Перейти к содержанию

Опыт работы форумчанина Тараненко Сергея на промпасеке


Рекомендуемые сообщения

14 часа назад, gardener сказал:

Так для розрядки ж..

Є тема "Ги"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то не та розрядка:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2017 в 18:17, Taranenko-Sergey 73 сказав:

Добрый вечер!

 

 З вдячністью та повагою Сергій!

24.03.17

Сергей как я понял вы трудились на крупной пасеке, что даже одного фото не сделали?  Не по верю что человек желающий писать книгу не задумался над этим. К примеру лет через 15 хочу написать книгу по медоносным растениям, так фото начал делать еще 3 года назад. Жду ваши иллюстрации, а потом попробую прочитать тему так как пока нет желания тратить время. :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я знаю лишь одно, человек работал на пром. пасеке в Днепре и это факт, но прошу его, что если Вы, Сергей, где-то и что-то пишите, то пишите это правдиво и без перекручивания фактов, без клеветы и обмана. В некоторых моментах прописывайте что это Ваше мнение, потому что я уверен, Вы работали пчеловодом и видели только то что видели и не полностью владеете всей инфой происходящей на пасеке:IMHO1: :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Fabro сказал:

Вы, Сергей,  пишите это правдиво и без перекручивания фактов, без клеветы и обмана.:IMHO1: :hi:

:IMHO1:А ещё лучше  не пишите вовсе :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Мико сказал:

:IMHO1:А ещё лучше  не пишите вовсе :IMHO:

Потому, что это многим абсолютно не интересно:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, kontroler сказал:

Потому, что это многим абсолютно не интересно:IMHO1:

Кто занимается промышленным пчеловодством , не будет читать пособие по созданию промпасеки, от человека целый год проработавшего на большой чужой пасеке .А пчеловоды имеющие от 1 до 300 ульев и не мечтают о создании промпасеки :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.03.2017 в 12:55, gardener сказал:

Зразу давайте читати коректорам, а потім... вже хай попрацвавають експерти.

Добрий вечір! Дякую. Прийнято до вповадження.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Taranenko-Sergey 73 сказал:

Добрий вечір! Дякую. Прийнято до вповадження.

 

Впровадження! Іноді пишу відповіді з мобільного прошу вибачення за помилки!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.03.2017 в 18:07, aleksanderche сказал:

Сергей как я понял вы трудились на крупной пасеке, что даже одного фото не сделали?  Не по верю что человек желающий писать книгу не задумался над этим. К примеру лет через 15 хочу написать книгу по медоносным растениям, так фото начал делать еще 3 года назад. Жду ваши иллюстрации, а потом попробую прочитать тему так как пока нет желания тратить время. :hi: 

Саша привет! Я не могу этого сделать по своим моральным принципам. Это не моя пасека и точка, разве что для частного просмотра если будет гарантия конфидициальнлсти.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2017 в 16:09, Sanich сказал:

Я власне не дуже підтримую "більшість", яка повчає автора теми. Толерантності вам, панове, явно не вистачає.

Але й зі свого досвіду знаю, що якщо щось маєш робити - роби мовчки. Якщо ж реалізацію своїх планів розпочати з обговорення, то справа рідко рушиться далі обговорення. :IMHO:

Згоден з вами правило переможців ідти проти правил.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2017 в 17:14, Sanich сказал:

Тогда причино следственная связь построена неправильно. 

Сказаное слово из уст не выбросишь можно подробнее про причино следственную связььььь? Что то это вообще такое?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Taranenko-Sergey 73 сказав:

Сказаное слово из уст не выбросишь можно подробнее про причино следственную связььььь? Что то это вообще такое?

http://www.psychologos.ru/articles/view/prichinno-sledstvennaya_svyaz 

https://www.google.com.ua/?gfe_rd=cr&ei=n0PdWJv7HKKP8Qfu-rk4#q=причинно+следственная+связь&* 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Taranenko-Sergey 73 сказав:

Саша привет! Я не могу этого сделать по своим моральным принципам. Это не моя пасека и точка, разве что для частного просмотра если будет гарантия конфидициальнлсти.

