Перейти к содержанию

Сьогодні на пасіці "Осінь 2015 та зимівля 2015/16"


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

У нас хоч жара і посуха, та бджола працює невпинно (ваги поки в мінус не йдуть). Через це дуже погано вибирають маломедки за заставною та над гніздом. Як підчистять даний мед - дійде черга до сиропу. Взагалі то кормів вистачає, але кругом соснові ліси і паді вистачить на всих;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не згадую проблем з падевим медом,нозема в 70-ті була при кавказянках.

Думаю с нашими зимами когда облет возможен в январе и феврале это не сильная проблема, так что не буду волноваться, но для себя поучусь проводить такой анализ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю с нашими зимами когда облет возможен в январе и феврале это не сильная проблема, так что не буду волноваться, но для себя поучусь проводить такой анализ.

Поделишься методикой. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поделишься методикой. ;)

Там все просто. Берется известковая вода (прозрачная вода после того как известь в растворе осела на дно), и мед с водой, смешивается 1 к 1 в пробирки и потом греется на огне  в меде с падью должен выпасть осадок ввиде хлопьев, для сравнения берешь мед без пади. Но точно можно сказать как сам попробую все сделать. Есть еще спиртовая реакция. Как все проведу сделаю отчет и выложу в фото. Пробирки заказал.:az:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Духовка...

+39.

Осінь почалась.

Знущання якесь...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Духовка...

+39.

:(

В тени ?

 

В Харькове +28 ,ночью прохладно.На солнце припекает,в тени норма.

На днях встречал вечернюю зорьку на слобожанском ставке ,в низине колотун собачий ,ещё и сапог протёк:Jumpy:,и утки не там летали:hunter: .......

Но закат при огромной луне и полнолунии :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В тени ?

Ну да. З 14 до 15 було .

Зараз 35.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как на сковоротке,,,,,,,,,,,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски поставив, лишаки меду видув.

Мед виявився дуже темним, як чиста гречка, хоча її не було, стою біля невеликого акацієво-соснового ліску, є і слабеньке різнотрав'я по балці, Звідки темний мед? 

Тоже, при сокращении, из надставок выкачал двадцать фляг темного меда.

Вадос, откуда это "выдув"?:hmm:В Устиновке придумали новый способ отбора меда?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вечір, а на градуснику +32

Це мої бурячки. Годувати корову зимою буде проблемно. 

55e5d15ae3fe4_.thumb.JPG.70e48369499911f

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спека невгамовна   вже й кукурудза посохла на стеблі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже, при сокращении, из надстав:umora:ок выкачал двадцать фляг темного меда.

Вадос, откуда это "выдув"?:hmm:В Устиновке придумали новый способ отбора меда?:umora:

"Видув" - це в нас так кажуть. Напевно слово "повикачувать" після медових  обжнивок:az: не всі можуть вимовить.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спека невгамовна   вже й кукурудза посохла на стеблі...

У нас теж все висохло, сою і сонях покропили. Єдине, що рятує це 2 поля гарбуз, у знайомих золотарник у ставків і біля боліт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто пекло!!!!!З ранку  з 7 00  ризикнув скоротив щ 5 сімей і тікать:vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Духовка...

+39.

Осінь почалась.

Знущання якесь...:(

Срочно нужно расширять гнезда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Срочно нужно расширять гнезда.

???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

???

що вам не зрозуміло. щоб не запарити і щоб не злетіли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

???

Меньше будут шастать ,все будет под контролем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Срочно нужно расширять гнезда.

у меня на трёх корпусах , пусть шастают:-)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що вам не зрозуміло. щоб не запарити і щоб не злетіли.

У 20 рамочному лежаку обсижують 10 рамок, у 5 корпусах - 2 корпуси. Місця - більше ніж достатньо. Як вони можуть запаритись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що вам не зрозуміло. щоб не запарити і щоб не злетіли.

Меньше будут шастать ,все будет под контролем.

И крыши с подкрышниками поснимать - пусть исЧо и отбиваются. В крайнем случае на бок повалить - таГды вообще на жару внимания обращать не будут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

И крыши с подкрышниками поснимать - пусть исЧо и отбиваются. В крайнем случае на бок повалить - таГды вообще на жару внимания обращать не будут.

Можна нічого не робити, якщо буде жарко просто на передній стінці  пересидять на свіжому повітрі. Я частину своїх в неділю скоротив до трьох корпусів, меду достатньо, маток захмарив, залишились відводки, на них вже часу не лишилось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всех согнал на два по 145 .В некоторых бороды висят днём ,но в 5-00 утра все в улей позаходили .Значит места достаточно .Только те что на 230 на одном корпусе , в закормочном корпусе ,стоящем сверху, бородой внутри висят :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна нічого не робити, якщо буде жарко просто на передній стінці  пересидять на свіжому повітрі. Я частину своїх в неділю скоротив до трьох корпусів, меду достатньо, маток захмарив, залишились відводки, на них вже часу не лишилось.

Не розумію для чого захмарювати зараз, у мене багато молодих кінця липня і серпня саме червлять активно. В останні роки обльоти відбуваються до кінця листопада. Такі сім'ї в цей період гарно ростуть єдине, що потрібно слідкувати за кормом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене теж вже скороченні 2 корпуса 230 в деяких один 10рам на 300 і невикучувались, може як обБакфастюсь тоді і будуть висіть з усіх льотків.

Якщо висять бородою, значить там нормально бджіл, погано коли в таку погоду і не висять.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...