Перейти к содержанию

А без погоди як?


Старобазарец

Рекомендуемые сообщения

Сквирсский район, Киевской обл с.Мала Михайловка пайи не кто необрабатывал с советской власти, овраги не кому не нужны, в селе 100 жителей и 6 коров. :( если не мы то кто же подымет земельку. :hi:
У нас у Згурівському районі вільної землі і клаптика немае, навіть нічого давати на паї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Назва Вашого району мені нічого не говорить :ah: , на відміну- 93км від Києва пояснює відсутність вільної землі :umora: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчёл никто не пасёт, а чем кабаны хуже. Дискриминацией попахивет :umora: .
Пчелеы сбегают только разв году как крепостные на "Юрьев день"...если "пан" хреновый))) А что кабанов останавливает лично мне непонятно - они любой забор подкопают.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вечером корыто с пшеницей или ячменем :) , с которым хазяин ждёт их дома.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

міністр освіти - Табачник,

А Ви в освіті працюєте?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

міністр освіти - Табачник,

А Ви в освіті працюєте?
так http://www.tochok.info/forum/index.php?sho...EC%FB&st=60 :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дивлюся прогноз погоди - на Львівщині цього тижня вже має бути потепління :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

внас в суботу вдень +4 та сонячно, вночі-1 та сніг :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И у нас снег, -0. Солнца и не видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(skif @ 12.3.2010, 8:57) міністр освіти - Табачник, А Ви в освіті працюєте? так http://www.tochok.info/forum/index.php?sho...EC%FB&st=60 Сообщение отредактировал skif - Вчера, 23:50

Як на мене простому вчителеві та ще й гарному міністр не завада. Що зробить Табачник - побачимо. А що Вакарчук був випадковим і ніяким міністром побачили всі :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(skif @ 12.3.2010, 8:57) міністр освіти - Табачник, А Ви в освіті працюєте? так http://www.tochok.info/forum/index.php?sho...EC%FB&st=60 Сообщение отредактировал skif - Вчера, 23:50

Як на мене простому вчителеві та ще й гарному міністр не завада. Що зробить Табачник - побачимо. А що Вакарчук був випадковим і ніяким міністром побачили всі :)
Тут Ви не праві - від нього у великій мірі буде залежати по яких програмах вчимось (в тому числі чи він зараз не буде хотіти звертати 12-ну школу), як буде семестр закінчуватись (ЗНО, держ. екзамени), у якій формі відбуватиметься вступ випускників у ВНЗ, чи буде продовжена українізація (Табачник - українофоб, тому тут вже біда), у якій формі і як проходитиме атестація вчителів, кожне нове міністерство вводить нові правила гри, які стосуються кожного хто працює у системі освіти, навчається у школі, ПТУ, ВНЗ ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне довелось немного информатику преподавать в школе. Ушел потомучто при такой зарплате держали за гавно т.к. непедагогическое образование. Какой министр - действительно не имеет значения но конкретно в случае информатики задалбывает за всех все делать на компе ради чего с уроков снимают безовсяких - бюрократия важнее обучения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

подсееваем для пчел 20 семей медоносы

Для такої площі треба не 20-ь а 200 сімей , як мінімум тримати. Зрозуміло, що і пасічника прийдеться окремого утримувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що Вакарчук був випадковим і ніяким міністром побачили всі