 

Да пару фото, в теме будет достаточно. Таких которые не особо компрометируют, разве Вы подписывали договор о не разглашении? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sanich сказал:

 

1 минуту назад, Sanich сказал:

Іформація так швидко надана Вами потребує вивчення та опрацювання я могби дуже швидко надати Вам відповідь як би ви висловили усе це своїми думками? Якщо щиро то дякую Вам за інформауію обовязково подивлюся. Дякую. Розповім Вам зовсім стисло  одну сказку Зібрав персиьтський цар своїх муцдреців та наказав їм зібрати всю інформацію про мудрість яка висловлена в великих описах та висловити це в одному листі.  Прочитавши наданий звіт він попросив усе скоротити до одного речення а потім висловити одним словом.... Слово було визначено. Потім була велика війна і всі литописи згоріли. Це слово..............................  Я це до того що до любої інформауії щоб почути дійсно думку опонента повинна бути розмова або особиста думка. З вдячністью та повагою Сергій!

 

3 минуты назад, aleksanderche сказал:

Да пару фото, в теме будет достаточно. Таких которые не особо компрометируют, разве Вы подписывали договор о не разглашении? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Taranenko-Sergey 73 сказал:

 

Іформація так швидко надана Вами потребує вивчення та опрацювання я могби дуже швидко надати Вам відповідь як би ви висловили усе це своїми думками? Якщо щиро то дякую Вам за інформауію обовязково подивлюся. Дякую. Розповім Вам зовсім стисло  одну сказку Зібрав персиьтський цар своїх муцдреців та наказав їм зібрати всю інформацію про мудрість яка висловлена в великих описах та висловити це в одному листі.  Прочитавши наданий звіт він попросив усе скоротити до одного речення а потім висловити одним словом.... Слово було визначено. Потім була велика війна і всі литописи згоріли. Це слово..............................  Я це до того що до любої інформауії щоб почути дійсно думку опонента повинна бути розмова або особиста думка. З вдячністью та повагою Сергій!

 

 

 

1 минуту назад, Taranenko-Sergey 73 сказал:

 

Іформація так швидко надана Вами потребує вивчення та опрацювання я могби дуже швидко надати Вам відповідь як би ви висловили усе це своїми думками? Якщо щиро то дякую Вам за інформауію обовязково подивлюся. Дякую. Розповім Вам зовсім стисло  одну сказку Зібрав персиьтський цар своїх муцдреців та наказав їм зібрати всю інформацію про мудрість яка висловлена в великих описах та висловити це в одному листі.  Прочитавши наданий звіт він попросив усе скоротити до одного речення а потім висловити одним словом.... Слово було визначено. Потім була велика війна і всі литописи згоріли. Це слово..............................  Я це до того що до любої інформауії щоб почути дійсно думку опонента повинна бути розмова або особиста думка. З вдячністью та повагою Сергій!

 

 

 

1 минуту назад, Taranenko-Sergey 73 сказал:

 

Іформація так швидко надана Вами потребує вивчення та опрацювання я могби дуже швидко надати Вам відповідь як би ви висловили усе це своїми думками? Якщо щиро то дякую Вам за інформауію обовязково подивлюся. Дякую. Розповім Вам зовсім стисло  одну сказку Зібрав персиьтський цар своїх муцдреців та наказав їм зібрати всю інформацію про мудрість яка висловлена в великих описах та висловити це в одному листі.  Прочитавши наданий звіт він попросив усе скоротити до одного речення а потім висловити одним словом.... Слово було визначено. Потім була велика війна і всі литописи згоріли. Це слово..............................  Я це до того що до любої інформауії щоб почути дійсно думку опонента повинна бути розмова або особиста думка. З вдячністью та повагою Сергій!

