаткувати "медові магазини", місця, де навколишні люди знатимуть що тут завжди є мед і інші дарунки бджіл. Таке собі місце здоровʼя. Дуже буду вдячний за поради і критику.  

Це буде інтернет магазин чи приміщення для роздрібной торгівлі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яке загальне призначення цого магазина типу просто харчі або для веганів або бутік доргих продуктів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Александр К. сказав:

Яке загальне призначення цого магазина типу просто харчі або для веганів або бутік доргих продуктів?

Зараз мої магазини продають питну воду на розлив (у тару споживача), вже 10 років займаюсь цим бізнесом. 

Я так подумав що, якщо до мене ходять люди небайдужі до свого здоровʼя, то чому б не запропонувати їм ще дещо, що допоможе їм довше лишатись молодими і здоровими. Так виникла ідея медового магазину. Я пройшовся по таким магазинам, пороздивлявся. Вони від мене дуже відрізняються, бо це великі приміщення, там величезний асортимент як меду, так і бджолопродуктів, так і всякого іншого (трави, чаї, кава). А у мене на кожній точці є тільки одна вітрина 120х150 см на 5 поличок (на фото). От я і думаю, чим її заповнити ?

Взагалі я буду цілитись на бюджетний сегмент споживачів, а також там на точці покупці зможуть забрати своє замовлення, яке вони зробили в інтернеті.

 

IMG_2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось так от виглядають мої торгові точки. Поряд з вікном видачі води я хочу облаштувать вітрину з медом.

IMG_20.jpg

IMG_202.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все красиво расписано. Но может если это бизнес то лучше не связываться с этим мёдом а продавать более ходовой товар.. тем более если нету опыта ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, nosivets сказал:

. Закупив у свого друга пасічника трохи більше тонни меду 3-х сортів і тепер збираюся його пофасувати. 

3 сорту маловато буде.. мінімум 5 сортів да щей різних кольорів. відтінків...  і якщо вірішили другу ріпяка з одного місця витягнути то тоді все нормально. а якщо це бізнес то мед для хорошої торгівлі треба гарно підбирать.  слава богу в Україні вибір великий але опит приходе з годом ( ну це якщо в загалі прийде)..

Ну і 90-95% успіху це залежить від самого продавця..  якщо ви думаете що людина яка нічого не петрае в меді буде Вам робити хорошу касу тим паче не в розкрученій точці то дуже помиляетесь..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Все красиво расписано. Но может если это бизнес то лучше не связываться с этим мёдом а продавать более ходовой товар.. тем более если нету опыта ?

Так, досвіду дуже мало. Але є сильне бажання і досвід у торгівлі своїм продуктом. Чогось мені здається що форм фактор "медової лавки" має шанси на успіх.

Але ви праві, якщо мед не піде, то я довго думать не буду і поміняю товар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

3 сорту маловато буде.. мінімум 5 сортів да щей різних кольорів. відтінків... слава богу в Україні вибір великий але опит приходе з годом ( ну це якщо в загалі прийде)..

 

Сподіваюся що завдяки порадам таких досвідчених фахівців як ви він не забариться. Підкажіть, а що ще б ви поставили на таких вітринах ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, nosivets сказал:

Сподіваюся що завдяки порадам таких досвідчених фахівців як ви він не забариться. Підкажіть, а що ще б ви поставили на таких вітринах ?

Да щоб ви не поставили.. для того щоб його люди купували потрібен продавець який зможе покупцю роз'яснити що це. для чого і як воно конче потрібно покупцю.. це вам не прилавок с цигарками де можна намалювати ціну а далі покупці самі знають що з цим всім робити..  сотовий мед. пилок.. прополіс.  і.т.д це все добре но після того якщо нормально пішли справи з медом..  я б починав би тільки з меду а там стане видно або звертати цю справу або розширяти асортимент..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nosivets сказал:

 

 Виходячи з всього више написаного то Вам треба повисити рентабельність (доходність) торгівельних точок. З чого можна зробити висновок що Вам потрібен той товар якій буде продаватись. То такой полки Вам буде цілком достатьно, далі я би на таку полку поставив би самий ходовий товар до прикладу це може бути липа гречка різнотрав'я подсолнух та крем

 Та тут треба розуміти звідки мед це саме важливе про це теж є думки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі то мед не є ходовим товаром-це не хліб,який купляють кожен день.Але все продається,як казав мій товариш бізнесмен,але залежно з якою швидкістю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене ідея провальна. :IMHO:

Бачив я декілька таких спроб медових "поличок", "відділів", "кіосків", "магазинчиків". У всіх однакова доля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Як на мене ідея провальна. :IMHO:

У всіх однакова доля.

