Jump to content

Sergey M

Пользователи
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  багатокорпуснi на рамку 145
 • Порода пчел
  мicцева

Recent Profile Visitors

912 profile views
 1. Думаю що металеві вставки під стаместку щоб розєднувать корпуси краще розміщувати не з боків а спереду і ззаду. так як коли вулики стоять окремо то ніяких проблем немає. а коли вулики стоятимуть впритул. (наприклад на платформі) то до них не дістанешся. а ззаду завжди будуть доступні. По тійже причині вставки для кріплення на криші і дні краще розміщувати аналогічно корпусним.
 2. Тобто стратифікувати не потрібно? Можна сіяти як помідори в лотки?
 3. Якщо можна детальніше про посадку насіння, коли замочували і сіяли, осіню чи весною?
 4. В зиму йдуть на 6-8 рамках(в перерахунку на дадан), нижній порожній корпус пробував ставить але так не сподобалось, якщо бджіл достатньо то "зачіпатись" за верхній корпус їм непотрібно, в мене клуб рівномірно сідає в двох корпусах, можливо завдяки корпусам з ппу.
 5. Вдохновляюще, но про сто грам думаю лишне, алкоголь и сигареты - два сапога пара.
 6. Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній , на приклад мені не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки, на жаль стійкість не підтвердилася
 7. Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній , на приклад мені на приклад не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки, на жль стійкість не підтвердилася
 8. Хороший вірш, не дивно що тему прикрили.
 9. У мене з осами поки-що не густо, лише сьогодні вранці одну побачив біля льотка, кілька секунд позаглядала і полетіла.
 10. Ви, особисто, перевозили бджіл з розсунутими рамками коли є щілини між гофмановськими розділювачами? Не перевозив, у мене пасіка стаціонарна, я описав свої спостереження цього року(застосував вперше), рамка на 145 і суцільний гофман, з часом рамки так зкріплювали що витягувались практично так само як і без щілин між рамками, про день-два я неправильно написав, малось на увазі що при постановці рамок які раніше були зєднані прополісом, бджоли за кілька днів знову їх зклеюють.
 11. Згоден, тут головне не забути забрати порожні пакети бо через кілька днів з них залишиться лахміття яке бджоли воском заліплять і потім ті клапті так муторно вибирати
 12. Плавали. Знаем. Почему я не ставил по 9 опустим. На стационаре ок. Принимается. А если кочевка и корпус не полномедный, и нужен переезд? Бджоли проміжок між рамками(з розділювачами) за день-два заліплюють прополісом і вони нормально держаться, але у мене матка хоч одну рамку у верхньому корпусі всеодно засіє хоч і говориться що в розширені вулички не йде..
 13. В мене ще повно трутнiв. Але до Вiнници точно на долетять За допомогою Нової Пошти за два дні долетять
×
×
 • Create New...