 

 

Я хочу виставити особисте фото на фоні точку, але є проблеми в форматі фото, треба переформувати, Не подобається коли спілкуєшся з аватаром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.03.2017 в 18:07, aleksanderche сказал:

Сергей как я понял вы трудились на крупной пасеке, что даже одного фото не сделали?  Не по верю что человек желающий писать книгу не задумался над этим. К примеру лет через 15 хочу написать книгу по медоносным растениям, так фото начал делать еще 3 года назад. Жду ваши иллюстрации, а потом попробую прочитать тему так как пока нет желания тратить время. :hi: 

Добрый день! Пытался выставить своё фото но требуется другой формат. Обязательно сделаю. Читайте будет интересно. Если Вы планируете делать пром пасеку то надеюсь что тот материал который будет выложен далее будет Вам полезен. Нет ничего сложного. Просто нужно грамотно организовать работу и всегда расчитывать на наименьший результат, а будет лучше то тоже не плохо. Следующий материал выйдет в течении 10 дней уже конкретно по выбору местности для точка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2017 в 17:45, Taranenko-Sergey 73 сказал:

Добрый день приняты во внимание правильные замечания по поводу того, что сначала нужно отобразить свое видение данного процесса, а именно Выбор местности для кочевой пасеки. Прошу прощение исправляюсь. Считаю что свои ошибки всегда не поздно исправить.

Итак. Я не буду повторять и писать истины которые написаны во многих пчеловодческих изданиях так же не буду эту тему освежать в памяти перечитав ее предварительно в литературе или просмотрев информацию в интернете. Некоторые моменты я даже и не вспомню, а начинающим пчеловодам рекомендую если есть необходимость открыть литературу и выучить или прочитать мат. часть. Читайте мат. часть говорит наш премьер.

Я просто поделюсь тем опытом который был у меня практический. Есть такое понятие не пережитый опыт в учет не берется.

1. Возьмем задачу не из простых. У нас все с нуля. Планируем поставить десять точков по 500 ульев. Кому сложно поверить в выполнение такой задачи возьмите лист бумаги и спланируйте  3 точка по 30 ульев, можно еще меньше. Сразу забегая вперед некоторые пчеловоды могут сказать, что зачем держать 500 пчелосемей на одном точке если можно с меньшим количеством ульев взять на нескольких точках тоже количество меда. И будут от части правы, но это не будет то количество если даже 5000 пчелосемей возьмет по 30 кг меда с улья, а может и больше.

5000  семей умножаем на 30 кг. меда и получаем 150 тонн, ну где то так если я не ошибаюсь. Переведите в денежный эквивалент и будет над чем задуматься.

Но это тема отдельного разговора…

Ну вот точков многовато, что делать время деньги……

1. Сначала чудо рождается на бумаге а потом на яву. До конца апреля должен быть весь необходимый инвентарь: улья 5000 шт, (корпус Рута 10 рамочный) по 4 корпуса на улей,  рамки считаем получим 5000 пакетов - в одном пакете по 4 рамки 1 медовая 3 с расплодом итого 4 рамки умножаем на 5000 пакетов = 20000 рамок, Всего рамок в корпусе улья 10 умножаем на 5000 получаем 50000 - ….это для одного корпуса. 50000-20000= 30000 рамок рута  нам нужно с вощиной чтобы укомплектовать нижний корпус улья. Если есть какое-то количество суши то это очень хорошо. Прибавляем еще по два корпуса рамок на 1 улей и получим 20 рамок умножаем на 5000 = 100000 рамок. И того всего 100000+30000= 130000 рамок нам необходимо на всю пасеку новых с вощиной. Сам первый раз считаю хотя бы не опозориться. Признаюсь могу ошибиться всегда нужно проверять хотя бы 1 раз но лень. Идем дальше да еще 10 домиков, инвентарь, по 2 пчеловода на точек будет 20 человек 2 на форсмажер итого 22. Плюс нужно что бы на подхвате было около 4 человек разнорабочих для выгрузки пакетов на последние точки потому что по 2 пчеловода будут оставаться на первых созданных точках. Вобщем я ушел немного в сторону но посчитал это важным до того что бы непосредственно выбирать точки. Наверное это тема отдельного разговора которая требует внимательности.

Ну вот как то такое начало, продолжу в следующий раз конкретно по теме. Некоторое время не видел семью есть, чем заняться и без компьютера. Выбрасываю набранный материал на страничку. Сам позже проверю свои писюльки и может красиво оформлю расчеты. Прошу прощение за орфографические ошибки! Пока!

З вдячністью та повагою,  Сергій!

 

17.03.2017

 

Сколько (теоретически) принесет меда одна семья на точке из 500 семей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 21:31, Taranenko-Sergey 73 сказал:

Зараз я по

Стаж: 16-25 лет -????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, PRO_ПЧЕЛ__ сказал:

Сколько (теоретически) принесет меда одна семья на точке из 500 семей?

