Перейти к содержанию

А без погоди як?


Старобазарец

Рекомендуемые сообщения

атестація тепер іде по кредитно-модульній системі,

Так Вы же говорили об аттестации учителей?! А кредитно-модульная система - это европейская модель обучения в ВУЗе! Это совершенно разные вещи!
вчителі тепер для проходження атестації повинні протягом певного часу набрати певну кулькість балів - за відкриті уроки, семінари, заходи, курси Intel, Microsoft (компютерні) та свої курси по спеціальності!!! Я читаю "Intel. Навчання для майбутнього" (http://www.iteach.com.ua/), знаю що говорю :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

особливо цікаві останні слова Табачника...

А що правда очі коле! Шила в мішку не сховаєш! http://news.yandex.ru/people/shukhevich_roman.html http://uk.wikipedia.org/wiki/Роман_Шухевич Шухевич був гауптштурмфюрером СС! :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

особливо цікаві останні слова Табачника...

А що правда очі коле! Шила в мішку не сховаєш! http://news.yandex.ru/people/shukhevich_roman.html http://uk.wikipedia.org/wiki/Роман_Шухевич Шухевич був гауптштурмфюрером СС! :angry:
далі Ви за своє, на свому посиланні у вікіпедії дочитайте статтю до кінця, як важко сприймається текстова інформація - не полінуйтеся і перегляньте це http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%...BB%D1%8C%D0%BC)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Їх немає. Тобто таких, які потрібні для нормального функціонування останніх та одержання на виході конкурентоспроможних спеціалістів. Існує і далі велика корупція вже в процесі самого навчання. І на вирішення цієї проблеми роль міністра не може бути суттєвою. Обдивіться навколо себе (у своєму місті) і побачите, що корумпований кожен чиновник а за ними і всі викладачі (в різній мірі). :af:
"Виноваты" исклюбчительно студенты, ленивые и...частенько неумные. Все хотят быть менагерами, экономистами, законниками и прочим офисным планктоном. КОнечно на планктон конкурс высок. А чтоб поступить на техническую специальность особых приготовлений не требуется, обычно свободные бюджетные места остаются.
Підтримаю і продовжу...Винуваті водії, що дають взятку, а не гаїшники; винуваті не судді, а ті, які дають за неправочинні рішення, винуваті навіть ті хворі, котрі платять на вимогу лікарів, а не вмирають через принципи боротьби з корупцією. Я б ще й видав закон: впіймали на дачі хабаря- примусити дати його в подвійному розмірі, щоб іншого разу не давав...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримаю і продовжу...Винуваті водії, що дають взятку, а не гаїшники; винуваті не судді, а ті, які дають за неправочинні рішення, винуваті навіть ті хворі, котрі платять на вимогу лікарів, а не вмирають через принципи боротьби з корупцією. Я б ще й видав закон: впіймали на дачі хабаря- примусити дати його в подвійному розмірі, щоб іншого разу не давав..

Винні в однаковій мірі і даючий і беручий :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шухевич був гауптштурмфюрером СС!

То, что Сталин был у Гитлера в союзниках и они вместе "разорвали" Польшу, так это нормально. Портретами Сталина в этом году, на 9-е мая, вся Москва бедет об...клеена. Это тоже нормально. А то, что Шухевич получил гаупштурмфюрера, а потом уничтожал немцев, как оккупантов Украины, так это "шила в мешке не утаишь" :blink: ... Это же до какой степени комуняки и иже с ними оболванили людей :ak::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підтримаю і продовжу...Винуваті водії, що дають взятку, а не гаїшники; винуваті не судді, а ті, які дають за неправочинні рішення, винуваті навіть ті хворі, котрі платять на вимогу лікарів, а не вмирають через принципи боротьби з корупцією. Я б ще й видав закон: впіймали на дачі хабаря- примусити дати його в подвійному розмірі, щоб іншого разу не давав...

Да да да - и все они были студентами))) Только не надо сравнивать теплое с мягким. В 90% случаев преподам взятку навязывают сами студенты которым легче дать денег, чем учить всякие глупости - можно ведь в это время в костюме пентиума раздавать рекламу))). Вымангатели после короткой беседы о прокуратуре ставят нашару. Но это касаемо процесса учебы. У нас в универе бывшего минобора преподы кличут "чёртов папа" незнаю что там с ним конкретно - оно меня не коснулось т.к. зарплата и так минимальная, но средний (по зарплате) педсостав при "папином" правлении ежегодно изощренно "кидается" на часть нагрузки (читай зарплаты) кроме того эта унизительная бюрократия...путой бумажной работы стало больше в разы, такое чувство что в министерстве больше нечем занятся как всякие бумажки выдумывать. Скорей бы уже потеплело чтоб пчелы личным примером отвлекли от всякой ерунды :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так "чуйствую" що ця весна скоро не настане, якшо вже навіть в таку тему вляпали політику

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошлая весна была тоже холодной думаю через неделю будет нормальная по :ole_ole: года

