Перейти к содержанию

Зарубежное матководство. Современные реалии развития


pr1zZ

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Шулянский Александр сказал:

Анатолійович може майстер клас по ШО маток в себе організуєш для форумчан  десь на середину  червень,орг внесок з учасника 150 і закожну запліднену матку250грн,матки наші твоя робота цілий день :umora:

+1

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шулянский Александр сказал:

Анатолійович може майстер клас по ШО маток в себе організуєш для форумчан  десь на середину  червень,орг внесок з учасника 150 і закожну запліднену матку250грн,матки наші твоя робота цілий день :umora:

можна.. тільки конкретно домовитись про дату, десь в травні. зараз можна попередньо. бо що буде весною - літом ще дожити треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Анатолійович може майстер клас по ШО маток в себе організуєш для форумчан  десь на середину  червень,орг внесок з учасника 150 і закожну запліднену матку250грн,матки наші твоя робота цілий день :umora:

+1

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Мико сказал:

Це ви добре придумали в саму гарячу пору 30 людей на пасiцi товчеться

про 30 не може бути і мови. прийнятним і є 3-4 чоловіка, просто більше немає змісту, нічого не побачать і не спробують.

________________

мова може йти про один день, ночувати в мене немає де. Шулянський і Seos з черкащини тобто поряд , для них я так розумію не має проблем рано приїхали , вечером поїхали. офіцер вам далеко їхати, але якщо влаштує такий "вояж"... орієнтовно десь на другу половину червня.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Паланочка сказал:

можна.. тільки конкретно домовитись про дату, десь в травні. зараз можна попередньо. бо що буде весною - літом ще дожити треба.

Тоді може відкриєте тему Одинь день майстеркласу від Паланочки ШО маток в другій половині літа для форумчан, тай там продовжем обговорення майбутьнього заходу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Офіцер до мене може підїхати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже на учебу !!!!:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Паланочка сказал:

про 30 не може бути і мови. прийнятним і є 3-4 чоловіка, просто більше немає змісту, нічого не побачать і не спробують.

________________

мова може йти про один день, ночувати в мене немає де. Шулянський і Seos з черкащини тобто поряд , для них я так розумію не має проблем рано приїхали , вечером поїхали. офіцер вам далеко їхати, але якщо влаштує такий "вояж"... орієнтовно десь на другу половину червня.

 

 

Добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Шулянский Александр сказал:

Тоді може відкриєте тему Одинь день майстеркласу від Паланочки ШО маток в другій половині літа для форумчан, тай там продовжем обговорення майбутьнього заходу.

не думаю що треба тему.скоріше зговоритись між собою, чим в темі. Справа в тмоу що мова не йде про велику кількість людей, 3-4.... більше мені накладно і толку з того при більшій кількості людей не буде. побачимо якщо у нас це пройде без проблем, то може і на липень щось організуємо для ще 3-4 чоловік....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Богдан1 сказал:

Офіцер до мене може підїхати

І до тебе обовязково приїду. Люблю вчитеся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Богдан1 сказал:

Офіцер до мене може підїхати

Так , йому вирішувати, але я думаю що ти йому покажеш не менше ніж він побачив би в мене. :)

28 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я тоже на учебу !!!!:ole_ole:

понял. ;)

1 час назад, Sesk сказал:


+1

це вже 5.... хлопці досить, якщо офіцер поїде до Богдана, то 4 ,більше не треба..... Дайте мені приват свої телефони. Стрельчук і Шулянський маю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Паланочка сказал:

 

це вже 5.... хлопці досить

Предлагаю в Бухте Викингов! В коттедже возле баньки . ....

Начнём у Богдана в лаборатории...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Богдан1 сказал:

Офіцер до мене може підїхати

Если кролик будет, я к тебе..

3 минуты назад, кузмич сказал:

Если кролик будет, я к тебе..

https://youtu.be/r75-k_7kK7I

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Так, не треба людиною та його планами понукати, тим більше - Паланочкою, - з його професією (вибачайте, якщо не так висловився). Все повинно бути любязно "согласовано". Але це, очевидно, ми рано почали утрясати. Перезимувати ще треба...:IMHO:

На мій погляд понукати Паланочкою ні в кого й не вийде, як би цього хто не хотів. Тут справді має місце узгодження планів на майбутнє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Паланочка сказал:

Давай доживем до весни, а там по ходу діла зговоримось, тільки зразу кажу в травні це навряд, десь на червень ймовірніше.

Артеме,  ти ж про мене не забудь. Тел. мій  у тебе є. Та й під аватаркою моєю теж є.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Брониславович сказал:

 Леня твои матки хоть и проверены , но не в наших условиях... и эту проверку надо делать сначала. На счет проверки по потомству , тут еще сложней ..надо учитывать на каков трутневом фоне эти дочки облетывались

 

 Это все надо проверять и сравнивать с нашими пчелами в наших условиях...:IMHO1::wave:

именно это я и писал. Хорошо что у нас есть кто проверяет ! Спасибо вам всем:hi:получил от Леонида Д 3 матки   ф1     -   2 жёлтеньких  1 тёмненькая . пака что рано говорить что либо - тёмненькая пошла сильнее в зиму . а одна из  жёлтеньких  довольно поздно сеяла примерно как и ф1Кордован от Дениса Ф , сеяли до середины октября . всё гуд в 17 числах ноября все сделали облёт . Пока большего написать ничего не могу, только через сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Ляшенко сказал:

именно это я и писал. Хорошо что у нас есть кто проверяет ! Спасибо вам всем:hi:получил от Леонида Д 3 матки   ф1     -   2 жёлтеньких  1 тёмненькая . пака что рано говорить что либо - тёмненькая пошла сильнее в зиму . а одна из  жёлтеньких  довольно поздно сеяла примерно как и ф1Кордован от Дениса Ф , сеяли до середины октября . всё гуд в 17 числах ноября все сделали облёт . Пока большего написать ничего не могу, только через сезон.