я понял - 30 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2017 в 15:20, Taranenko-Sergey 73 сказал:

Добрый день! Пытался выставить своё фото но требуется другой формат. Обязательно сделаю. Читайте будет интересно. Если Вы планируете делать пром пасеку то надеюсь что тот материал который будет выложен далее будет Вам полезен. Нет ничего сложного. Просто нужно грамотно организовать работу и всегда расчитывать на наименьший результат, а будет лучше то тоже не плохо. Следующий материал выйдет в течении 10 дней уже конкретно по выбору местности для точка. 

 Добрий вечір! Продовжимо розпочату тему!

Промислове бджільництво. Вибір місцевості під пасіку.

Пожеже небезпечне місце.

 Місце для пасіки має бути розташоване, як найбільш в небезпечному місці, щодо можливості виникнення пожежі.

Дійсно хотілось би розглянути дану тематику по пріоритетній важливості самих пропозицій, щодо вибору місцевості.  У своєму відеоролику я першим пунктом піднімаю питання наявності достатньої кількості медоносів. Так це дуже важливо.  Але якщо навіть будуть у цьому напрямку зроблені помилки, чи погодні умови проведуть свої коригування, то це можливо виправити, хоча з певними додатковими затратами. Та якщо на пасіці виникне пожежа і бджоляр не буде готовий оперативно та адекватно на неї реагувати то буде біда. А головне не чекати коли може статися лихо, а завчасно провести протипожежні заходи. Питання безпеки в даному випадку пожежної я хочу зробити пріоритетним та поділитися своїм практичним та теоретичним досвідом.

Я ніколи сам не був безпосередньо присутній на подібному явищі на точку але точно знаю ціну помилок, а саме не виконання протипожежних заходів на пасіці.

Я особисто бачив декілька десятків вуликів, які чудом вдалося відвоювати бджолярам у вогнища, але навіть не буду називати цифру бджолосімей які не вдалося спасти (ми говоримо про промислові об"єми!!!).

З особистого досвіду скажу, що пожежу в перші секунди загорання можливо загасити стаканом води, через хвилину не вистачить відра, через декілька хвилин недостатньо буде цілої  цистерни води.

Особлива загроза швидкого розповсюдження вогнища є дійсно сильний вітер, наявність високих температур навколишнього природного середовища та наявність  сухостою, сухої трави та безпосередньо самого чинника загорання.

Якщо ви на папері намалюєте трикутник і на кожній його вершині по черзі напишете ОКИСЛЮВАЧ (КИСЕНЬ), ГОРЮЧИЙ МАТЕРІАЛ та САМО ДЖЕРЕЛО ВОЗГОРАННЯ наприклад сірники чи робочий пасічний димар і коли ви рукою закрите будь, яку  вершину трикутника, тобто уберете наприклад кисень то горіння зупиниться. Зрозуміло, що якщо не буде сухостою де стоять вулики чи будуть проведені заходи щодо з розрихлення, як воно по сільськогосподарському називається, культивація землі, тобто повинні бути зроблені протипожежні розриви.

У мене на точку був випадок коли на пасіку приїхав - скажу просто керівник, а то деяким читачам не подобається назва головний технолог, вибирайте кому як до вподоби можете називати хоч головним лікарем - от перемены мест слагаемых значение суммы не меняется. Точек был расположен именно на поле где была высокая сухая стерня и достаточно соломы было просто скошеной. На точек с работой как раз приехал  руководитель. Я попросил чтобы в перспективе привезли большие мусорные пакеты, что бы складывать бытовой мусор, а не палить. На мою просьбу мне было показано место где горел мусор и доведено, что люди вон видишь палят и ты пали потихоньку и смотри, что бы не загорелось далее. Я принял ответ. Позже как раз в тот момент когда у меня на точке работал трактор по проделыванию протипожарных разрывов мне позвонил технолог и кричит в трубку " НЕГАЙНО зв"яжися з фермером на полі якого ти стоїшь та попроси хай прокультивує землю та зробить протипожежні розриви.  Я підняв трубку щоб він почув, як робить трактор. Я навіть цей процес зняв на відео пізніше покажу треба попрацювати в відео редакторі. Тобто до чого я веду перше, це старе прислів"я КАДРЫ РЕШАЮТ ВСЕ.  Друге це організація роботи. Взагалі цьому вчать навіть в Українських закладах освіти організауії бджолярського ремесла, але не зрозуміло тоді, як досвідченні профі, які начеб то робили в Канаді чи Америці роблять такі помилки ???

