Перейти к содержанию

Персик


ромео

Рекомендуемые сообщения

Персик - плодовое дерево высотой 6—8 м. Листья очередные, простые, продолговато-ланцетные, на вершине острые, по краям остропильчато-зубчатые, голые, сверху темно-зеленые, снизу бледнее, на коротких черешках; цветки с зелеными чашелистиками и пурпурными лепестками, сидят одиночно или попарно; нектароносная ткань расположена на блюдцевидном цветоложе.
Персик цветет в марте — апреле, до распускания листьев,  10-14-суток. Продолжительность цветения одного цветка 4-5 суток. Растение хорошо посещается пчелами для сбора нектара и пыльцы. Нектар, выделяемый 100 цветками за сутки, содержит около 45 мг сахара. Медовая продуктивность не превышает 5 кг с 1 га, персик обыкновенный как медоносное растение обеспечивает поддерживающий взяток в ранневесеннее время. В то же время он является хорошим пыльценосом, пчелы собирают с него много пыльцы

Створив нову тему, щоб похвалитись фоткою досить рідкісною в нашій місцевості.

Правда дерева не мої - тещині

5cc9bfd1572af_.thumb.JPG.968d0ef419fcc9c9a1ada27bda203336.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З усіх фруктових, найсмачніший -персик.У мене дванадцять дерев персика,різніх сортів, і три дерева -нектарин.Сорт-Дніпровський жовтий,вже років 10 плодоносить.Але через рік.Нектарин в тому році дав перші плоді-з 10ток.В цому році квітували всі, може щось і буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пока с морозами пронесло,посмотрим что дальше будет.Абрикос завязался,будем надеяться, что и персик будет.Нужно по завязи сразу опрыскать.Я обрабатываю один раз и все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чим обробляєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обробляю Хорусом,як тільки появляється завязь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Доброго дня ! Персик має ураження листків (див. фото). Порадьте, будь ласка, що можна з цим зробити.
P.S.: На дереві уже є зав'язь плодів.
Дякую.

IMG_20190525_101441 (2).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Kqutochka123 сказал:
Доброго дня ! Персик має ураження листків (див. фото). Порадьте, будь ласка, що можна з цим зробити.
P.S.: На дереві уже є зав'язь плодів.
Дякую.

IMG_20190525_101441 (2).jpg

Це називається курчавість листя.Якщо не обробляти, дерево може загинути.

До Вашої уваги пропоную Таблицю по догляду за Персиками і Нектаринами. Сам користуюсь вже багато років і дерево здорове.

 

20190318_094101 (1).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, FES сказал:

Це називається курчавість листя.Якщо не обробляти, дерево може загинути.

До Вашої уваги пропоную Таблицю по догляду за Персиками і Нектаринами. Сам користуюсь вже багато років і дерево здорове.

 

20190318_094101 (1).jpg

Хорус працює при низьких температурах. При температурі 25 градусів хорус вже не працює. Блу Бордо баеровський я літом використовую ( це мілко діспесна мідь) краще чим бордовська суміш. 

Ось Актеллик і бджоли  це погано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Incap сказал:

Ось Актеллик і бджоли  це погано

Обробляйте ввечері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.06.2019 в 16:50, Incap сказал:

Хорус працює при низьких температурах. При температурі 25 градусів хорус вже не працює. Блу Бордо баеровський я літом використовую ( це мілко діспесна мідь) краще чим бордовська суміш. 

Ось Актеллик і бджоли  це погано

Актеллик,как и Актараоапсны для пчел, заменить Энжио или  Калипсо(безопасны для пчел). А так все правильно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.05.2019 в 18:47, ромео сказал:

Створив нову тему, щоб похвалитись фоткою досить рідкісною в нашій місцевості.

Правда дерева не мої - тещині

5cc9bfd1572af_.thumb.JPG.968d0ef419fcc9c9a1ada27bda203336.JPG

По своему опыту неоднократно убедился, что персик как и виноград нуждается в очень серьезной обрезке. Это дерево очень склонно к перегрузу со всеми вытекающими - недоразвитые безвкусные плоды, плохой прирост и вызревание побегов и как следствие тяжело потом переносится зимовка. Из того, что видно на фото, я бы процентов 70-80 побегов убрал и между плодами расстояние оставил бы не меньше 15-20 см - результат порадует.

