Перейти к содержанию

Куплю безсотовые пчелопакеты.


Рекомендуемые сообщения

11 година тому, Вася Чурей сказав:

Закарпаття , 5 травня вже плідні матки є!

А в мене 7-10 травня можуть йти перші рої.Відстаю по розвитку від Закарпаття днів на 5.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Винодел сказал:

 

"Тритон" тут на форумі важае,що 750гр. за 4рр-реальна ціна і ось "Юрец 76" готовий пізніш взяти по 800гр. 1,5кг з маткою."Чудны дела твои Рынок".

Готовий взяти тому що раніше 20 мая в нашому районі ще сім'я не досить сильна, щоб трусити з неі бджіл. Та й відібравши матку в пакет не у кожного є можливість дати молоду в сім'ю(так щоб з неі щось путнє вийшло) та ще й взяток з акаціі з 20мая по 5 июня. Так що мало хто хоче віддавати бджіл перед акацією.

Але якщо не знайду безсотові пакети в свойому регіоні то прийдеться шукати в "теплих краях". Та й ціну вже не 800, а максииум 600 можно давати. Так як дорога не близька.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Alazon сказал:

А в мене 7-10 травня можуть йти перші рої.Відстаю по розвитку від Закарпаття днів на 5.

А як у вас, практикують продаж безсотових пакетів чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Юрец 76 сказал:

Готовий взяти тому що раніше 20 мая в нашому районі ще сім'я не досить сильна, щоб трусити з неі бджіл. Та й відібравши матку в пакет не у кожного є можливість дати молоду в сім'ю(так щоб з неі щось путнє вийшло)

 

Цитата

У нас к 20мая матки бесплатно раздают, тем более зимовалых, потому что меняем на сеголеток. Если хотите могу вам своих со скидкой продать по 399грв.

Что то вроде одно другому противоречит 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Юрец 76 сказав:

Готовий взяти тому що раніше 20 мая в нашому районі ще сім'я не досить сильна, щоб трусити з неі бджіл. Та й відібравши матку в пакет не у кожного є можливість дати молоду в сім'ю(так щоб з неі щось путнє вийшло) та ще й взяток з акаціі з 20мая по 5 июня. Так що мало хто хоче віддавати бджіл перед акацією.

Але якщо не знайду безсотові пакети в свойому регіоні то прийдеться шукати в "теплих краях". Та й ціну вже не 800, а максииум 600 можно давати. Так як дорога не близька.

 

 

Дорога 200грн за єденицю? Вони що в купе будуть їхати? Прошлий рік я відправляв в Чернігів, там вийшло по 35 грн за шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо серйозно, то ціна 750-800грн є добра на 15-20 травня за безсотовий .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Вася Чурей сказав:

Якщо серйозно, то ціна 750-800грн є добра на 15-20 травня за безсотовий .

Вчому проблема? Продавайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, офіцер сказав:

Вчому проблема? Продавайте.

Яб продав, та на цей час уже продані пакети рамкові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Вася Чурей сказал:

Яб продав, та на цей час уже продані пакети рамкові.

Якщо не секрет по якій ціні домовились?, та на скільки рамок пакети (3 чи 4 розплоду)?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.01.2019 в 11:35, ПАН сказал:

 

Так в чём вопрос, продайте человеку пакеты 1.5кг пчел + матка по 800 грн .А зимовалых маток продают в апреле и спрос не маленький . 

Очень много смотрю фильмов и читаю о попытках зимовки маленький смей для сохранения маток. Покупать весной маток плохо перезимовавших семей???  И Вам это таки надо!!!!???? 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, timoncikk сказав:

Якщо не секрет по якій ціні домовились?, та на скільки рамок пакети (3 чи 4 розплоду)?:hi:

Остаточно ще недомовився. Тай поціні яб так рано домовлятись і нехотівби, ще зарано робити якісь прогнози. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, матка сказал:

Очень много смотрю фильмов и читаю о попытках зимовки маленький смей для сохранения маток. Покупать весной маток плохо перезимовавших семей???  И Вам это таки надо!!!!???? 

 

 

 

 

А фильмы о зимовке больших семей с Nым к-вом маток есть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Гурович сказал:

А фильмы о зимовке больших семей с Nым к-вом маток есть?