Як слідство цого вечора я дізнався, що згорів практично повністью наш точек в іншому місті тому, ак би на мою думку зробив я, щодо організації цієї роботи та на цю тематику:

1. Виставляючи точек повинні бути проведені в цей же день протипожежні розриви. Як це робив я розкажу пізніше.

2. З першого дня точек повинен бути забезпечений засобами протипожежного захисту, які повинні бути в справному стані. На сторінці у ютубі

3. Зараз бджоляри може будуть сміятися але далі повинні бути відпрацьовані організаційні питання на папері та під підпис в тому числі протипожежні включая заборону паління, окрім спеціально відведеного місця і інше. Також на кожного бджоляра повинно бути заведено "Посадові картки в яких повинно чітко прописано завдання, права та обов"язки. В окремій темі я розпишу як це повинно вигладити та бути реалізовано. Також я покажу реальний бред який був запропонований бджолярам, щось подібне до посадової картки то навіть в державах третіх країн це визвало б обурення у рабів.

4. Обов"язково з бджолярами повинно бути проведено інструктаж чи навчання назвіть, як вам подобається та порядок дій при виникненні пожежі, починаючи з самого головного це ОПОВІЩЕННЯ. Також у бджолярів повинні бути засоби індивідуального захисту. Кому це буде смішно, то скажу що бджолярі, які тушили пожежу на пасіці, потім дякували Богу, що взагалі залишилися живі але вихарькували той сморід прийшлося не один тиждень. Як завжди біда трапляється тоді коли всі складові частини працюють на поразку, а саме може таке скластися що в пожеже небезпечний період допомога до Вас може вчасно в виді пожежної машини не приїхати  в зв"язку з великою кількістю пожеж у районі то що тоді робити? 1. Перші керівники після оповіщення повинні бути на пасіці особисто в стислий термін, тому що зі сторони воно видніше, як можливо спасти ситуацію, а люди, які знаходяться в стресовій ситуації можуть неефективно діяти. Повинна працювати інтуїція, якесь третє почуття, навіть бігти до ближнього села за допомогою, та якщо є час ( і звісно завчасно не виконані протипожежні розриви), робити це прямо перед наступаючою небезпекою за допомогою тракторної техніки звісно враховуючи небезпеку та реальний стан загрози життю людей.

Крапка, писати можна довго! Тому завершуємо та будуть додатково на цю тематику висвітлено матеріал який хотілось би в висвітлити в повній мірі, але пізніше.

·        Для інформації:

30.12.2014

м. Київ

N 1417

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
05 березня 2015 р. за N 252/26697

Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні

·         Відповідно до пункту 33 частини другої статті 17 Кодексу цивільного захисту України та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення у сфері пожежної безпеки

·         НАКАЗУЮ:

·         1. Затвердити Правила пожежної безпеки в Україні, що додаються.

·         2. Департаменту юридичного забезпечення МВС України (Горбась Д. В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

Виписка:

·         3.15. Вогнегасники слід встановлювати у легкодоступних та видних місцях, а також у пожежонебезпечних місцях, де найбільш вірогідна поява осередків пожежі. При цьому необхідно забезпечити їх захист від потрапляння прямих сонячних променів та дії опалювальних та нагрівальних приладів.

3.18. Вогнегасники, які експлуатуються, повинні мати:

·         облікові (інвентарні) номери за прийнятою на об'єкті системою нумерації;

·         пломби на пристроях ручного пуску;

·         бирки та маркувальні написи на корпусі, червоне сигнальне пофарбування згідно з державними стандартами.

·         3.19. Використані вогнегасники, а також вогнегасники із зірваними пломбами необхідно негайно направляти на технічне обслуговування.

·         3.20. На технічне обслуговування з об'єкта одночасно дозволяється відправити не більше 50 % вогнегасників від їх загальної кількості.