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прямо как в песне: Три месяца лето, три месяца осень и вечная зима... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

далі Ви за своє, на свому посиланні у вікіпедії дочитайте статтю до кінця, як важко сприймається текстова інформація - не полінуйтеся і перегляньте це http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%...BB%D1%8C%D0%BC)

Та читав я цю статтю повністю. Зверніть увагу, попри те що стаття "вилизана" на помаранчевий лад і то, як кажуть, з пісні слова не викинеш. Згадую Паніковського (І.Ільф та Є Петров "12 стільців") що благав "возьмите меня я хороший"! Так і Ви про свого протеже. СС та їхні поплічники - злочинці!. Це сказав не я, а увесь світ, вся цивілізовані Європа куди ми так прагнемо! Якщо Ви додержуєтеся приватної думки - справа Вашого сумління, але не треба усім нав'язувати цю точку зору як єдино правильну. Пропоную на цьому дискусію на означену тему припинити, будемо шукати те,що нас єднає. :az: Повірте, я розумію Вас, але, вибачте, не підтримую! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та читав я цю статтю повністю. Зверніть увагу, попри те що стаття "вилизана" на помаранчевий лад
то як? правда є одна!
СС та їхні поплічники - злочинці!.
Якщо боротьба за свою країну злочин - то злочинці і чеченці і грузини і армія упа і армія Мазепи і .... :umora: для червоної армії злочинцями були і ті хто попав у фашистський концлагер - потім ще у московський таборах догнивав
не треба усім нав'язувати цю точку зору як єдино правильну.
почніть з себе :hi: - навіщо продовжеєте називати нас нацистами, бандитами????
Пропоную на цьому дискусію на означену тему припинити, будемо шукати те,що нас єднає. :az: Повірте, я розумію Вас, але, вибачте, не підтримую! :hi:
на тому і закінчимо :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За ніч та день випало бл. 15 см снігу. Вдень мело наче взимку. От тобі й весна. Говорять, що який сьогодні день таке й літо. Тобто виходить і літо буде холодне та дощове.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорять, що який сьогодні день таке й літо. Тобто виходить і літо буде холодне та дощове.

У нас до 9 утра было солнце, а затем набежали тучи и с обеда пошел дождь, который к 18 перешел в снег. Завтра обещается мороз. Вот тебе и весна... мои еще не выходили на облет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот тебе и весна... мои еще не выходили на облет.

У Вас умные пчелы. Зачем же им сейчас вылетать? Вот через недельку...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорять, що який сьогодні день таке й літо. Тобто виходить і літо буде холодне та дощове.

У нас тепло ,все кто остался в живых после варфоломеевской зимы :baby: - облетывались..а мне что теперь судить что у нас лето будет жаркое?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас тепло ,все кто остался в живых после варфоломеевской зимы - облетывались..а мне что теперь судить что у нас лето будет жаркое?

Так в ваших краях вроде всегда лето жаркое, или бывают исключения?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорять, що який сьогодні день таке й літо.

Виходить що так: http://www.tochok.info/forum/index.php?showtopic=7&st=0
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього року нарешті все стане на свої місця і наприклад ліщина зацвіте як по графіку-в третій декаді березня,а не на Йордан чи Стрітення.Одним словом календар цвітіння медоносів стане цього року у нагоді :) А від завтра вже весна-сушимо порохно і чистимо димарі :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А від завтра вже весна-сушимо порохно і чистимо димарі

нащет весни щось пока не дуже помітно я ось намірявся на рапс весною у нас тут близько 100га посіяно але тепер навіть приблизно не зрозуміло коли він зацвіте сніг по пояс лежить . У 2008 році рапс цвів з 1 по 20 травня і відразу з 20 по 2 червня акація 10 червня зацвіла липа а 22 гречка , чи в мене в кінці зими нерви здають :dntknw: хочу "Пчеловодить"срочно :ole_ole::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в Сумской области весна начинается с 20-го - прогноз , только опасаюсь что ткое потепление не надолго, постараюсь сделать ревизию кормов и почистить их в воскресенье

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, только опасаюсь что ткое потепление не надолго,

В нас теж тільки на два ні потепління обіцяють. Треба бути на "низькому старті", щоб якомога оперативніше провести всі необхідні роботи.
хочу "Пчеловодить"срочно

І я теж. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ліщина зацвіте як по графіку-в третій декаді березня,а не на Йордан

А у якому це році ліщина на Йордан цвіла? Ви мабуть щось спутали? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у якому це році ліщина на Йордан цвіла?

Унас таке було років 4 назад. Точно не пам"ятаю. Потім китиці замерзли і, коли прийшло тепло, пилку з лішини вже не було.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у якому це році ліщина на Йордан цвіла? Ви мабуть щось спутали?

А у мене фундук минулого року зацвів десь у листопаді (пам"ятаєте, що осінь довга була, затяжна) і тепер мабуть не вродить. А мій прогноз на весну - літо. Весна звичайна прохолодна, а літо - тепле і сухе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...