И еще одно - резать персик по голым веткам зимой категорически не советую, потом погонит клей со всех срезов, которые очень тяжело зарастают, остаются язвы. Сам режу персик по розовому бутону и пару раз в течении лета. Иначе он превращается в непролазный куст. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 01.05.2019 в 18:47, ромео сказал:

Правда дерева не мої - тещині

5cc9bfd1572af_.thumb.JPG.968d0ef419fcc9c9a1ada27bda203336.JPG

От такий капєц, товаришчі... А так гарно все починалось. Жахливий перегруз, жорстока засуха - урожай недозрів (засох прямо на гілках) та і деревам, скоріше всього, буде гаплик.  

5d6d6afd65d13_.thumb.JPG.9e1f516769052f5f46d968b4ea901711.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

От такий капєц, товаришчі... А так гарно все починалось. Жахливий перегруз, жорстока засуха - урожай недозрів, та і деревам, скоріше всього, буде гаплик.  

Я же предупреждал, зря не послушали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мда.... плачевна картина. 3 роки назад ось так із за перегруза чуть не вгробив два пятирічних персики, вчасно побачив що лист почав змінювати колір,  наче як  жовтіти, і це за 7-10 днів до початку дозрівання. Довелось 3/4 плодів обірвати зеленими і потому ще цілий місять підпоював і відкормлював щоб врятувати дерво. Зробив відповідні висновки - цьогоріч отримав гарний врожай відмінних плодів (як за розміром так і за смаком)

із власного досвіду:

1) правельне формування і обрізання персика

2) обовязкові обробки (за схемою) - від хвороб і шкідників

3)  обов'язкове нормування ( прорідження) завязі

4) підживлення по листу (хелатними добривами)  - я використовую плантафол але купую  в кілограмовій упаковці.

5) при необхідності полив але такий щоб добре промочити землю  - приміром кілька днів назад поливав сад, під персики віком 8 років на кожний десь пішло літрів 200 -300 води. Краще коли є можливість зробити капельний полив, а замлю під дервом  замульчувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, shersand сказал:

Я же предупреждал, зря не послушали. 

Я вже казав, що дерева не мої. Доглядати за ними не маю можливості...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Слабенько персик цьвіте в цьому році чому незнаю , +3 на 10:30 дубак.a958a7b6e42666157509cae56cb358aa.jpg33ed19607a35748ce52ddf9198c08ac4.jpg39b83c7d1ca866a0a821c3a4ba05ca4c.jpg

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, uam_63 сказав:

Слабенько персик цьвіте в цьому році чому незнаю , +3 на 10:30 дубак


 

Квіткові бруньки закладаються під час початку минулорічного квітування. Нестача підживлення і догляду під час квітування- закладається менше квіткових бруньок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, язичник сказав:

Квіткові бруньки закладаються під час початку минулорічного квітування.

на чому? якщо приросту ще нема?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

на чому? якщо приросту ще нема?

Спецом спостерігав за сусідськими персиками. На однорічних пагонах закладається дуже мало плодових бруньок. Більшість квіткових букетних бруньок закладається на дворічних пагонах. Свої персики повикидав ще років 30 тому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, язичник сказав:

Свої персики повикидав ще років 30 тому

Мої самі повикидалися. наскільки знаю - плодові бруньки починають формуватися в другій половині літа. 

Цитата

Формування зачатків квіток. Починається фенофаза частіше після 22 червня (у липні — серпні) при скороченні довжини дня до 16—15 годин і середньодобовій температурі возуха 15—18 °С, а закінчується навесні наступного року перед початком цвітіння рослин (за винятком випадків передчасного цвітіння восени). Ця фенофаза в основному схована від зовнішнього спостереження. її можна встановити й простежити при спеціальних оглядах поперечних зрізів квіткових бруньок під мікроскопом або за допомогою бінокулярної лупи. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, gardener сказав:

Мої самі повикидалися. наскільки знаю - плодові бруньки починають формуватися в другій половині літа. 

 

Це у вас за який рік інформація? Я спостерігав кілька останніх років. Коли з'являється завязь, то вже видно мікроскопічні зачатки майбутніх квіткових бруньок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, язичник сказав:

Спецом спостерігав за сусідськими персиками. На однорічних пагонах закладається дуже мало плодових бруньок. Більшість квіткових букетних бруньок закладається на дворічних пагонах. Свої персики повикидав ще років 30 тому

Що не ті сорти? :ah: Бо я он спробував зараз пару замовити. Вони місця багато не займають та й високими не ростуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, язичник сказав:

 то вже видно мікроскопічні зачатки майбутніх квіткових бруньок

А починають формуватися минулого року

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...