Перейти к содержанию

Українська степова бджола


bercik alex /liliya

Рекомендуемые сообщения

ось як це виглядає, покажу приклад.

на фото нижче колонка 789 на ділянці досліджуваної мтх днк, можна побачити що при порівнянні різних зразків бджіл які належать до македоніки і карніки в македоніки в цьому місці стоїть аденін , а в карніки відповідно гуанін. порівнюючи різні зразки бджіл між собою можна і знайти їхню відмінність чи навпаки схожість. якщо досліджуванні ділянки ідентичні в бджіл то тоді говорять про їхнє спільне походження , чим більша відмінність тим далі вони будуть один від одного , тобто далі будуть говорити про різні підвиди, види, роди ну і так далі... на фото нижче аналізуються 3 зразки з закритої популяції Воронівська , а саме проба 21, 7, і 59 лінії.  Інші зразки власне взяті як еталони для порівняння. В досліджуваній ділянці видно відповідність 3 даних зразків з тими що відповідають македоніці (читай УС бджолі)

мтх днк.jpg

  • Подобається 5
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
06.04.2019 в 16:33, Рудаков Юрий сказав:

У нас местами больше карпатки во многих Сибирских районах, чем во многих украинских . 50 лет почти шли поставки пчелы из Закарпатья в Сибирь.

І що маємо в результаті? Медова продуктивність регіону зросла ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.06.2022 в 09:16, Mihail-ves сказав:

За декілька років було проведено багато праці з відмивання УС у мене на пасіці,

Чи вдалося досягнути коефіцієнта варіації КІ менше 10% ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ДобровоЛ changed the title to Українська степова бджола
8 годин тому, rudakov сказав:

Чи вдалося досягнути коефіцієнта варіації КІ менше 10% ? 

Дуже легко, якщо працювати як вчив Рудаков - викидувати всі крила, які програма підсвітила червоним. В народі це називається - підтасовка потрібного результату. :umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Дуже легко, якщо працювати як вчив Рудаков - викидувати всі крила, які програма підсвітила червоним. В народі це називається - підтасовка потрібного результату. :umora::hi:

Не вигадуйте дурниці, Рудаков такого не вчив, знову тут чули дзвін та незнаю де він. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Кто самый крутой селекционер по степовой? 

Либо так +

У кого самая большая коллекция по степнячке?

 

Опрос 

Мне в Тюмени бакфасчик Макаров Андрей назвал двоих : Олега Стрельчука и Майстерчука ( фамилию могу немного неправильно написать) ... 

Согласны? 

Я сказал, что есть круче... 

Из телеграмма удалился и из группы их тоже, -зб..ли.

А теперь вот мучаюсь ночь не сплю... 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Рудаков Юрий сказав:

А теперь вот мучаюсь ночь не сплю... 

Спіть спокійно, Ви тут сказали вірно, степовиків багато, просто не всі на слуху. Ми робимо свою колективну роботу, і кожен має чим похвалитись. І як результат - Степова бджола зараз в лідерах, якщо рахувати на всеукраїнському перепису. 

 

P.S. ця тема якраз і висвітлює процес відновлення УС в Україні. Так що в кого будуть питання відправляйте читати саме цю тему і робити висновки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Mihail-ves сказал:

Спіть спокійно, Ви тут сказали вірно, степовиків багато, просто не всі на слуху. Ми робимо свою колективну роботу, і кожен має чим похвалитись. І як результат - Степова бджола зараз в лідерах, якщо рахувати на всеукраїнському перепису. 

 

P.S. ця тема якраз і висвітлює процес відновлення УС в Україні. Так що в кого будуть питання відправляйте читати саме цю тему і робити висновки.

Все правельно !

17 часов назад, Рудаков Юрий сказал:

Я сказал, что есть круче... 

Из телеграмма удалился и из группы их тоже, -зб..ли.

А теперь вот мучаюсь ночь не сплю... 

 

 Да есть много и не на слуху . Вот к примеру что бы спалось вообще хорошо . Но врядли кто либо продаст .:umora: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, koste сказал:

Все правельно !

 Да есть много и не на слуху . Вот к примеру что бы спалось вообще хорошо . Но врядли кто либо продаст .:umora: 

 

Все продається і купляється - було б бажання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Все продається і купляється - було б бажання. 

В рашу много маток за этот год продал ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, koste сказал:

В рашу много маток за этот год продал ?

Маразм крепчал:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Гурович сказал:

Маразм крепчал:(

Я не думаю что другие захотят  туда что либо продать .:UA:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Переможемо 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, koste сказал:

Все правельно !

