Перейти к содержанию

ГФС


Nikan

Рекомендуемые сообщения

6 часов назад, ромео сказал:

 

Причина не в ГФС, а силі бджіл - моя скромна думка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Север сказав:

Причина не в ГФС, а силі бджіл - моя скромна думка.

Причина в пасічнику, який не знає склад того, чим він годує бджіл. Бджоли - не свині, можуть пропасти.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчёл мизер, сели под потолком, где тепло, корм съели и от голода отошли в мир иной. Пасечник не опытный, гнездо оставил слишком большое - вот и результат.

Нужно уметь признавать свои ошибки, а не обвинять всех и вся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Підкажіть. Купив ГФС в каністрі 5 літрів(7кг) він лише зверху сироп, решта чи замерз чи закристалізувався в білу масу.Що робити треба сироп:dntknw: а не сметана?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Ю. Р. А. сказав:

Підкажіть. Купив ГФС в каністрі 5 літрів(7кг) він лише зверху сироп, решта чи замерз чи закристалізувався в білу масу.Що робити треба сироп:dntknw: а не сметана?

А на хіба ви купуєте хрінь не відомого походження, складу і без інструкції?

Тепер пробуйте-експерементуйте і переживайте чим все закінчиться для бджіл.

 

Я б додав трохи води. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Ю. Р. А. сказав:

Підкажіть. Купив ГФС в каністрі 5 літрів(7кг) він лише зверху сироп, решта чи замерз чи закристалізувався в білу масу.Що робити треба сироп:dntknw: а не сметана?

Виробника і продавця тої хрені в студію! Треба щоб інші не купились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

Підкажіть. Купив ГФС в каністрі 5 літрів(7кг) він лише зверху сироп, решта чи замерз чи закристалізувався в білу масу.Що робити треба сироп:dntknw: а не сметана?

А підігріти так градусів до 25 не пробували? і концентрацію трохи зменшити... А загалом в слідуючий раз я б рекомендував користуватись цукром - затратити годину часу, а натомість одержати продук якісний і потрібної концентрації, та і по ціні мабуть дешевше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, yu1986ra сказал:

А на хіба ви купуєте

"Бо так!" Треба було;). Всі ми експериментуємо, але не всі озвучуємо на загальну критику.:IMHO:

6 часов назад, Alazon сказал:

Виробника і продавця тої хрені в студію! Треба щоб інші не купились.

Не скажу, але думаю у всіх продавців, (взимку) в кого склад без підігріву замерзає той ГФС 

2 часа назад, Гурович сказал:

А підігріти так градусів до 25 не пробували? і концентрацію трохи зменшити... А загалом в слідуючий раз я б рекомендував користуватись цукром - затратити годину часу, а натомість одержати продук якісний і потрібної концентрації, та і по ціні мабуть дешевше.

Підігрів при 25° ростало. Мабуть фруктоза від глюкози відділилася в холоді. Дякую за пораду.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...