Двух маточное пчеловодство придумывали  для того чтобы держать сильные семьи а не торговать матками!!!  В крайне случае продать пакеты 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, матка сказал:

Двух маточное пчеловодство придумывали  для того чтобы держать сильные семьи а не торговать матками!!!  В крайне случае продать пакеты 

 

4 часа назад, Гурович сказал:

А фильмы о зимовке больших семей с Nым к-вом маток есть?

Я спрашивал не о 2х маточных семьях, а о семьях в которых зимует от 2х, скажем, и до 10ти маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Гурович сказал:

а о семьях в которых зимует от 2х, скажем, и до 10ти маток.

Ну сколько там тех энтузиастов на практике.Ну ни кто не будет зимовать тех маток специально для ранневесенней продажи.И как на того продавца и выйти то,когда чтобы таким занятся надо куда то эту матку после облета отсадить,потому как в изоляторе уже долго не проживет.Правильно и сказано,что то матки не с благополучных семей и потом можно спихнуть ее качество на плохую температуру во время ее путешествия.

И если промолчали ,когда сказали какая она ценная аж 400 грн,то это не говорит ,что не выскажут когда будут пытаться развить эту тему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Юрец 76 сказав:

А як у вас, практикують продаж безсотових пакетів чи ні?

За безсотові не чув. Моя пасіка малувата, по весні побачу що зможу продати. А такий ранній розвиток обумовлений особливістю місцевості - саме Дністровському каньйону.Перші обдьоти десь не пізніше 10 березня. В селах, що не в долині Дністра, дещо холодніше, там все розвивається на кільеа днів пізніше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понімаю, що безсотовий продаж бджіл в наших краях, та й повсій краіні ще не на часі. А я вже губу розкатав думав що візьму собі соточку пакетів та й на вощині без болячок викохаю собі ще один точок. Мабуть всі пакети готуються на Канаду .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Юрец 76 сказал:

Я так понімаю, що безсотовий продаж бджіл в наших краях, та й повсій краіні ще не на часі. А я вже губу розкатав думав що візьму собі соточку пакетів та й на вощині без болячок викохаю собі ще один точок. Мабуть всі пакети готуються на Канаду .:umora:

Я в особисті писав... Ви ж не відповідаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Юрец 76 сказал:

Я так понімаю, що безсотовий продаж бджіл в наших краях, та й повсій краіні ще не на часі. А я вже губу розкатав думав що візьму собі соточку пакетів та й на вощині без болячок викохаю собі ще один точок. Мабуть всі пакети готуються на Канаду .:umora:

Не мучай народ - зайди на пасеку биз, если сейчас нет - к весне обьявления будут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mascot сказал:

Я в особисті писав... Ви ж не відповідаєте.

Всі відповіді на ваші вопроси про тару можно прочитати в даній темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Гурович сказал:

Не мучай народ - зайди на пасеку биз, если сейчас нет - к весне обьявления будут.

Я  там уже був. Там теж саме що і тут:umora:

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Юрец 76 сказал:

Всі відповіді на ваші вопроси про тару можно прочитати в даній темі.

Я не бачу. Покажете де саме?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ж писав якщо тара ваша то до ціни пакету+50грв. Якщо буду забирати в свою тару то зробити мені сотню коробків з двп та сітки займе не більш 2 днів. Якщо вам треба зробити ящики по стандартам то в ютюбі куча роликів. 

6 минут назад, mascot сказал:

Я не бачу. Покажете де саме?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Юрец 76 сказал:

Я так понімаю, що безсотовий продаж бджіл в наших краях, та й повсій краіні ще не на часі. А я вже губу розкатав думав що візьму собі соточку пакетів та й на вощині без болячок викохаю собі ще один точок. Мабуть всі пакети готуються на Канаду .:umora:

 :IMHO1:в харьковской области нет пакетов на 20 мая  потому как цена не одекватная в прошлом году покупал рамку рас плода по 250 а тут сразу полтора кело пчел и матка за 800 сам бы взял такие шаровые пакеты .Пчела на заселение 15 нуков плюс 250 матку продать :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...