Перейти к содержанию

Острівні облітники України


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Микола135 сказал:

Хочу поділитися відео як в Німечинні працюють з матками. Прочитав усю дискусію так і не зрозумів нічого. Острів відстанню від 1.5км і до 5км  від материка явно не підходить для таких робіт. Острів має бути саме ближче до материка 20-25 км. В нас в Україні, якщо не помиляюся тільки один є острів Зміїний на такі відстані від материка , що підійшов для доброї справи. Тільки там проблема з медоносами. 

 

Ви відео виложили, а дивились уважно до кінця? самі собі своїми словами перечите.  Подивіться на карту Німеччини побачте острів Langeoge з чим межує, та відстань яка до материка.  Висновок: то дочого тут 25 км?  І де такої інформації нахватались?  Явно не в Німців :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

44 минуты назад, Микола135 сказал:

Так дивися! Тому і написав, що до п'яти км не підходить а єдиний острів у нас це Зміїний, що може бути. А де нахватався, я не хватаю а читаю. Можна прочитати тут http://mwob.com.ua/archive/index.php/t-64.html http://p4elovodstvo.com.ua/cultivation_qweenbee/dalnost-brachnih-poletov-matok/   Практики не маю по островах тому виклав відео як працюють в Німеччині (що все маркірується і записується і аж потім оплачується після результату. А не так як у нас, все на перед бо один одному не довіряємо і немає репутації перед іншими).

 

Думаю зразу потрібно було дать посилання на Е. К. Еськова,да і він говорить про тести на відстань польотів для спаровки,а не робить висновок 20-25км.

Друге на форумі:
Согласно нашим наблюдениям, пункты спаривания могут образовываться и ближе двух километров, что соответствует данным Г.Руттнера и Ф.Руттнера (1971), которые, изучая места сбора трутней и дистанцию брачного полета маток, установили, что 7,2% маток осеменяются в 500 м от места расположения своей пасеки, а большая часть — на расстоянии 1000 м.   Це стаття Л.Р.Егошина,Запитайте яка ізоляція в його на пасіці.

Ну якщо висновок по відео зробили,то поясніть це німцям,та степовикам нашим в Україні що Жовнівськи острова не підходять. 

Хоча беру маток в Німеччині островних,та і не один я і по роботі та поведінці бджіл бачу що все підходить.Морфометрія бджіл також доказ. Всеж це тема не наша,але автор її думаю розбереться з відстанню:hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ander сказав:

 

Думаю зразу потрібно було дать посилання на Е. К. Еськова,да і він говорить про тести на відстань польотів для спаровки,а не робить висновок 20-25км.

Друге на форумі:
Согласно нашим наблюдениям, пункты спаривания могут образовываться и ближе двух километров, что соответствует данным Г.Руттнера и Ф.Руттнера (1971), которые, изучая места сбора трутней и дистанцию брачного полета маток, установили, что 7,2% маток осеменяются в 500 м от места расположения своей пасеки, а большая часть — на расстоянии 1000 м.   Це стаття Л.Р.Егошина,Запитайте яка ізоляція в його на пасіці.

Ну якщо висновок по відео зробили,то поясніть це німцям,та степовикам нашим в Україні що Жовнівськи острова не підходять. 

Хоча беру маток в Німеччині островних,та і не один я і по роботі та поведінці бджіл бачу що все підходить.Морфометрія бджіл також доказ. Всеж це тема не наша,але автор її думаю розбереться з відстанню:hi:.

Гаразд!:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Ander сказал:

 

Думаю зразу потрібно було дать посилання на Е. К. Еськова,да і він говорить про тести на відстань польотів для спаровки,а не робить висновок 20-25км.

Друге на форумі:
Согласно нашим наблюдениям, пункты спаривания могут образовываться и ближе двух километров, что соответствует данным Г.Руттнера и Ф.Руттнера (1971), которые, изучая места сбора трутней и дистанцию брачного полета маток, установили, что 7,2% маток осеменяются в 500 м от места расположения своей пасеки, а большая часть — на расстоянии 1000 м.   Це стаття Л.Р.Егошина,Запитайте яка ізоляція в його на пасіці.

