Перейти к содержанию

Сім'я на 5 рамках


Etamin

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня, На початку липня зловив маленького роя на 3 рамки. Два рази підсилював (по одній рамці розплоду) На сьогодні сім'я займає 5 рамок. Не можу остаточно прийняти рішення що з нею робити, з'єднати з іншою чи додати ще 2 рамки розплоду і підгодувати. Так як досвіду малу, прошу вашої допомоги. Фото прикріпив.

post-3342-1408807489_thumb.jpg

post-3342-1408807498_thumb.jpg

post-3342-1408807506_thumb.jpg

post-3342-1408807523_thumb.jpg

post-3342-1408807534_thumb.jpg

post-3342-1408807543_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамки "сухие", срочно подкорми. Из-за голода нет расплода...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зимувати через тонку перегородку з іншою сім"єю. Годувати само сабою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такая семья должна перезимовать, кормить пока не запечатают 40% каждой рамки, убрать за диафрагму рамку по фото №4 (если нет расплода)…

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Така сімя навіть сама може перезимувати, а якщо через перегородку з іншою сімєю то 100% перезимує. Але вже зараз терміново треба годувати, бо рамки сухі. P.S. Я через глуху перегородку із основною сімєю залишаю нуклеуси які мають 1-1,5 рамки бджіл(але в мене бдоли зимують в зимівнику).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не можу остаточно прийняти рішення що з нею робити, з'єднати з іншою чи додати ще 2 рамки розплоду і підгодувати. Так як досвіду малу, прошу вашої допомоги. Фото

Летная пчела еще отходит, к ноябрю с 5 рамок останется 3, а если еще кормить, то вообще горсточка пчел в зиму пойдет, поэтому соедени с отводком или с семьей .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Летная пчела еще отходит, к ноябрю с 5 рамок останется 3, а если еще кормить, то вообще горсточка пчел в зиму пойдет, поэтому соедени с отводком или с семьей .

Н Петрович, Роздивився фото. Видно матка там не із найкращих, тож :IMHO: краще підсильте цим роєм інших. Бо й рамки знизу у цієї сім'ї не повністю освоюються. А добра матка забудовує всю рамку... А про корми Брониславовичем сказано вірно, - при недостатньому взятку матка не працюватиме наповну.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семья голодает, потому и силу не набрала. Если матка молодая, то можно еще покормить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Сім'я на 5 рамках

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...