Jump to content

Іван Пасічник

Пользователи
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111

Contact Methods

 • Website URL
  ukrainischer-bukfast.webnode.com.ua

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Україна
 • Interests
  Бджільництво України

General Information

 • Пасека в
  Україна
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  стандартні
 • Порода пчел
  https://ukrainischer-bukfast.webnode.com.ua/

Recent Profile Visitors

1,128 profile views
 1. https://ukrainischer-bukfast.webnode.com.ua/ostrivnij-oblit-bdzholomatok/
 2. Вартість матки у заводчика + (7.5 - 10 % максимум від вартості у зводчика - послуга постачальника), + доставка на Україні оплачується отримувачем.
 3. Матеріал купити у селекціонерів - не проблема. Відправляють без проблем по Євросоюзі. Не може купити тільки той - хто не прикладає зусиль, варіантів є багато щоб купляти напряму. Друга справа що не кожен готовий оплатити від 80 до 200 євро - тільки заводчику + доставка. Зимувалі провірені матки з материкових і острівних облітників в обмеженій к-сті на весну 2019 р. вартують 190 - 350 євро у заводчика.
 4. Льоню, Льоню, він бідняга так за рулем по наших дорогах вистояв не моргнувши оком, а на кінець ще й бджоли дали коли їх випускали, але то практика безцінна!!! А як мед качали то уже з голим торсом Вася трусив "карпатянку", а Льоня забрус зрізав і контролірував процес!!!
 5. Відчув на своїй шкурі кочовку у майже 500 км., у 2014 р. Бджола була "умовно карпатка", перевозилися не голодними, коли випустили після обіду то напарник не п'ющий мусів 100 грам випити щоб контузія не напала. Мало його кусали, якщо він бджіл голодними перевіз і пилок вирішив збитати.
 6. А давайте не тікати і голову у пісок не ховати, відкрили тему, побачили реакцію, а тепер наукою доводіть і фактами: свої і Ваших прихильників знання.
 7. Пане Комісар: ви ж не просто пасічник, але й публічна особа, а ведете себе зовсім неадекватно. А знаєте чому Ви так себе ведете: - тому що пасічником який полюбив бджіл - ВИ НІКОЛИ НЕ БУЛИ, І НЕ БУДЕТЕ. Тому краще не позортеся в своєму поважному віці. Без образ! Тільки правда і факти!
 8. В нас більшість грамотні. Використання даних загороджувачів є вимогою, згідно станції парування. В кого є бажання придбати, пишіть в приват.
 9. Хто має бажання облітувати бджоломаток на острівному пункті спарювання, повинні: Використовувати льоткові загороджувачі, які пропускають бджіл і матку, але не пропускають трутня. Матеріал виготовлення: нержавійка, пластик. Пластикові в кольорах: прозорий, білий, жовтий, синій, зелений, червоний. Виробник: Німеччина
 10. О БАКФАСТЕ По оценке Объединения европейских Buckfast-пчеловодов почти третья часть всех членов Германского союза пчеловодов (DIB) держит пчел Buckfast. Есть ли у DIB подробная анкета, доподлинно неизвестно. Небольшое число анкет было получено пчеловодным институтом Майена в феврале 2012 г. Из почти 5000 принимавших участие в анкетировании пчеловодов около 7% работают с пчелами Buckfast. Эти пчеловоды держат в среднем едва ли по 17 семей; для сравнения семей карники – 78%, что в среднем в десять раз больше. Кое-какую оценку можно дать, сравнивая количество маток, ежегодно выводимых по зак
 11. Відпрацюють три сезони і знову сімї підуть в зиму з прикупленими молодими матками F1, кожен робить свою роботу!
 12. F1 бака облітана на карпатці чи карніці як буде називатись? Для товарних пакетів підійде?
 13. На Україні ще ні, але ближчим часом появляться.
×
×
 • Create New...