Jump to content

Юрец 76

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

545

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Харьковск.обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  гнездо 300 +145 магазины
 • Порода пчел
  Местная, Карника???

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Яким перевізником та в якій тарі краще всього переправити 100 літрів меду з Харкова в Ужгород. До цього мед поштою ще не відправляв тому шукаю пораду!!! Дякую!!!
 2. Буду мабудь виїзжати на падолошний сонях, то краще ніж сухе різнотравіє. А так перший плановий сонях зацвіте десь 25 червня.
 3. Зацвітає "падолошний" сонях 60га. Вопрос: чи буде він нектарувати , на кожній рослині по 3-5 корзинок, розміром від 5 до 15 см в діаметрі. Сонях дуже густий
 4. Сьогодні знайшов близько 50 га падолочного соняшника. Незнаю чим його в тому році вбирали, що скільки насіння залишилось в полі, але фермер залишив цей сонях і похоже жде з нього врожай. Висотою вже більш метра, викинув головки вже десь 5-8 см в радіусі. Через днів 10 зацвіте. Думаю чи виїзжати на це поле чи толку з нього не буде? А так соняха насіяли різновікового , як ніколи, є такий що тільки починає сходити. Так що надіюсь, днів на 30 взяток з соняха буде. Тільки ше б дощику, а то вже 3 неділі ні краплі. Якось так!!!
 5. Так цей дедушка в штатах проживає, там де Трамп царь. В них на місяць весна раніше.
 6. На сайті АВВ100 сказано, що на кожному листку вощини є гравіровка АВВ100. Поміняв вдома у перекупа віск на 10 пачок вощини. Вся упаковка одинакова, єтикетки і запечатано пачки одинаково. Але є пачки в яких вощина без гравіровки. Тільки сьогодні додивився. Це що значить перекуп підробку всунув???
 7. В мене ось яка була проблема з такими відводками. В 2018 році я наробив таких відводків на 1 рамку печатки з бджолою + 1мед, вода + неплідка, або маточник , були зроблені до 15 червня. Після того, як матки почали червити, вийшло десь таких 120 шт. Потихеньку розвивались, підставляв сушняк та вощину. Щоб не переростали і менше з ними було мороки не підгодовувув, було ніколи бо відводки стояли вдома, а я з медовою пасікою кочував за медом. Так до соняха з 120 близько 30 за все літо злетіло. Хто каже кліщ, хто каже мала сила відводка. А я думаю, що проблема в тому що я не давав під
 8. В нас в Харківськый обл. Зміїв вже можно бджолосімьї по 1800 взяти. Пакети 1000-1100. Раніше різниця в ціні на пакети з західних областей була мінімум в 300 грн. Так що мабудь інтересна ціна чекає нас ближче до травня.
 9. Та ні просто коли розказують про те як в них по 15000 пакетів розбирають та ще й по ціні 1300, то це мені більш нагадує сусідню тему про ціну на мед, здавайте швиденько по 33 бо скоро буде по 27. Так і з пакетами ось оптовики по 1300 розгрібають у нас пакети, бистріше поспішіть бо вам не дістанеться.
 10. Основна ваша фраза " Я не був но кажуть" тому й заказ на 15000пакетів по 1300, вже й фури стоять під заборами пасічників, чекають 1 травня щоб грузитись.. А коли підійте те саме 1 травня, то купіть по 800грн, бо не забрали по 1300. Можливо й таке буде.
 11. Мабудь продавця така ціна влаштовує. А мене тим паче. Каже сімьї на 25 квітня будуть продаватись на 10 рамках, з них розплод на 6 рамках . Так що результат покупки буде в кінці квітня.
 12. Чого пошутив, человек кожну весну продає 50% пасіки. За медом вже здоровья не позволя їздити. А на стаціонарі по цій ціні на мед це 50 кг треба викачати. Та що лишилась пасіка збільшується в два рази та ще й медку качає. І чекай слідуючу веснуА черги за бджолами в цьому році мабудь великої не буде. Вообщем поживем побачим!!!
 13. Я готов дать за семьи по 1800 грн, но есть еще ближе взять пакеты но цену еще не придумали, пока что ждем.
×
×
 • Create New...