 Да есть много и не на слуху . Вот к примеру что бы спалось вообще хорошо . Но врядли кто либо продаст .:umora: 

 

Знаешь, купля продажа дело хорошее. 

Но не весь интерес жизни в ней. 

Бывает интересуешься явлением, предметом, сортом, технологией и тп не с це л ью извлечения прибыли... 

52 минуты назад, koste сказал:

Я не думаю что другие захотят  туда что либо продать .:UA:

Куда туда, я ничего не покупаю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Рудаков Юрий сказал:

Знаешь, купля продажа дело хорошее. 

Но не весь интерес жизни в ней. 

Бывает интересуешься явлением, предметом, сортом, технологией и тп не с це л ью извлечения прибыли...

Цели у всех разные ,они имеют возможность изменятся . Под действием обстоятельств ,времени ,возроста .

 

16 минут назад, Рудаков Юрий сказал:

Куда туда, я ничего не покупаю 

Тебе и не предлогают .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, koste сказал:

Я не думаю что другие захотят  туда что либо продать .:UA:

А з чого ти взяв, що я торгую з рашою? Сам собі придумав і віриш в свою видумку. Ну що ж, продовжуй. Інтересно, чим все закінчиться:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

А з чого ти взяв, що я торгую з рашою? Сам собі придумав і віриш в свою видумку. Ну що ж, продовжуй. Інтересно, чим все закінчиться:rofl:

Это  таков ответ тебе на то что всё продаётся . 

  Если находятся такие кто родину свою продал ,это не озночает что все так делают  . 

   На свой счёт брать не нужно,  я не о тебе. :hi::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, koste сказал:

Это  таков ответ тебе на то что всё продаётся . 

  Если находятся такие кто родину свою продал ,это не озночает что все так делают  . 

   На свой счёт брать не нужно,  я не о тебе. :hi::umora:

Не можу зрозуміти - спочатку питаєш скільки я продав, а потім говориш, що це не про мене.:dntknw:

Відповідати не обов*язково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, blek-269 сказал:

Оце так результати:rofl:. Всі показники дослідної групи кращі ніж у контрольної. Тоді чому сила дослідних сімей після зимівлі проти контролю просіла на 1%? :hmm: Чудеса...

Міша, що це за непорядок такий? В полтавській обл є свій внутріпородний тип, а в миколаівській нема? Коли вже буде зареєстровано тип штукарський?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Гурович сказав:

Коли вже буде зареєстровано тип штукарський?

Вже ніколи, проект цього року закінчив, нерви треба берегти.;)

Як працює наша наука вже неодноразово я показував на сторінках нашого форуму. Тому і не дивуюсь такій "науковій" новині що вище. Дуже цікаво було б глянути на повний текст даної роботи, тому що одна сама таблиця нічого не показує.

Дуже цікаво спостерігати як УС розповсюджується пасіками, але всі бачили як попередні "науковці" перевели гарних маток УС в гібриди і тим самим знищили "родоначальниць". 

На рахунок "чистих" генетично УС дуже мало інформації, але вона є і як я колись прогнозував - мінімум три типи УС. Все інше -будемо спостерігати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як завжди наші "науківці" з Прокоповича і не тільки , впевнені що бджолярі України повні лохи, і проковтнуть геть усе . 

Цікаво які зараз тарифи в інс.  щоб зареєструвати нову породу ? 

Ба більший нонсенс таке як Українська степова тип Хмельницький . Де Хмельницький а де степ . І шо вони таке курять? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, B 740 сказав:

Як завжди наші "науківці" з Прокоповича і не тільки , впевнені що бджолярі України повні лохи, і проковтнуть геть усе . 

Цікаво які зараз тарифи в інс.  щоб зареєструвати нову породу ? 

Ба більший нонсенс таке як Українська степова тип Хмельницький . Де Хмельницький а де степ . І шо вони таке курять? 

З вашого сайту взято, пане географ

unnamed.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Oleksandr K. сказал:

З вашого сайту взято, пане географ

unnamed.png

Я Вам таких картінок можу 100 різних бредових  намалювати і до кожної придумаю окрему байку , 

На картинці показує що до Луганська, Донецька , І Харкова бджоли не долетіли ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, B 740 сказав:

На картинці показує що до Луганська, Донецька , І Харкова бджоли не долетіли ))))

Тю, думав що то Ви ту мапу малювали, сайт же buckfast.info. На рахунок Донецька і далі - отам і поширюйте своє світобачення, несіть людям світло правди та ефективного пчєловождєнія :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...