Прошу конкретизувати, що означає "ніяким". Для мене в його діяльності єдина дія : припинення корупції у Вишах в тотально корумпованій Україні це подвиг. А його я знаю з 1992 року, коли молодий ректор Вакарчук ввів тести при поступленні до Львівського держаного університету ім.І.Франка. В цей рік моя донька поступала на юрфак. Знайомі показували мені пальцем ... Самі знаєте куди. Львівська номенклатура просто озвіріла. Їхні дітки та їхні заробітки лишились за бортом. Проти Вакарчука одразу відкрили кримінальну справу (десь там в якомусь гуртожитку перепалили забагато газу та заборгували щось там). А моя донька , і не тільки вона, поступила успішно, без лівих грошей (не рахуючи послуг репетитора з права). У 2004 р. після виборів, коли львівські перелякані патрійоти сиділи по кабінетах і думали яким чином підїхати до нового президента Януковича, Вакарчук зранку своїм розпорядженям вивів студентів із занять на мітинг під стіни університету. Звістка про це за годину облетіла весь Львів і місто а за ним і вся Західна Україна піднялись проти неправди. Думаю, що тепер йому жорстоко за це відплатять. Та мушу Вам сказати, що для інтелигенції ця людина є взірцем чесноті та порядності. Вибачайте зе те що не в тему. Але вважаю це питання дуже важливим у моральному плані.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що Вакарчук був випадковим і ніяким міністром побачили всі

Прошу конкретизувати, що означає "ніяким". Для мене в його діяльності єдина дія : припинення корупції у Вишах в тотально корумпованій Україні це подвиг. А його я знаю з 1992 року, коли молодий ректор Вакарчук ввів тести при поступленні до Львівського держаного університету ім.І.Франка. В цей рік моя донька поступала на юрфак. Знайомі показували мені пальцем ... Самі знаєте куди. Львівська номенклатура просто озвіріла. Їхні дітки та їхні заробітки лишились за бортом. Проти Вакарчука одразу відкрили кримінальну справу (десь там в якомусь гуртожитку перепалили забагато газу та заборгували щось там). А моя донька , і не тільки вона, поступила успішно, без лівих грошей (не рахуючи послуг репетитора з права). У 2004 р. після виборів, коли львівські перелякані патрійоти сиділи по кабінетах і думали яким чином підїхати до нового президента Януковича, Вакарчук зранку своїм розпорядженям вивів студентів із занять на мітинг під стіни університету. Звістка про це за годину облетіла весь Львів і місто а за ним і вся Західна Україна піднялись проти неправди. Думаю, що тепер йому жорстоко за це відплатять. Та мушу Вам сказати, що для інтелигенції ця людина є взірцем чесноті та порядності. Вибачайте зе те що не в тему. Але вважаю це питання дуже важливим у моральному плані.
Та я навіть не знаю як дякувати Богу , що мій син у МИНУЛОМУ році вступав у ВИШ. За результатом ЗНО без проблем! Що буде тепер при вступі і страшно подумати: відіб"ють все бабло за минулі роки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас напевно вже весна наступає - вночі випало ще з 15 см снігу - але зараз +8, сонце пробиваєть, бджоли починають по одній вилітати... запахло весною :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та я навіть не знаю як дякувати Богу , що мій син у МИНУЛОМУ році вступав у ВИШ. За результатом ЗНО без проблем! Що буде тепер при вступі і страшно подумати: відіб"ють все бабло за минулі роки.
от-от!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут Ви не праві - від нього у великій мірі буде залежати по яких програмах вчимось (в тому числі чи він зараз не буде хотіти звертати 12-ну школу), як буде семестр закінчуватись (ЗНО, держ. екзамени), у якій формі відбуватиметься вступ випускників у ВНЗ, чи буде продовжена українізація (Табачник - українофоб, тому тут вже біда), у якій формі і як проходитиме атестація вчителів, кожне нове міністерство вводить нові правила гри, які стосуються кожного хто працює у системі освіти, навчається у школі, ПТУ, ВНЗ

