Jump to content

Incap

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

176

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Ukraine
 • Порода пчел
  Bee

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. можливо й так щось незадумувався над цим питанням просто показало срок діі сертифікату ще 118 днів.
 2. в мене теж у діі 6 міс. У жовтні вилітаю до Сполучених Штатів коли замовляв квиток підтягнулось 180 днів
 3. Да не вже? А як-що дитина гепатитом заразить пів школи Знаєте у того діректора буде автономія, у яких місцях. Форма 112/о і форма 68/о
 4. а як-же вашу доньку до школи прийняли без щеплень?
 5. Керівник не може змусити вакцинуватися вагітну він під цією інструкцією поставив підпис (усі курерівники пройшли навчання) А то що коментаріі на фейсбук і що? фейзбук джероло наказів, інструкцій та розпоряджень? Що за навчальний заклад якого керівник змушував вагітну вакцинуватись?
 6. Ну щож ви так брешете ще у коледжі чи школі працюєте Не може і не має права лікар вагітним і лактуючим жінкам пропонувати вакциновуватися. Це огидно. Ви навіть інструкціїї не бачили а мелете усяку еренду. Вагітні не брали участь в клінічних дослідженнях вакцин від COVID-19 це з Протокола ВОЗ.
 7. Так згоден. Алеж такі оточують нас, наших онуків, наражають їх на небезпеку. Такий як Seos у школі працює...
 8. https://www.washingtonpost.com/nation/2021/08/18/texas-couple-declined-covid-19-vaccine-died-orphans/ https://www.theguardian.com/us-news/2021/aug/29/texas-caleb-wallace-anti-mask-protests-freedom-dies-covid-19 Я можу вам дуже багато таких посилань надати де вмирають антивакцинатори і це дуже добре що Сполучени Штати це доводять до простих людей.
 9. Сміється той, хто сміється останній. Називав COVID-19 шахрайством. У США помер від коронавируса радіоведучий-антівакцінатор У США помер від COVID-19 відомий радіоведучий-антівакцінатор з Флориди Дік Фаррел. Про це повідомляє The Guardian. Фаррел дотримувався правих поглядів, був затятим прихильником Дональда Трампа і вважався одним з основоположників стилю "шоковий розмова" (shock talk). Він називав COVID-19 "шахрайством", а головного санлікаря США Ентоні Фаучи - "божевільним брехуном", який набрав змову з "безбашенним тупицями". Ще в червні Фаррел закликав всіх відмовити
 10. Я тільки зрозумів. Білл Гейтс хочу усім на планеті вживити чіпи щоб зменьшити населення земнохї кулі щоб зменьшити покупки продуктів компанії Microsoft тоб-то Windows, Office і тому подібне???
 11. Sanich seim чув дзвін та не знає де він У 2010 році в Гані почали реалізацію проекту MoTeCH - державної ініціативи, яку частково фінансував Фонд Білла і Мелінди Гейтс. Суть проекту полягала в тому, щоб за допомогою мобільних телефонів і партнерства з державними установами охорони здоров'я забезпечити жителів країни, переважно жінок і дітей, більш якісними медичними послугами - в тому числі за рахунок поширення 22 основних ліків, включаючи контрацептиви, схвалених урядом Гани. А московія підфатила та стало свою дурню молоти про "Теорію усесвітнього заговору". Ніяких посилань він вам н
 12. Сполучини Штати прокакциновано 1 дозою 210 міліонів а 2 дозами 180 міліонів. Коли почався мор серед антивакцинаторів від COVID усі масово почали вакцинуватися. і на зараз 60% вакциновано 1 дозою і 50 % двома. Ось щоб не казали Бла-Бла https://covid.cdc.gov/covid-data-tracker/#vaccinations_vacc-total-admin-rate-total https://www.bbc.com/ukrainian/news-57960177 Думай-ТЕ.
×
×
 • Create New...