Хоч і пару слів та приємно чути про своїх маток. А ще те, що їх ще й стовідсотково вдало підсадили. :ay: Тобто, не пропала твоя робота та переживання даром - то є досить гарний + для роботи надалі. Бо вже всяко бувало... :ah: По пам"яті не згадаю, а данні на пасіці. У вас ,здається , від B-45(LJ) - голандка. Її дочки дуже гарно себе показали себе вже цього сезону  в Ігоря з під Кривого Рога ( повну інфо про нього не можу сказати, так як не запитував про це у нього). У нього їх більше півсотні. я про це вже повідомляв. Буду з нетерпінням чекати на ваш результат ,-  цього сезону у мене був досить насичений бакфастом (був трут батьківський -  бакфаст Приморський ШО від Теплова) Хоч і пару слів та приємно чути про своїх маток. А ще те, що їх ще й 100 відсотково підсалили і не пропала твоя робота та переживання даром - то гарний +надалі. Бо вже всяко бувало... :ah: По пам"яті не згадаю, а данні на пасіці.У вас ,здається , від B-45(LJ) - голандка. Її дочки дуже гарно себе показали в Ігоря з під Кривого Рогу ( повну інфо про нього не можу сказати, так як не запитував про це у нього) . Їх в нього понад півсотні. Є частина маток, що доставлялись йому ще маточниками ( 14-й день). І теж успішно.

 А цього року мій трутневий фон був перенасичений бакфастом Приморським ШО від Юри Теплова. Тож у мене є подвійна цікавість до результатів....:az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, чомусь  темніші сестри бакфаст, як у мене, так і в інших, часто показують результати навіть кращі за тих маток, що зберігають колір значно ближчий до материнської окраски...:ah: А взагалі, з невідомих мені причин, усі мої материнки бакфаст від різних заводчиків чомусь народжують десь третину маток темніших. І це не лише у мене. Цікаво було б поговорити мені й про це.:ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Евген,что представляют собой GR: Graaff-Reinet и S: sahariensis

 ,встречающееся в штаммах B69(TR) ,B366(MD) и B17(TR) соответственно?

Кстати,поздравляю, с http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/pedgr/ped_OR_2014.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.12.2016 в 22:54, Паланочка сказал:

Якщо у нас це пройде без проблем, то може і на липень щось організуємо для ще 3-4 чоловік....

Доброе дело делаете, Бог в помощь:) Вы обдумайте, может быть вам выгоднее и интереснее будет обучать людей, чем заниматься матками:)) думаю желающих найдется достаточно:)

В 14.12.2016 в 08:21, ДобровоЛ сказал:

Артеме,  ти ж про мене не забудь. 

Если "объявите" набор, я тоже в очередь запишусь:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли ми були в німців, до нас підходили провідні німецькі оператори Winkler.  Це подружжя , які професійно займаються ШО по Европі,  і запропонували свої послуги . Вони можуть до нас приїхати на наступний рік , чогось навчити, щось показати. Ми не відмовилися , але і не домовлялися. Якщо є таке бажання, можемо організувати таку зістріч на наступний рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14 грудня 2016 р. в 20:14, ДобровоЛ сказал:

До речі, чомусь  темніші сестри бакфаст, як у мене, так і в інших, часто показують результати навіть кращі за тих маток, що зберігають колір значно ближчий до материнської окраски...:ah: А взагалі, з невідомих мені причин, усі мої материнки бакфаст від різних заводчиків чомусь народжують десь третину маток темніших. І це не лише у мене. Цікаво було б поговорити мені й про це.:ah::hmm:

Пане Леонід та не дивіться Ви на те який колір маток дає Ваша матка, головне щоб від неї матки були продуктивні. У мене є 366 Дайхмана( Денис подарував) то вона дає маток темних як карніка, зате матки бомбезні бджола від них продуктивна. І мені по барабану який колір матки. Є в мене Бакфаст ІО від Левандовського, матка також дає маток і жовтих,і темних як карніка. Так ті що темні мені подобаються набагато більше. Для мене абсолютно немає різниці який колір у матки, головне щоб був результат у вулику

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12/14/2016 в 20:14, ДобровоЛ сказал:

А взагалі, з невідомих мені причин, усі мої материнки бакфаст від різних заводчиків чомусь народжують десь третину маток темніших.

Це називається нестійка передача ознак. Якщо матка не дає однорідних маток, то виводити дочок від такої матки я не рекомендував би. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

Це називається нестійка передача ознак. Якщо матка не дає однорідних маток, то виводити дочок від такої матки я не рекомендував би. :IMHO:

Таких маток використовувати для репродукції НЕ МОЖНА!  В різний період часу, протягом сезону, така матка буде давати різну бджолу.  В цілому сім"я може бути дуже продуктивна, але одержані від неї матки будуть давати зовсім іншу робочу бджолу і утворені сім"ї  можуть НЕ наслідувати ГКО сімЇ родоначальниці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

Таких маток використовувати для репродукції НЕ МОЖНА!  В різний період часу, протягом сезону, така матка буде давати різну бджолу.  В цілому сім"я може бути дуже продуктивна, але одержані від неї матки будуть давати зовсім іншу робочу бджолу і утворені сім"ї  можуть НЕ наслідувати ГКО сімЇ родоначальниці.

Матки чисто породные НО ! Не племеные .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Зарубежное матководство. Современные реалии развития

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...