Перейти к содержанию

Опыление 2016


El ratel

Рекомендуемые сообщения

Не зрозуміло хто пропонує. На наступний рік пропоную осмій - для саду це ідеально - сорок п'ять днів проблем не буде - якраз поки цвістиме сад. Цей рік вже в садку - всіх випустив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Якщо комусь потрібно запилювати сад - предоставлю осмій і очерет для поселення. Багато великих садівничих господарств скористались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 11.09.2020 в 18:38, Володимир Гарбуз сказал:

Якщо комусь потрібно запилювати сад - предоставлю осмій і очерет для поселення. Багато великих садівничих господарств скористались.

А цьому не скористалися бджолами ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, rudakov сказал:

А цьому не скористалися бджолами ?

Думаю, шо після обробок гинути будуть і бджоли і осмії, тільки бджоли орендовані - чужі, а осмії свої - куплені садівником.

Пропоную перейменувати тему в "ЗАПИЛЕННЯ 2021"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Медоносні бджоли на початку сезону наче зайняті розмноженням - поправте якщо щось не так. Погода під час квітування абрикоси нестабільна в сторону холоду. Медоносні бджоли не дуже полюбляють холод. Осмії більш витривалі до погоди - температури та дощу. Живуть сорок п'ять днів і тому за цей період треба встигнути за будь що назбирати максимум пилку, а це головна їжа для потомства. Тому природа наділила швидкістю та витривалістю - ідеальний запилювач садів. Під час цвітіння саду не дуже травлять. Правда один чоловік втратив всіх осмій - сусід труїв оленку волохату. Купувати теж не обов'язково - можна на сорок п'ять днів залишити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Які контори беруть на запилення у сезоні 2021?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.01.2019 в 20:42, Lech сказав:

Сейчас платят 400-500 грв. за семью

Що за Холдинг, де знаходиться. Яка ціна на сезон 2021?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Скільки зараз пропонують за запилення соняшника? Ціна 700грн адекватна? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, chajka2005 сказал:

Скільки зараз пропонують за запилення соняшника? Ціна 700грн адекватна? 

Адекватно чи ні - вирішувати Вам, однак, зазначу, що Вам назвали еквівалент 7 літрів меду.

Ваші сім'ї замість запилення соняшника, що не виділяє нектару, теоретично могли б зібрати на медистому соняшнику більше разів так в 5.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mаксим сказав:

Адекватно чи ні - вирішувати Вам, однак, зазначу, що Вам назвали еквівалент 7 літрів меду.

Ваші сім'ї замість запилення соняшника, що не виділяє нектару, теоретично могли б зібрати на медистому соняшнику більше разів так в 5.

Трішки не так порахували, якщо правильно рахувати, стане цілком логічно,,порахувати ціну пилку, або перги, яких там буде валом, +доплата. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ворон сказал:

Трішки не так порахували, якщо правильно рахувати, стане цілком логічно,,порахувати ціну пилку, або перги, яких там буде валом, +доплата. :hi:

Скільки пилку має зібрати сім'я щоб прибуток від нього рівнявся прибутку від 40 кг меду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Mаксим сказав:

Скільки пилку має зібрати сім'я щоб прибуток від нього рівнявся прибутку від 40 кг меду?

Самі порахуйте ціну пилку, або перги, і визначите чи шкірка коштує вичинки, в мене соняха ще ніколи не було. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Ворон сказал:

Самі порахуйте

Добре, порахую сам. 

Зрозуміло, що Сокальщина відрізняється від Черкащини пана @chajka2005 і мого Криворіжжя взятками з соняха. 

Черкащина, як і Дніпропетровщина, дає в середньому від 50 кг соняшника з сім'ї. По ціні 70 грн за кг вийде приблизно 3500 грн.

Щоб у наших медозбірних умовах так само вигідно спрацювали на запиленні і зборі пилку при ціні запилення 700 грн треба ще зібрати до 15 кг пилку з сім'ї по 200 грн за кг. Перепрошую, але сонях стільки не квітує, щоб видати таку кількість пилку.

Про пергу може ви й праві, але я особисто і мої колеги з нашого соняшникового регіону на неї ставку не робимо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mаксим сказал:

Добре, порахую сам. 

Зрозуміло, що Сокальщина відрізняється від Черкащини пана @chajka2005 і мого Криворіжжя взятками з соняха. 

Черкащина, як і Дніпропетровщина, дає в середньому від 50 кг соняшника з сім'ї. По ціні 70 грн за кг вийде приблизно 3500 грн.

Щоб у наших медозбірних умовах так само вигідно спрацювали на запиленні і зборі пилку при ціні запилення 700 грн треба ще зібрати до 15 кг пилку з сім'ї по 200 грн за кг. Перепрошую, але сонях стільки не квітує, щоб видати таку кількість пилку.

Про пергу може ви й праві, але я особисто і мої колеги з нашого соняшникового регіону на неї ставку не робимо.

Дякую. От тепер стало все зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...