...поступово або одразу переходять у статус заготівельників меду. Приховану рекламу на форумах пасічників ніхто не відміняв...:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, язичник сказал:

Приховану рекламу на форумах пасічників ніхто не відміняв...

І що нам рекламувати?

воду? :hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

І що нам рекламувати?

воду? :hmm:

 

А якщо проснутися, уважніше прочитати і подумати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, язичник сказал:

А якщо проснутися, уважніше прочитати і подумати?

А якщо вам те ж саме зробити?

Чи Ви вважаєте, що зараз форумчани "закидають" якогось новоспеченого заготовача дешевим медом через якусь там тему?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Як на мене ідея провальна. :IMHO:

Бачив я декілька таких спроб медових "поличок", "відділів", "кіосків", "магазинчиків". У всіх однакова доля.

 Тут я з Вами не згоден тільки завдяки таким поличкам я весь свій мед продаю у роздріб.

Тільки я даю людям під реалізацію...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ромео сказав:

 

Чи Ви вважаєте, що зараз форумчани "закидають" якогось новоспеченого заготовача дешевим медом через якусь там тему?

Будь який найближчий покупець має право першої ночі з продавцем. Чим більший вибір, тим дешевше можна купити мед. Мабуть оборот торгових точок дозволяє накопичувати оптові партії меду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.10.2022 в 18:02, Александр К. сказав:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.10.2022 в 18:02, Александр К. сказав:

Та тут треба розуміти звідки мед це саме важливе про це теж є думки....

Мед з Тростянецького району Сумської області. Від мого друга, вони з батьком тримають десь 100 бр. Місце з дуже доброю екологією, серед великих лісових масивів. Бджола місцева, непородиста. Вулики - лежаки. Наскільки зрозумів, від кліща обробляють тільки під осінь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.10.2022 в 08:59, ромео сказав:

Як на мене ідея провальна. :IMHO:

Бачив я декілька таких спроб медових "поличок", "відділів", "кіосків", "магазинчиків". У всіх однакова доля.

Не знаю. Хоч я це питання і недовго вивчав, але коли ми жили більше місяця у Франківську, на початку війни, то я там бачив і медові полички в маленьких продуктових магазинах, і власне магазини. Мед продавався. 

Я допускаю що ви можете бути праві, але ж як же той весь мед взагалі продається ? Чи не в магазинах ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.10.2022 в 10:36, Александр К. сказав:

 Тут я з Вами не згоден тільки завдяки таким поличкам я весь свій мед продаю у роздріб.

Тільки я даю людям під реалізацію...

Як цікаво ! Чи можу я просити пана підказати де можна побачити ваші точки реалізації ? Звісно, якщо ви вважаєте це доречним з точки зору конкуренції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.10.2022 в 19:20, язичник сказав:

Будь який найближчий покупець має право першої ночі з продавцем. Чим більший вибір, тим дешевше можна купити мед. Мабуть оборот торгових точок дозволяє накопичувати оптові партії меду

В моїх рожевих мріях купувати і продавати мед тонами :ah:, але я тільки починаю. І так, я на початках буду спершу допомагати своєму другу спродати мед. Я йому вдячний за багато чого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, nosivets сказал:

Як цікаво ! Чи можу я просити пана підказати де можна побачити ваші точки реалізації ? Звісно, якщо ви вважаєте це доречним з точки зору конкуренції.

Ну фоткати вибачте не піду але можу розпрвісти.. Точки продажу це магазини у Харкові. Батько багато років робив на харчах багато кого знає. Зазвичай обираємо маленькі крамниці з порядними господарями. Далі в залежності від району те що коштує дорого гарніше беруть у центі міста, середнє за цінами спальні раойни, є такі точки де навпаки тільки дешевий мед продається... Багато дає те що під реалізацію.... Є такі магазини що не проти брати з етікєткою... Другі навпаки тількі щоб гола банка без жодних бумажок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...