·         3.21. Вогнегасники, встановлені за межами приміщень або в неопалюваних приміщеннях та не призначені для експлуатації при мінусовій температурі, на холодний період повинні зніматися. У такому разі на пожежних щитах та стендах повинна розміщуватися інформація про місце розташування найближчого вогнегасника.

·         3.22. Відповідальними особами за своєчасне і повне оснащення об'єктів вогнегасниками та іншими засобами пожежогасіння, забезпечення їх технічного обслуговування, навчання працівників правилам користування вогнегасниками є власники цих об'єктів (або орендарі згідно з договором оренди).

·         3.23. Пожежні покривала повинні мати розмір не менше ніж 1 х 1 м. Їх призначено для гасіння невеликих осередків пожеж у разі займання речовин, горіння яких не може відбуватися без доступу повітря. У місцях застосування та зберігання ЛЗР та ГР мінімальні розміри пожежних покривал збільшуються до величин: 2 х 1,5 м і 2 х 2 м відповідно. Пожежні покривала придатні для гасіння пожеж класів A, B, D згідно з ГОСТ 27331-87 (СТ СЭВ 5637-86) "Пожарная техника. Классификация пожаров".

·         3.24. Бочки з водою повинні встановлюватись у виробничих, складських та інших приміщеннях, спорудах у разі відсутності внутрішнього протипожежного водогону та за наявності горючих матеріалів, а також на території об'єктів, індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків. Їх кількість у приміщеннях повинна визначатися з розрахунку одна бочка на 250 - 300 м2 захищуваної площі.

·         3.25. Бочки для зберігання води з метою пожежогасіння повинні мати місткість не менше ніж 0,2 м3 і мають бути укомплектовані пожежним відром місткістю не менше ніж 0,008 м3.

·         3.26. Ящики для піску повинні мати місткість 0,5, 1,0 або 3,0 м3 і бути укомплектовані совковою лопатою.       

·         Ящики для піску, які є елементом конструкції пожежного стенда, повинні мати місткість не менше ніж 0,1 м3. Конструкція ящика повинна забезпечувати зручність діставання піску та виключати потрапляння сміття й атмосферних опадів.

·         3.17. Технічне обслуговування вогнегасників повинно здійснюватися відповідно до Правил експлуатації вогнегасників, затверджених наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 02 квітня 2004 року N 152, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 29 квітня 2004 року за N 555/9154, а також ДСТУ 4297-2004 "Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги".

Також:

 

 

COCO fire damage to an Escondido apiary May 15 2014

 

З вдячністью та повагою Сергій!

Весь матеріал є власною моєю думкою наданої для інформації та несе рекомендований характер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2017 в 20:41, gardener сказав:

Книжка мабудь буде бомбою.

точно - бомба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Місце для пасіки має бути розташоване, як найбільш в небезпечному місці, щодо можливості виникнення пожежі." 

@Taranenko-Sergey 73, вибачте, ви, напевне, хотiли сказати, "в безпечному мiсцi", бо якось зовсiм не по собi стало...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Повинна працювати інтуїція, якесь третє почуття, навіть бігти до ближнього села за допомогою"

 

Бджолярi без iнтуiцii на роботу не приймаються...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Алёнка сказал:

"Місце для пасіки має бути розташоване, як найбільш в небезпечному місці, щодо можливості виникнення пожежі." 

@Taranenko-Sergey 73, вибачте, ви, напевне, хотiли сказати, "в безпечному мiсцi", бо якось зовсiм не по собi стало...

То є так, в безпечному кожен зможе, а Ви спробуйте так на адреналіні! Дійсно помилка, дякую! Та можливо доречна тому що коли приходиться вибирати місцевість під пром пасіку перший рік то не приходиться дуже переберати. Дому дійсно якщо до теми повинні виконуватися попереджувальні заходи та працювати той режим роботи який потрібен.

33 минуты назад, Алёнка сказал:

"Повинна працювати інтуїція, якесь третє почуття, навіть бігти до ближнього села за допомогою"

 

Бджолярi без iнтуiцii на роботу не приймаються...:(

Приймаються не тільки бджолярі але  я вже боюся цього слова  .....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Опыт работы форумчанина Тараненко Сергея на промпасеке

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...