Ну якщо висновок по відео зробили,то поясніть це німцям,та степовикам нашим в Україні що Жовнівськи острова не підходять. 

Хоча беру маток в Німеччині островних,та і не один я і по роботі та поведінці бджіл бачу що все підходить.Морфометрія бджіл також доказ. Всеж це тема не наша,але автор її думаю розбереться з відстанню:hi:.

Не треба ні вкого, ні чого запитувать, ти паче в зацікавлених... Можна використовувати різні острови, з різною відстанню від материка. Єдина умова це проведення тесту, на необліт маток в нуклеусах, можна і з якоюсь періоичністтю.

Наприклад я мало кому довіряю, вірю своїм очам і вухам, написане в книжках теж ставлю під сумнів і де-які речі перевіряю особисто в себе на пасіці і не завжди досліди співпадають з написаним в літературі. 

Я це до чого, якщо хочеться острів якійсь громаді, приїхали протестували на початку, в середені, в кінці сезону, матки не обльотуються, потім колективно прийняли рішення і працюєм. Так це робота, це затрати, але вже можна опираться на власний досвіт і щось говорить напевно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не треба ні вкого, ні чого запитувать, ти паче в зацікавлених... Можна використовувати різні острови, з різною відстанню від материка. Єдина умова це проведення тесту, на необліт маток в нуклеусах, можна і з якоюсь періоичністтю.
Наприклад я мало кому довіряю, вірю своїм очам і вухам, написане в книжках теж ставлю під сумнів і де-які речі перевіряю особисто в себе на пасіці і не завжди досліди співпадають з написаним в літературі. 
Я це до чого, якщо хочеться острів якійсь громаді, приїхали протестували на початку, в середені, в кінці сезону, матки не обльотуються, потім колективно прийняли рішення і працюєм. Так це робота, це затрати, але вже можна опираться на власний досвіт і щось говорить напевно.
Якщо відстань до материка кілька км тест нічого не дасть так як неплодки полетять на материк

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sesk сказав:

Якщо відстань до материка кілька км тест нічого не дасть так як неплодки полетять на материк

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Абсолютно вірно. Острів це в першу чергу ізоляція не для матки а для трутня. Щоб і свій не розбредався і чужий не зазіхав дати нашим маткам під хвіст ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2017 в 08:19, Серж 82 сказал:

Щось пропав наш крутарь. Напевно з'явилась нова ідея, а до цієї інтерес пропав.

А мО приват тріщіть від замовлень, тож ніколи тути теревенити:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Николай S сказал:

А мО приват тріщіть від замовлень, тож ніколи тути теревенити:umora:

Не накаляйте ситуацію, Бджолярська Еліта місцевих популяцій після зустрічі ОМУ і так вкрай стурбована ситуацією яка склалася на теренах України. А ще як узнають що плануються законні шлюбні концерти бджоли " яка розмножується як саранча", то буде не до сміху, особливо тим хто і тямки не має - шо то за "саранча така"

Чомусь думав що ті, у кого і пасіки атестовані і заслуги, явно розуміють як розвивається бджільництво на теренах Європи. А виявляється протилежне, але ж наші старші спеціалісти підковані ще радянськими гаслами і підковами, тому не сумуйте все буде добре, як в цій пісні: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Николай S сказал:

А мО приват тріщіть від замовлень, тож ніколи тути теревенити:umora:

Ага, Ви думаєте що народ геть дурний? Ні імені ні обличча, а потім шукай вітра в полі :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Хороший спосіб мічення бджоломаток, заселення EWK!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
Все красиво.
Ви вже свій острів протестували ?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sesk сказал:

Все красиво.
Ви вже свій острів протестували ?