Дозвольте не погодитися. З приводу 12 річної школи вважаю це рішення дуже непродуманим, яке однак зараз змінити не можна. З приводу ЗНО, ДПА вже є порядок закінчення навчального року та проведення ДПА так що ніяких змін зараз не буде. Вступ випускників за результатами ЗНО вважаю доцільним і таким що об'єктивно оцінює навчальні досягнення учнів. Щодо атестації вчителів, то Положення про нього не зазнавало істотних змін вже дуже давно. Усю роботу робить не міністр, а його заступники, апарат і повірте, освіта доволі консервативна. Перепрошую все що я говорю стосується сисеми загальної середньої та дошкільної освіти до яких маю певне відношення. Щодо реноме Табачника як українофоба я мабуть чогось не знаю. Я чув його публічні виступи ще у якості віце-прем'єра. Вони справляли гарне враження. Нелюбові до України у його словах не було. Відверто, найкращими міністрами освіти незалежної України вважаю Кременя і Ніколаєнка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу конкретизувати, що означає "ніяким". Для мене в його діяльності єдина дія : припинення корупції у Вишах в тотально корумпованій Україні це подвиг. А його я знаю з 1992 року, коли молодий ректор Вакарчук ввів тести при поступленні до Львівського держаного університету ім.І.Франка. В цей рік моя донька поступала на юрфак. Знайомі показували мені пальцем ... Самі знаєте куди. Львівська номенклатура просто озвіріла. Їхні дітки та їхні заробітки лишились за бортом. Проти Вакарчука

Не смішіть людей! Нічого у ВУЗах не змінилося. Знаю особисто!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кременя і Ніколаєнка

За яких процвітало хабарництво при вступі до Вишів та відкривалось безліч т.зв. Вишів (з 2-го одразу у 4-й рівень акредитації).
Не смішіть людей! Нічого у ВУЗах не змінилося. Знаю особисто!

Посніть, що в моєму повідомленні Вас розсмішило? Я також написав те, що сам особисто !!! знаю. Відносно змін у Вишах. Тут я з Вами повністю згоден. Їх немає. Тобто таких, які потрібні для нормального функціонування останніх та одержання на виході конкурентоспроможних спеціалістів. Існує і далі велика корупція вже в процесі самого навчання. І на вирішення цієї проблеми роль міністра не може бути суттєвою. Обдивіться навколо себе (у своєму місті) і побачите, що корумпований кожен чиновник а за ними і всі викладачі (в різній мірі). :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З приводу ЗНО, ДПА вже є порядок закінчення навчального року та проведення ДПА так що ніяких змін зараз не буде.

Вже розглядається введення вступних iспитiв до ВНЗ.
Не смішіть людей! Нічого у ВУЗах не змінилося. Знаю особисто!

Знаю особисто, що багато викладачiв позвiльняли за хабарi.але, мабуть, мало.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Їх немає. Тобто таких, які потрібні для нормального функціонування останніх та одержання на виході конкурентоспроможних спеціалістів. Існує і далі велика корупція вже в процесі самого навчання. І на вирішення цієї проблеми роль міністра не може бути суттєвою. Обдивіться навколо себе (у своєму місті) і побачите, що корумпований кожен чиновник а за ними і всі викладачі (в різній мірі). :af:
"Виноваты" исклюбчительно студенты, ленивые и...частенько неумные. Все хотят быть менагерами, экономистами, законниками и прочим офисным планктоном. КОнечно на планктон конкурс высок. А чтоб поступить на техническую специальность особых приготовлений не требуется, обычно свободные бюджетные места остаются.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сквирсский район, Киевской обл с.Мала Михайловка пайи не кто необрабатывал с советской власти, овраги не кому не нужны, в селе 100 жителей и 6 коров. :( если не мы то кто же подымет земельку. :hi:
У нас у Згурівському районі вільної землі і клаптика немае, навіть нічого давати на паї.
Плохо искали.
Назва Вашого району мені нічого не говорить :ah: , на відміну- 93км від Києва пояснює відсутність вільної землі :umora: .
Мы находимся 110км от Киева. Получение вышего образования это хороший бизнес :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щодо атестації вчителів, то Положення про нього не зазнавало істотних змін вже дуже давно.
атестація тепер іде по кредитно-модульній системі, введена 1-2 роки тому :hi:
- особливо цікаві останні слова Табачника...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

атестація тепер іде по кредитно-модульній системі,

Так Вы же говорили об аттестации учителей?! А кредитно-модульная система - это европейская модель обучения в ВУЗе! Это совершенно разные вещи!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...