Jump to content

daring

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

200

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Харківська обл
 • Стаж
  4-7 лет

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Підкажіть чи варто купляти радіальну медогонку з діаметром бака 60 см? Думаю чи нормально при такому розмірі буде відкачуватися 145 рамка. Більша медогонка не підійде по габаритах
 2. Якщо ціна газу буде нижча, субсидія зменшується чи залишиться та що тепер?
 3. Я спіймав рій колись, можливо і від кавказянки там щось було. Прохід між нижніми брусками повністю заліпляли прополісом перед зимою. Залишали тільки невеликий отвір один на вулочку для проходу. Там реальноюув в 10-15 раз більший збір.
 4. А ваточник як розумію приблизно цвіте в одні строки з соняшником? Чи як на практиці?
 5. Хто тримає кордован з відьорками не грається, тiльки бочки)))
 6. І це по вашому нормально для кавказянки? Так сіє матка бакфаста, який тоді сенс в кавказянці якщо матку не обмежують на медозборах?
 7. Про що ви? Італьянка хіба тоже не мокра печатка?
 8. Порізав акарасан навпіл і прям з ампули капнув по каплі біпіна. Осип кліща була на контролі 10 шт, полоски стоять. Кидаю в льоток, одну підвісив між рамок то трішки обуглилась.
 9. Є ще така думка що звичайні препарати проти варатозу не підходять, потрібні саме пари як з дим пушки чи димові таблетки і тп Я взяв таки Акарасан то щось не визвав довіри таке враження що безтолкова річ.
 10. Ульевой жук є ще така нова фішка, но я подробиць не знаю погугліть. Це якщо замовляли заморських бджіл
 11. Варродез ефективний чи ні?
 12. Для них це нормально, більше чим треба вони не собиратимуть, є в них якась генетично вбудована лінійка. Їх тільки можно обманути посадивши в лежак) А взагалі з власного досвіду 120 см меду складала 1/2 зимувалої без маніпуляцій у мфв плюс розплод, це якась помісь яка була в мене раніше. Коли завів карніку отримав результат як у вас.
 13. Це степова? Бо від породи залежить кількість корпусів, 3-4 так у мене працює карніка, рижики ідуть в верх поки є взяток)
 14. Можливо, у мене не було кавказянок, хоча дуже хотілося спробувати, та так і не наважився поки що взяти.
×
×
 • Create New...