Яким чином? Тест кордован???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яким чином? Тест кордован???
Можливо пробували пробний обльот

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В бджільництві потрібно мати витримку (впертість), будь який бізнес-план розчитувати та втілювати з розрахунком на прибуток на четвертий рік, це стосується як медового напрямку, так само і всіх інших, острівний облітник не є виключенням. Є технічні питання, клієнти...це не простий ринок, сама культура пасічників що до чистопородного розведення чого варта. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Україні, Острівний чи ізольований облітник захищається державою від ввозу іншої породи? чи немає що захищати:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.01.2018 в 20:04, М.А.К. сказал:

В Україні, Острівний чи ізольований облітник захищається державою від ввозу іншої породи? чи немає що захищати:umora:

Дивлячись хто організатор, чи власник облітника. Не думаю що будуть бажаючі порушувати неписані закони. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Хто має бажання облітувати бджоломаток на острівному пункті спарювання, повинні:

  • Використовувати льоткові загороджувачі, які пропускають бджіл і матку, але не пропускають трутня.

Матеріал виготовлення: нержавійка, пластик. Пластикові в кольорах: прозорий, білий, жовтий, синій, зелений, червоний. 

Виробник: Німеччинаimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_200x200.jpg.8b0dd2d8f98eaff0ac2548e97486e781.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_806_200x200.jpg.207e7fde10a8f3e98650e6a6cb9832b2.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_807_600x600.thumb.jpg.3c9cb807489c754fc7f3a21bba66fc04.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_808_200x200.jpg.56a883c48ea1591d011de832bb335e26.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_809_200x200.jpg.819c8764fb88c01d1a18e2da22df477c.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_810_200x200.jpg.0708031ed5886d9427627ccc85076299.jpg8608_fluglochscheibe-1.thumb.jpg.4937f5b3487f5e7adb7185cc48bf521a.jpg15105_1.thumb.jpg.2d983dfb0b5b8dcf7f891f604ad2de35.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто має бажання облітувати бджоломаток на острівному пункті спарювання, повинні:
  • Використовувати льоткові загороджувачі, які пропускають бджіл і матку, але не пропускають трутня.
Матеріал виготовлення: нержавійка, пластик. Пластикові в кольорах: прозорий, білий, жовтий, синій, зелений, червоний. 
Виробник: Німеччинаimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_200x200.jpg.8b0dd2d8f98eaff0ac2548e97486e781.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_806_200x200.jpg.207e7fde10a8f3e98650e6a6cb9832b2.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_807_600x600.thumb.jpg.3c9cb807489c754fc7f3a21bba66fc04.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_808_200x200.jpg.56a883c48ea1591d011de832bb335e26.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_809_200x200.jpg.819c8764fb88c01d1a18e2da22df477c.jpgimkereibedarf-koeniginnenzucht-begattungskasten-ersatzdrehscheibe_810_200x200.jpg.0708031ed5886d9427627ccc85076299.jpg8608_fluglochscheibe-1.thumb.jpg.4937f5b3487f5e7adb7185cc48bf521a.jpg15105_1.thumb.jpg.2d983dfb0b5b8dcf7f891f604ad2de35.jpg
 
Це як лікбез, чи пропонуєш на продаж?

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас більшість грамотні. Використання даних загороджувачів є вимогою, згідно станції парування. В кого є бажання придбати, пишіть в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Облітній сезон не за горами: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 17.04.2018 в 08:00, Іван Пасічник сказав:

В нас більшість грамотні. Використання даних загороджувачів є вимогою, згідно станції парування. В кого є бажання придбати, пишіть в приват.

Куди везти ЕВК? Чи черговий "льотчик-обльотчик" накрився?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, konoval_am сказал:

Куди везти ЕВК? Чи черговий "льотчик-обльотчик" накрився?

Спалили всім відомий облітик цього року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Спалили всім відомий облітик цього року.

А більш детально. Хто/де/що/коли спалив?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...